Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lego Batman 3: Poza Gotham - recenzja

4 posty w tym temacie

Łukasz Berliński

Traveller's Tales od blisko 10 lat dostarcza kolejne gry z serii Lego osadzone w licencjonowanych uniwersach. Star Wars, Harry Potter, Hobbit, Indiana Jones czy Batman. Z tym ostatnim spotykamy się już po raz trzeci, tym razem, jak sam podtytuł wskazuje, z akcją umieszczoną poza Gotham. I choć w grze zwiedzimy kawałek kosmosu, trudno doszukać się w najnowszej grze speców od duńskich klocków kosmicznych innowacji.

Przeczytaj cały tekst "Lego Batman 3: Poza Gotham - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie recenzowaliście już tej gry? Bo znów jestem zmuszony napisać iż jest to gra dla dzieci a nie dla ojców tych dzieci ; gry lego mają sprawdzony mechanizm, jest on dobry więc poco grzebać; dziecku się spodoba a dorosłych odsyłam do tytułów z wyższym znaczkiem Pegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jako "stary dziad" mile spędzam czas przy grach z serii LEGO - zwłaszcza grając wspólnie z żoną.

Co do innowacji: same kostiumy były już w pierwszej odsłonie LEGO Batman więc ich rola troszkę blaknie. Jednak, ciekawie prezentuje się "tryb detektywistyczny", który - szkoda, że jedynie liźnięty - jest miłym ukłonem do "dorosłej" serii z Batmanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobny błąd wkradł się do recenzji ponieważ Zielona Latarnia nie posiada żadnych specjalnych kostiumów, Cyborg nie wspina się tylko może latać, a Batman ma odrzutowe buty a nie plecak :p

Generalnie zgadzam się z recenzją, natomiast nie mogę się do końca zgodzić że tryb kooperacji jest tylko na minus. Nie wnosi o do gry dużo w kwestii nowych rozwiązań, kooperacyjnych zadań oraz jeszcze bardziej psuje kamerę, ale jest on z drugiej strony też największym plusem tej gry. Jest mało gier z kanpowym co-op''em które starczą na 30+ godzin.

Obecna odsłona według mnie jest gorsza od Marvel ze względu na upierdliwą kamerę która się wyjątkowo w tej części zepsuła. @Gohan1989 zgodzę się że dla dzieci lepiej sprawdzone takie same mechanizmy niż rewolucja - tylko żeby jakoś wykonania była ta sama.

Ja tak jak kolega Kaldaka bawię się świetnie grając wspólnie z żoną i jeszcze nam się to nie znudziło.

Mam natomiast obawy co do jakości kolejnych gier z serii Lego od TT. Wygląda na to że nie radzą sobie z coraz bardziej rozbudowanymi grami na gigantyczną ilość platform. Z tego co widziałem jedną z najlepszych gier serii jest ex na Wii który jest naprawdę dopracowany. Uważam że TT powinno podzielić się z kimś licencją żeby ratować jakość tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować