Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Postęp z Destiny będzie można przenieść do kontynuacji

14 postów w tym temacie

Najbardziej przereklamowana gra ostatnich 5 lat. Za kontynuację dziękuję. Przemęczyłem ze znajomym fabułę i czym prędzej sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddalem ta gre, smiech na sali, kolejna gra zeby ciagnac kase. Pierwsza czesc nie wiele oferuje a oni juz robia druga, to tak co pol roku bedzie kolejna czesc wychodzic? To jest ten 10 letni plan? Dobrze ze juz tej gry nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem że to będzie w formie wow''a, podstawka i potem jedziemy i rozbudowujemy grę co 2 lata duży dodatek, a tu takie cyrki :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra która miała być rozbudowywana przez następną dekadę by stać się tym, czym miała być
> dostanie po prostu sequel, dobrze Activision xD

nigdy nie miała być rozbudowywana przez 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej przereklamowana gra ostatnich 5 lat. Za kontynuację dziękuję. Przemęczyłem
> ze znajomym fabułę i czym prędzej sprzedałem.
Lubię takie komentarze :). Rozumiem, że najciekawsze elementy gry odpuściłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 17:02, ApeBoy napisał:

Lubię takie komentarze :). Rozumiem, że najciekawsze elementy gry odpuściłeś?


Najciekawsze elementy

Fabuła:
- której nie ma bo facet odpowiedzialny za to odszedł z firmy nieco ponad rok przed jej wydaniem zresztą nie tylko on.

- A to co zostało i tak zostało wywalone z gry i jedyna wzmianka to strona bungie.

Gameplay:

- który pokazuje jak najgorsza i zrobiona na odczepnego odsłona Borderlands jest o niebo lepiej wykonana pod każdym względem.

- W Destiny walisz non stop tych samych bossów i przeciwników(i tutaj mowa o kampani, raidach itp.), system lootu to debilizm totalny, Design poziomów to tragedia, 3 rasy postaci które prawie się nie różnia jeśli chodzi o sposób gry(mniejsze różnice niż postacie w Borderlands 1), praktycznie zero funkcji socjalnych, cholera nawet systemu chatu nie ma(jakiegokolwiek cholera nawet za czasów PS2 było lepiej).

- Balans PVP gdzie szczerze można ze szczerym sumieniem powiedzieć że w COD istnieje coś takiego jak balans nie to co Destiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Lubię takie komentarze :). Rozumiem, że najciekawsze elementy gry odpuściłeś?
>
> Najciekawsze elementy
>
> Fabuła:
> - której nie ma bo facet odpowiedzialny za to odszedł z firmy nieco ponad rok przed jej
> wydaniem zresztą nie tylko on.
>
> - A to co zostało i tak zostało wywalone z gry i jedyna wzmianka to strona bungie.
>
> Gameplay:
>
> - który pokazuje jak najgorsza i zrobiona na odczepnego odsłona Borderlands jest o niebo
> lepiej wykonana pod każdym względem.
>
> - W Destiny walisz non stop tych samych bossów i przeciwników(i tutaj mowa o kampani,
> raidach itp.), system lootu to debilizm totalny, Design poziomów to tragedia, 3 rasy
> postaci które prawie się nie różnia jeśli chodzi o sposób gry(mniejsze różnice niż postacie
> w Borderlands 1), praktycznie zero funkcji socjalnych, cholera nawet systemu chatu nie
> ma(jakiegokolwiek cholera nawet za czasów PS2 było lepiej).
>
> - Balans PVP gdzie szczerze można ze szczerym sumieniem powiedzieć że w COD istnieje
> coś takiego jak balans nie to co Destiny.
>

Chyba miałeś okres piszac ten komentarz bo wszystkie cechy które wymieniłeś jako wady to zalety tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować