Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

800 twarzy Drake`a w Uncharted 4: A Thief`s End

16 postów w tym temacie

Tak bardzo się nie postarzał, skacze jak skakał, może nawet lepiej :D
Wszystko pięknie, tylko ruch włosów na klatce piersiowej, naprawdę ?? :))
To by się chyba przydało w scenach, łóżkowych.
Kto będzie na to zwracał wagę.
Czekam na Uncharted 4: A Thief''s End z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 19:36, DragonSuspire napisał:

Oj co raz bardziej mnie męczy PC, chyba się przesiąde na ps4, bo ps3 mam, ale te ceny
gier na konsole przerażają i to jest ból.


jeżeli nie kupujesz w dniu premiery - sony coraz częściej robi wyprzedaże, np każde uncharted kupiłem poniżej 30zł a do vity dostałem za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra za bardzo zalatuje nowym Tomb Raiderem, ale zagram
Chyba na odwrót. Jestem pewny, że najnowszy Tomb Raider wzorował się na Uncharted. Chyba, że mówisz o starych Tomb Raiderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 22:31, Mackopff napisał:

Ta gra za bardzo zalatuje nowym Tomb Raiderem, ale zagram


Trochę to zabawne, retroaktywnie porównywać starszą serię z nowszą grą i mówić, że ta pierwsza jest podobna do drugiej. Ok, rozumiem, że Uncharted jest zainspirowane serią Tomb Raider (tą starszą), ale nie jest to kopia Tomb Raider, raczej połączenie tych mechanizmów action-adventure z konstrukcją etapów i mechaniką rozgrywki jak w Gears of War. Czyli taka platformówka + GoW. To raczej (drugi już z kolei) reboot Tomb Raidera jest inspirowane Uncharted, może w ramach swego rodzaju "podziękowania" Naughty Dog. Co jest też w porządku, bo można sobie pograć w "Uncharted" na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że " Uncharted " wzorował się trochę na oryginalnej serii TR, a nowy " Tomb Raider " wzorował się na " Uncharted ". I w ten sposób koło się zamyka.

Choć ja bym powiedział, że " Uncharted " to bardziej odpowiedź na przygody Indiana Jonesa, gdzie zawsze było dużo akcji i strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 12:04, lis_23 napisał:

Można powiedzieć, że " Uncharted " wzorował się trochę na oryginalnej serii TR, a nowy
" Tomb Raider " wzorował się na " Uncharted ". I w ten sposób koło się zamyka.


No, dokładnie coś takiego.

Dnia 10.12.2014 o 12:04, lis_23 napisał:

Choć ja bym powiedział, że " Uncharted " to bardziej odpowiedź na przygody Indiana Jonesa,
gdzie zawsze było dużo akcji i strzelania.


Też prawda. Choć sam Tomb Raider też takową odpowiedzią był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2014 o 12:51, OceanMachine napisał:


Też prawda. Choć sam Tomb Raider też takową odpowiedzią był.


Chodziło mi bardziej o to, że w oryginalnej serii TR nie było aż tyle strzelania ( poza Legend ), większa część gry skupiała się na eksploracji i na rozwiązywaniu zagadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale Lara Croft to taki "Indiana Jones w spódnicy", równie ikoniczna postać, a może nawet bardziej - w końcu męskich ikon jest wiele, ale to Lara stała się właściwie rzecz biorąc symbolem silnych, rozpoznawalnych wszędzie samic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się troszke postarzał. Nie mogę się doczekać tego tytułu.

Więc można ustalić że Tomb Raider czerpał z Indiana Jones a babke dali bo wiadomo że większośc graczy(wtedz prawie każdy) to była płeć męska. Uncharted czerpał z Indiana Jones i na pewno trochę z Tomb Raidera (starego), a nowy Tomb Raider już czerpie tylko z Uncharted :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 13:17, OceanMachine napisał:

Tak, ale Lara Croft to taki "Indiana Jones w spódnicy", równie ikoniczna postać, a może
nawet bardziej - w końcu męskich ikon jest wiele, ale to Lara stała się właściwie rzecz
biorąc symbolem silnych, rozpoznawalnych wszędzie samic.


A Ripley z Obcego? Chyba jest to znacznie bardziej rozpoznawalny symbol silnej i odważnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 13:47, lis_23 napisał:

A Ripley z Obcego? Chyba jest to znacznie bardziej rozpoznawalny symbol silnej i odważnej
kobiety.


Czy ja wiem? Obcy jest kojarzony z ksenomorfa, a Lara Croft jako taka sama stała się seks-symbolem. Przecież jako pierwsza cyfrowa kobieta trafiła na rozkładówkę Playboya...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować