Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wydawcą Rise of the Tomb Raider został Microsoft

47 postów w tym temacie

> Mogliby już przestać się poniżać i nie mówić nic więcej w tej materii...

Angry Joe dobrze prawił niedawno w jednym ze swoich vlogów - wszyscy jesteśmy graczami bez względu na to czy ktoś ma konsolę Microsoftu, gra na Playstation albo PC. Takie działania firm, które odcinają znane serie z platform na których się już wcześniej pojawiały, zmniejsza nie tylko szansę na powstanie kolejnej części z powodu małego popytu, ale rani też nas - graczy. Niezależnie czy to nowa Lara czy też nowy Street Fighter, takie zachowania powinny być tępione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna trafić na wszystkie platformy a nie wyłącznie Xbox One i 360 a dopiero po pewnym czasie na resztę. Ta cała wojna konsolowa pomiędzy MS i Sony to głupota i tylko gracze na niej cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne, Uncharted 4 i The Order 1886 mowi czesc i cieszy sie, ze moze sie obejsc bez chamskiego podkupywania firm, bo MS tylko to potrafi. Licze, ze wyjdzie im to bokiem, a MS zbyt wiele nie zyska na tym

A wracajac do rzeczy - skoro Square Enix nie chce mojej kasy to ja naprawde sie nie bede przejmowal. Jest sporo innych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako PeCetowiec zacieram rączki i śmieję się z "wojny konsol".
(Nie chodzi mi o to, że śmieję się z konsolowców, bo sam nim jestem. To tylko radość, kiedy widzę jak producenci obrzucają się wzajemnie ex''ami, a potem wszystko ląduje na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:08, Fantazjel napisał:

Jako PeCetowiec zacieram rączki i śmieję się z "wojny konsol".
(Nie chodzi mi o to, że śmieję się z konsolowców, bo sam nim jestem. To tylko radość,
kiedy widzę jak producenci obrzucają się wzajemnie ex''ami, a potem wszystko ląduje na
PC)


Tak tylko, że właśnie PC-towcy teraz dostaną po dupie. Skoro ma być na wyłączność, to myślisz, że wyjdzie w tym samym czasie na PC ? Zapomnij. Mogę nawet przypuszczać, że na xboxie zostanie, żeby podłapać więcej money dla MS. Jestem wkurzony tym faktem. Nawet jestem pewny, że jeśli wyjdzie w Polsce to na bank nie będzie zlokalizowany a to będzie już totalną bezczelnością. Nowego Tomb Raidera kochałem za nasz rodzimy świetny dubbing eh.. A MS też może wydawać na PC gry. Ale wszyscy wiemy jak to się kończy. Więc nie ma się z czego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony.
Ciężarówka wódki właśnie jedzie do Redmond.
Równie dobrze mogę to samo napisać o tym całym Bloodborne czy Uncharted które w porównaniu do jednego TR dla mnie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jako PeCetowiec zacieram rączki i śmieję się z "wojny konsol".
> (Nie chodzi mi o to, że śmieję się z konsolowców, bo sam nim jestem. To tylko radość,
> kiedy widzę jak producenci obrzucają się wzajemnie ex''ami, a potem wszystko ląduje na
> PC)
Nie wszystko bo Sony chociaż nie sprzedaje swoich exclusive ich exclusive to jest exclusive a nie jak u microsoftu wychodzi gra mija parę miesięcy papa welcome to the pc a najśmieszniejsze jest to że te ich exclusive nawet nie mogą utrzymać stałych klatek :D powiem tak według mnie uncharted 4 zje tą grę na śniadanie ale to tylko moje zdanie osobiście sam wolę platformę pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forach SE przebąkiwania są że to będzie powtórka z DR3 czyli czasowy exclusive.

Co innego ze SFV bo tam ma być crossplatform multi PC z PS4 na takich zasadach jak Portal tyle że posiadacze PS4 muszą mieć opłaconego plusa. Druga sprawa Capcom ponoć zasłaniał się problemami finansowymi gdzie mogą góra zrobić grę na 2 platformy i wyszło na PC i PS4 bo sony coś tam obniżył im haracz przy czym wersja na xpudło się nie opłacała zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:35, PrototypX12 napisał:

Nie wszystko bo Sony chociaż nie sprzedaje swoich exclusive ich exclusive to jest exclusive
a nie jak u microsoftu wychodzi gra mija parę miesięcy papa welcome to the pc a najśmieszniejsze
jest to że te ich exclusive nawet nie mogą utrzymać stałych klatek :D powiem tak według
mnie uncharted 4 zje tą grę na śniadanie ale to tylko moje zdanie osobiście sam wolę
platformę pc


Nie pamiętam, żeby MS spamował swoimi grami na PC. Do tej pory zliczyłem chyba trzy tytułu, które były u nich na wyłączność: Gears of War, Dead Rising 3 i Ryse. Czy jest coś więcej ? Wole, żeby nic nie przechodziło między xboxem -> PC. Szkoda pieniędzy na nędzne konwersje i sterowanie rodem z xboxa360 bo nie chcę się dostosować sterowania pod PC. Meh. Tomb Raider był bardzo dobrym tytułem. To kwestia gustu. Obie gry mają w sobie akcję, choć uważam, że Uncharted ma jej więcej. Lara to survival bardziej i fajnie im to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Microshit został wydawcą gry i prawa do niego ma teraz tylko i wyłącznie M$. To czy gra
> w ogóle wyjdzie na PS4 czy PC to jest już ich decyzja :P

Nie dokońca wszystko kwestia jak umowa została spisana. A myślę że TR wyjdzie prędzej czy później na PS4. A na pewno na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. na tym polega kwestia bycia wydawcą w branży gier. Grę wydajesz, prawa do niej są Twoje. M$ ma w dupie rynek PC :( Tam kasy nie ma. Kasa jest w ilości sprzedanego sprzętu i softu (Xone+Rise of the tomb raider), a nie EWENTUALNIE zakupionego softu ( PC i gra, którą większość spiraci) który może z 20k osób zakupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest żadne zaskoczenie, SE wie jak negocjować umowy, a o marketingu po stronie MS było wiadomo już dawno. Taka kolej rzeczy. Dodatkowo zaoszczędzą, przecież to olbrzymie koszty. Poczekam na edycję zbiorczą na PC, bo pewnie do tego czasu Xa nie kupię. Choć z drugiej strony, ceny konsol na koniec następnego roku mogą być zachęcająco niskie. A gier będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to miało mnie zachęcić do zakupu Xbox One, to nie zachęciło.
Nie kupię ani Xbox-a ani Rise of the Tomb Raider.
Chyba, że gra wyjdzie na PS4 i nie zależy mi na tym czy będzie to w 2015, czy rok później.
Jeżeli taka będzie decyzja Microsoftu, to wcześniej moich pieniędzy nie zobaczą.
Jak nie wydadzą Rise of the Tomb Raider na PS4, to w ogóle nie zobaczą moich pieniędzy i tyle.

A przy okazji w miniaturce jest oprócz Xbox 360 i Xbox One także PS4, PS3 i PC.
Panie Pawle, czy wie Pan coś więcej niż podaje Microsoft ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie czego jak będzie kiedyś trochę dobrych exów na X One to się go kupi i zasiądzie obok PS4. Wolę kupić drugą konsole niż marnować kasę na sprzęt PC. Exy Sony i tak wygrywają (PS3 zmiótł Xboxa 360 pod tym względem) zawsze więc ewentualnie za jakiś czas można pomyśleć o X One, póki co to tylko Quantum break i Rise of the Tomb Raider (o ile faktycznie nie wyjdzie na PS4) zapowiadają się ciekawie. Ryse i Dead rising z chwilą przejścia na PC przestały być exami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej próbują kłamać i w zaparte iść że będzie exem? Niezłe śmiechy z Microsoftu. Wydaję Microsoft i co z tego skoro wiadomo że przynajmniej na PC prędzej czy później i tak trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować