Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiedział nową wersję Heroes of Might & Magic III

78 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2014 o 16:37, dark_master napisał:

"co wymagało ponad 35000 godzin pracy."
czyli 875 czterdziestogodzinnych tygodni pracy, przekładających się na circa 16 lat zapieprzania
bez urlopów?


No widzisz, Ubi jest tak wspaniałe, że zaczeli robić remake zanim w ogóle powstał oryginał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory gry Ubi na trailerach i screenach wyglądały lepiej niż w rzeczywistości. Teraz jest odwrotnie ;)

Blizzard też robił podobny myk przy prezentacji modeli HD przed premierą WoD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jaka ściema? Oryginalne assety z Heroes 3 właśnie tak wyglądają po rozciągnięciu do standardowych
> obecnie rozdzielczości a nie starusieńkiego 800x600 czy 640x480. Zdejmij różowe okulary
> i odpal grę w oryginale.
Ja mam cały czas oryginała H3 zainstalowanego i jednostki tak koszmarnie nie wyglądają. Przegięli ostro pałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załamałem się... Po grach bardzo dobrych vide AoE II, eksperci od HD biorą się za grę genialną, która jak na ironię nawet graficznie oparła się próbie czasu i mimo prawie 16 lat na karku (może i matma to nie mój konik, ale jak liczę te lata, to jakoś ta 15-tka wyszła mi ponad pół roku temu) wciąż wygląda świetnie. Nawet ogrywana na projektorze walącym obraz ok. 3 (w 800x600 ok. 2,5) na 2 metry. W każdym razie nie jestem zwolennikiem prób udoskonalenia czegoś, co już jest doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za swoich czasow giera byla fajna, chodz dla mnie mimo ze gralem w kazda czesc Might and Magic zarowno single jak i Hot Seats, trojka do kultowych nie nalezy. Jest bardzo uproszczona i w dodatku kompletnie nie ma balansu miedzy zamkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna manipulacja z tym obrazkiem.
Chciałem kupić, ale przeczytałem że to goła podstawka bez dodatków.
Nie wiadomo czy będzie wsparcie modów, takich jak Wake of Gods.
Jedyne co grę ratuje to tryb wieloosobowy na steamie, ale ta gra jest stworzona do trybu Hot seat na jednym komputerze.

Także sorry, postoje, i zobacze co z tego wyjdzie. Bardzo jestem ciekaw ceny, bo moim zdaniem w okolicach jak walną 10 Euro to będzie niesamowite zdzierstwo. 5-8 euro jak najbardziej, ale nie więcej.
EDIT : Aha, cena 60 zł, śmiech na sali. A te godziny to chyba też jakaś propaganda, bo dają jakieś 16 lat pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tutaj tylko zostawię.
A od siebie powiem, że żenada ze strony Ubi, bo wersja w HD nie różni się niczym od wersji podstawowej :)

20141211223958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 22:40, Baluk25 napisał:

Ja to tutaj tylko zostawię.


Najsmutniejsze jest to, że dopóki tego nie udowodniono, to znajdowali się ludzie, którzy ślepo uwierzyli i jeszcze bronili Ubisoftu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 10:19, Rifter napisał:

Najsmutniejsze jest to, że dopóki tego nie udowodniono, to znajdowali się ludzie, którzy
ślepo uwierzyli i jeszcze bronili Ubisoftu...

Oj tam, ja i tak kupię. Dla mnie ta informacja jest spełnieniem marzeń! :D Hirołsy w HD, prawdziwym (a nie badziewnym, zmodowanym...)

Po cichu liczę na Forge... fani wiedzą, o co biega! :D Takie DLC bym kupił od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale gdyby od razu to była kompletna edycja - wszystkie dodatki, wraz z Heroes Chronicles, wsparcie dla modów (Wake of Gods, Horn of the Abyss) - wtedy cena 59,90 zł byłaby warta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham tę grę, ale 60 zeta za samą podstawkę kilkunastoletniej gry? Kupię, ale jak będzie -90% na Steamie ;) A manipulacja screenami rzeczywiście żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować