Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nad trasami w Driveclub zawisły czarne chmury

13 postów w tym temacie

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji wypróbować gry po łatce lub nie ma jak zagrać, to polecam ten filmik. Jak dla mnie rewelacja. Z tego co widać, to utrudnia grę znacząco :D, a zachowanie się wody na przedniej szybie podczas działania wycieraczek, coś pięknego.

www.youtube.com/watch?v=ukIr-fpt8Io

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej łatce gra jest niesamowita. Naprawdę nowe warunki pogodowe powodują totalny opad szczęki. Nie widziałem piękniejszych efektów. Zresztą pomijając wizualną stronę, nowe warunki mają niesamowity wpływ na grę. Jeżeli ta gra dalej będzie tak ewoluować to jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość bo tak się składa,że w tamtym tygodniu kupiłem PS4 z Driveclubem w zestawie i gra bardzo mi się spodobała.Pobiorę dziś tą łatkę i z przyjemnością zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji wypróbować gry po łatce lub nie ma jak zagrać, to
> polecam ten filmik. Jak dla mnie rewelacja. Z tego co widać, to utrudnia grę znacząco
> :D, a zachowanie się wody na przedniej szybie podczas działania wycieraczek, coś pięknego.
>
> www.youtube.com/watch?v=ukIr-fpt8Io

Nie rób innym smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to wczoraj. Niesamowicie to wygląda. Zdecydowanie jeżeli chodzi o warunki pogodowe to lepszych się nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Problemy z serwerami już praktycznie nie istnieją i produkt ma pełną funkcjonalność.
>
> > Są już nawet challenge.
> A jak ze zbugowanymi wynikami wyzwań? Dalej są czy już naprawili?

Nie spotkałem ostatnio, choć nie wykluczam, że to mógł być fart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji wypróbować gry po łatce lub nie ma jak zagrać, to
> polecam ten filmik. Jak dla mnie rewelacja. Z tego co widać, to utrudnia grę znacząco
> :D, a zachowanie się wody na przedniej szybie podczas działania wycieraczek, coś pięknego.
>
> www.youtube.com/watch?v=ukIr-fpt8Io

Gra wygląda obłędnie :) pokazuje moc nowych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować