Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiedział nową wersję Heroes of Might & Magic III

78 postów w tym temacie

Społeczność od dawna ma moda, który pozwala grać na wyższych rozdzielczościach. Może nie idealny, ale darmowy. XD
Jedynie to wsparcie zabawy sieciowej przez Steam może skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD mod do Hirolsow 3 jest swietny + rozmaite dodatki,ulepszenia interfejsu przewyzszaja ta wersje od ubisoftu. Na dodatek dodam ze ostatnie zdjecie z tego newsa klamie w zywe oczy i nie wiem skad wzieli te rozpikselowane sprajty do porownania. Odpalilem hirolsy dla porownania i modele zdecydowanie maja 2x wiecej pikseli. Moze to wlasnie HD mod poprawia modele, jesli tak jest niech ktos potwierdzi. Natomiast jesli zrobia normalne multi to biore od razu, jesli nie to polecam wersje Complete z GoGa + hd mod+ hota,co w zupelnosci zastapi granie w ''zremasterowana'' edycje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 21:18, Hellslinger69 napisał:

Jeśli gra będzie wymagać aktywacji na Steam podczas instalacji to podziękuje.


Gra będzie Steamworks, więc tak, będzie wymagać.


Z chęcią zakupię tę wersję, jeśli będzie zawierać oficjalne dodatki. Kolejną niezbędną rzeczą dla mnie jest wsparcie dla modów, inaczej nie widzę większego sensu nabycia tej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:13, Henrar napisał:

> Wiele nie poprawili, zresztą nie ma co bo HoMM3 sięga ideału. Ten ostatnio obrazek
to
> niezła ściema.
Jaka ściema? Oryginalne assety z Heroes 3 właśnie tak wyglądają po rozciągnięciu do standardowych
obecnie rozdzielczości a nie starusieńkiego 800x600 czy 640x480. Zdejmij różowe okulary
i odpal grę w oryginale.


Specjalnie z myślą o tobie zrobiłem screeny. Monitor Full HD. Oczywiście że jednostki nie wyglądają pięknie ale to co pokazało Ubi jest przegięciem (powiedział bym wręcz że oszustwem) bo aż tak fatalnie nie jest. Dodatkowo to jest na czystej instalacji a jak wiadomo ta gra doczekała się sporo fanowskich ulepszeń więc po co płacić Ubi jak mogę pograć w starą wersję?

PS. Tak wiem zły screen Hydry ale wszystkie inne pokazali ulepszone tylko ją nie i z rozpędu zrobiłem.

20141209212333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni obrazek - to jakaś kpina? Herosi tak nie wyglądają, skąd te piksele? Ubisoft... xD Mam wydanie tej gry w wersji złotej i gra się świetnie zarówno w wersji standardowej jak i zmodowanej (w HD). Po co komu ten remake? Bez dodatków? Bez polskiej wersji? Pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie, że wyjdzie na mobilki.
>
> http://img6.gram.pl/20141209192924.jpg z tym zdrowo przegięli, Herosy tak nie wyglądały.

Nie wyglądały? Nie było tego widać bo potwory były niewielkie na ekranie i pojedyncze piksele się traciły. Na tym zdjęciu powiększyli je 2-3 krotnie( a przynajmniej takie jest moje odczucie, niemam jak tego teraz sprawdzić) dlatego te wszystkie "defekty" zostały tak uwidocznione.

Mimo wszystko ciesze się, że zdecydowali się na taki krok. Heroes pochłonął mi setki godzin i chętnie kupie ten tytuł szczególnie, że będę się mógł zrewanżować za piracką wersję w którą grałem w podstawówce i gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 21:46, Henrar napisał:

Teraz sprawdź sobie modele tych jednostek z mapy świata jak wyglądają a nie z pola bitwy
;)
Yup, pikseloza jak na screenie.


Niby dlaczego ma porowywac wersje jednostek z mapy swiata, skoro ten ubisyfowy screen pokazuje (niby)porownanie jednostek w wersjach z bitwy taktycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/uZfcMPl.jpg?1

Przed sekundą zrobiłem screena z Herosów 3 Complete (wersja vanilla). Tę grę zawsze mam na dysku gotową do odpalenia gdy mam zły humor. Niestety Ubisoft właśnie próbuje zepsuć mi nastrój tą przebrzydłą propagandową manipulacją, którą jak widać sporo osób łyknie.

Napiszę to głośno i wyraźnie: Ubisoft to przebrzydłe, zakłamane, zniewieściałe, obłudne, pazerne i oszukańcze gnidy, które przejęły tak zacną markę jaką jest seria Might and Magic. Po upadku 3DO serie RPG czy turowych strategii mocno zostały wyeksploatowane i wymęczone przez te pazery, a zarazem nigdy nie odzyskały blasku trzeciej części.

Nigdy nie będzie takich bohaterów
Nigdy skrzynki nie będą tak pełne skarbów
a smoki nie bedą takie czarne

Nigdy bitwy nie będą takie epickie
a magia tak potężna
Nigdy nie będzie takich bohaterów.

Ubisoft idzicie na drzewo i nie oszukujcie graczy. Te nowe sprajty wyglądają lepiej ale bez przesady cudów nie zrobiliście. Jeśli dobrze zrozumiałem ta edycja hd ma zawierać tylko samą łysą podstawkę. Jeśli tak to już ręcę opadają do podłogi... Ubisoft go to hell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do wygladu "starych" jednostek. Takie piksele wychodza, kiedy odpali sie edytor do Homm3 w wysokiej rozdzielczosci, wytnie sprite potworka a pozniej przeskaluje. Niby prawda, ale jednak manipulacja - bo zaloze sie, ze potworki w wersji HD,
po podobnym numerze z edytorem wygladaja b. podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nastała dzisiaj jakaś mania remasterów - albo odświeżają stare klasyki, próbując na nich zarobić kasę jeszcze raz albo wydają na PS4 tytuły, które ledwo co zostały wydane na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować