Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon opóźniony!

177 postów w tym temacie

No i git nowe Radki R300 mają ponoć wyjść w połowie 2015 i teraz jeszcze Wiesław, wszystko spoko akurat się kupi nowego kompa z jakąś dobrą karciochą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapierałem się? Nawet nie pamiętam, jeśli tak, to mea culpa, nie wiedziałem, że mam fana, który tak śledzi moje wpisy. Ewentualnie nadinterpretuje.

Nie odpisałem, bo jestem w pracy i nie przeglądam wszystkich wątków na bieżąco. Może spuść pan trochę z tonu, bo póki co nie ma mnie o co oskarżać? Informacje są, chce to niech pan sobie googlnie, że trailer był z wersji konsolowej, no chyba że w każdej oficjalnej informacji węszy pan teorię spiskową i pijar.

Poza tym czego miałbym się niby bać? Naprawdę trzeba mieć wysokie mniemanie o sobie, żeby myśleć, że przeciwstawna opinia losowego człowieka z forum może wywołać u kogoś strach.
O jakie argumenty pan pyta? Co mam panu powiedzieć - downgrade''u na PCtowych wersjach Wiedźmina 3 nie widziałem i nie widzę. Histeria podniesiona przez graczy, że wielki downgrade poszedł odnosi się do wersji konsolowej - no chyba że znów jakaś tajemna siła wprowadziła mnie w błąd i trailer tak naprawdę pochodzi z ukrytej wersji PCtowej.

Co do rocznika - nawet nie skomentuję, bo to poniżej poziomu i godności. Jak chce pan wycieczek osobistych to zapraszam na stronę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany, bo już poprzednio mówili, że z grą się wyrobią, ale wolą przesunąć premierę o trzy miesiące, by ją dopracować. A tu klops. Oby w maju się nie okazało, że gra i tak jest niedopracowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra poczekać do czerwca kiedy to AK wychodzi bo do CDPR to ja już nie mam zaufania(a zwłaszcza jak ktoś wali trailer i potem gadka o obsuwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Przejrzałem właśnie moje posty dotyczące Watch Dogs i nie widzę nigdzie, jakobym bronił go - tak samo jak wcześniej podtrzymywałem, żeby najpierw grę zobaczyć/zobaczyć streamy/przeczytać popremierowe recenzje, a potem dopiero oceniać, czy poziom graficzny został naprawdę zdegradowany, czy nie.

Coś o tym roczniku 93 było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym nie dogodzi. Jakby wydali wcześniej niedopracowany, to był by płacz, że powinni dopracować (vide AC Unity), jak wydają w terminie niedopracowany to płacz, że nie przedłużyli produkcji, aby dopracować tytuł (vide AC Unity :D ).
Dla mnie mogą premierę przesunąć. Po pierwsze jest w co grać, a dużych tytułów nie braknie (np. GTA V), po drugie wolę dostać Wiedźmina niż Bugmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 18:25, vako94 napisał:

Coś czuje że wielkość tej gry trochę ich przerasta


Ja mam wrażenie, że nie tylko trochę. Porwali się na otwarty świat, wielki projekt na trzy platformy jednocześnie, podczas gdy pierwsze dwie części otwartego świata nie miały, a i w kwestii platform stosowano zasadę jedna na raz. Redzi na pewno są więksi personalnie niż byli przy Wiedźminie 1, ale to nadal mnóstwo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie za osobiste wycieczki oraz szydzenie z innych użytkowników.

@Verbatim - jeżeli chcesz wyjaśniać sprawę, zapraszam na rozmowę mailową. Mój adres mailowy znajdziesz w wątku o Moderatorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 19:08, Gumisiek2 napisał:

Ostrzeżenie za osobiste wycieczki oraz szydzenie z innych użytkowników.

@Verbatim - jeżeli chcesz wyjaśniać sprawę, zapraszam na rozmowę mailową. Mój
adres mailowy znajdziesz w wątku o Moderatorach.



Nie mam zamiaru do nikogo pisać chcesz to mis skasuj konto . A jak nie to gdzie je mogę usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pełna zgoda co do tego, że lepiej poczekać dłużej, a dostać pełnowartościowy produkt, ale powyższa wiadomość nijak nie napawa optymizmem. Tak znaczna różnica pomiędzy początkowym a ostatecznym terminem wydania może świadczyć o poważnych problemach gry, te zaś zdaje się potwierdzać niesławny filmik sprzed paru dni, jak i wszystkie zaprezentowane do tej pory fragmenty gameplayu, na których aż nazbyt widoczne są problemy z wydajnością na konsolach (nawet nie chcę myśleć jak to wygląda w przypadku PC). Zbyt długo śledzę tę branżę, by uwierzyć, że to wina wczesnej wersji kodu. Wierzę, że REDzi nauczyli się czegoś na wcześniejszych błędach, ale patrząc na przejścia z poprzednim Wiedźminem oraz obecną sytuację, mam wszelkie powody by studzić optymizm tych, którym wydaje się, że te dodatkowe 12 tygodni pozwoli wyeliminować większość niedoskonałości Dzikiego Gonu. To nie jest dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować