Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na koniec tygodnia

73 postów w tym temacie

(ciach)

To taki żarcik był. Mający znaczyć, że wiesz, "my się nigdy nie mylimy". Nie ma się co obrażać. ;)

Żarcik żarcikiem, ale to co czytałeś to były jakieś bzdury tak czy inaczej - ta literka "c" oznacza "computer", w odróżnieniu od RPG "papierowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:54, Domek napisał:

(ciach)

To taki żarcik był. Mający znaczyć, że wiesz, "my się nigdy nie mylimy". Nie ma się co obrażać.
;)

Żarcik żarcikiem, ale to co czytałeś to były jakieś bzdury tak czy inaczej - ta literka "c"
oznacza "computer", w odróżnieniu od RPG "papierowych".


To milo, że mogliśmy dojść do porozumienia :P

W sprawie tego "nieszczęsnego" "c" przed RPG - wierzcie albo i nie :P Ale nawet widziałem, że ktoś zrobił z tego cooperativ RPG i co więcej, do tego był napisany obszerny tekst, przedstawiający różnice pomiędzy cRPG a RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 02:00, Domek napisał:

> Z tym, że "konsola się wiesza, to koniec kompa" to drobne przegięcie. Prince of Persia:T2T

> ładnie przycinał na PS2, a na PC problemów nie miałem żadnych ;)

Bzzt... Przycinanie, a wieszanie - sprawdź różnicę. ;)


W tej grze jest i to i to, sprawdzone klinicznie na konsoli którama dwa miechy od kupienia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 14:58, dark master napisał:

W tej grze jest i to i to, sprawdzone klinicznie na konsoli którama dwa miechy od kupienia
;p


Ehh, to i tak lepsze, niż konsola, która poszła do serwisu 1,5 miecha od kupienia i 2 dni od odebrania Guitar Hero. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy robicie z tymi konsolami? Ja kupiłem PS 2 wraz w zestawie z FF X i działała zawsze dobrze. Wśród setek godzin, które spędziłem przed nią to kojarzę może ze dwie zawiechy. A że potrafią niektóre gry przeciąć - racja, w szczególności to było zauważyć w Gateway ( w moim przypadku). Ale tak poza tym, konsola działała u mnie co najmniej sprawnie i bezawaryjnie w całokształcie. Piszę w czasie przeszłym, bo sprzedałem - teraz jednak żałuję, że to zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 18:46, neozeus napisał:

Co Wy robicie z tymi konsolami? Ja kupiłem PS 2 wraz w zestawie z FF X i działała zawsze dobrze.
Wśród setek godzin, które spędziłem przed nią to kojarzę może ze dwie zawiechy. A że potrafią


Uwierz albo nie - nic z nią nie robiłem. Leżała grzecznie na biurku i tyle, w pewnym momencie się zawiesiła i od tego momentu przestała czytać płyty. O żadnym moddowaniu czy czymś takim rzecz jasna nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 18:53, Domek napisał:

Uwierz albo nie - nic z nią nie robiłem. Leżała grzecznie na biurku i tyle, w pewnym momencie
się zawiesiła i od tego momentu przestała czytać płyty. O żadnym moddowaniu czy czymś takim
rzecz jasna nie ma mowy.

Nie dziwie się że nie czyta płyt skoro się zawiesiła. Samobójstwo wśród konsol robi się ostatnio popularne XD......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobra sprawe nie wazna nomenklatura, wazna zawartosc.
Tak jak nazwa FPP, czy RTS jest na tyle pojemna ze miesci w sobie pelen przekroj jakosciowy od chlamu, az po perelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować