Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Secret Service to teraz PIXEL. Legenda powróciła na krótko.

156 postów w tym temacie

Tak sięzastanawiam skoro zebrali około 300tyś część kasy poszła na koszulki i wiadomo na te dwa numery.. to czy warto było za resztę jaką się nachapali zeszmacić swoje nazwisko które kiedyś coś tam dla starszych graczy miało jakieś symboliczne znaczenie a teraz będzie kojarzone z oszustem. Widać niektórzy nie tylko nie cenili SS bo to w końcu tylko tytuł i gazeta, ale także nie cenią swojego nazwiska. Rodzice muszą być dumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 11:53, Ring5 napisał:

Ludzie zaplacili za jeden lub dwa numery (bo takie schodki byly), tyle wlasnie dostali i koniec.

Blad. Byl jeszcze schodek SZESCIU numerow pisma. A to juz zakrawa na kpine kiedy podejrzewam, ze od poczatku wiedzieli, ze sie nie uda.

805 osob chcialo dostac 6 numerow. Dostalo dwa i wała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 12:15, Piotrek_K napisał:

Blad. Byl jeszcze schodek SZESCIU numerow pisma.


A to przepraszam, mea culpa, nie doczytalem (pewnie dlatego, ze schodki nie wyswietlaja mi sie w kolejnosci od najtanszego do najdrozszego, tylko chyba losowo i moglem

Dnia 11.12.2014 o 12:15, Piotrek_K napisał:

podejrzewam, ze od poczatku wiedzieli, ze sie nie uda.


Akcja pewnie z gory zaplanowana byla na zebranie kasy na NOWE pismo, biorac pod uwage chronologie wydarzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 10:52, pentaczek napisał:

Starzy fani sie odwroca, a potencjalny nowy target - gowniarstwo z gimnazjum tez sie
odwroci - tak szybko jak CDA albo inne pismo da "super" gre na DVD w cenie pisma.


Ostrzeżenie - za obrażanie pewnej grupy osób, a chodzi tutaj o osoby uczęszczające do gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe strona pixel już jest, profil na FB też, cena ustalona na 15.95. Ostro pojechali. A z tego co można wyczytać zdawali sobie sprawę z tego, że SS jest na chwilę, bo wszystko zostało zarejestrowane już miesiąc, dwa do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 12:28, Shinigami napisał:

> 805 osob chcialo dostac 6 numerow. Dostalo dwa i wała.

Pewnie teraz dostaną cztery pixele ;P


Pięć. Pierwszy numer dla wszystkich wspierających będzie gratis.

Tytuł tytułem, ale obawiam się, że skoro twórcy pisma mają takie a nie inne podejście do swoich obietnic, również skład redakcji może się szybko zmienić. Zamiast starych wyjadaczy dla których wysupłaliśmy kasę z kieszeni, pojawią się krewni i znajomi Królika, bo ci pierwsi mieli umowę tylko na dwa numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 11:20, Lucas_the_Great napisał:

Wiem o tylko JEDNEJ osobie, która miała czasowe kłopoty z komunikacją z Mastermindem,
odbiorem i odesłaniem umowy, a co za tym idzie otrzymaniem pieniędzy. Fakt, że osoba
ta głośno zarzucała Mastermindowi oszustwo w sieci nie czyni tego prawdą.

Czyli posty o zbiorowym pozwie ze strony części byłej redakcji nie były prawdą? Pamiętam, że pisano to jako o grupie osób.

Odnośnie Secret Service, to wygląda na to, że spodziewali się takiej sytuacji. Jeśli to prawda, to jest to poważne oszustwo. Dobrze, że nie dołożyłem do tego ani grosza. Mam nadzieję, że ten Pixel nie pociągnie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczą się, że były problemy prawne, problemy z DTP, ale jak zbierali kasę na pismo, to zapewniali, że wszystko jest zapięte ma ostatni guzik.

Komedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 15:33, Henrar napisał:

Tłumaczą się, że były problemy prawne, problemy z DTP, ale jak zbierali kasę na pismo,
to zapewniali, że wszystko jest zapięte ma ostatni guzik.

Przed chwilą napisałem prawie to samo na ich fanpage''u. Dostałem bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 15:56, Dared00 napisał:

Przed chwilą napisałem prawie to samo na ich fanpage''u. Dostałem bana.


Czekam, kiedy ja dostanę bana, bo również ten temat poruszyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na coś co było zapięte na ostatni guzik to cosik nie wyszło. Kupiłem oba numery reaktywowanego Secret Service i cóż... papier mieli fajny. Ale raczej Pixelem się nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 16:11, Wojman napisał:

papier mieli fajny.


Mięciutki i bardzo chłonny? :P

Dnia 11.12.2014 o 16:11, Wojman napisał:

Ale raczej Pixelem się nie zainteresuje.


Nie Ty jeden. Raczej nie wróżę sukcesu temu wynalazkowi. Już na dzień dobry podpadli chyba wszystkim potencjalnym kupcom, a to raczej źle wróży na przyszłość. No cóż, obiecali, że każdy, kto kupił choć jedno papierowe wydanie SS na Polak Potrafi, dostanie pierwszy numer Pixela (Pixla? ;) ) za darmo w wersji papierowej. Poczekamy, zobaczymy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem doradcą firm głównie spółek i taka sytuacja niestety powtarza się bardzo często, pranie poeniedzy, niewidzialne faktury, zapewnienia o fuzji, upadłości itd...

PS mam około 50 numerów Secret Service w bardzo dobrym stanie jeśli ktoś chciałby stać się właścicielem to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 11:53, Ring5 napisał:

Widzisz, problem polega na tym, ze jest ogromna roznica miedzy Early Access a crowdfundingiem.
W tym pierwszym przypadku kupujesz po prostu kota w worku (...)


..chyba tylko jak ktoś jest.. specjalny, srsly. Belka podsumowująca opinie, same opnie z kilkoma opcjami filtrowania, fora społeczności steam.. wszystko tylko czeka by jednym kliknięciem wejść i poczytać przed zakupem, a mamy przecież jeszcze youtube. KS jak KS, tutaj dajesz w ciemno, ale EA? Jakoś ja doskonale wiedziałem co dostanę do rąk, jak często wychodzą aktualki itd zanim zdecydowałem, że co mi tam, wesprę twórców jeszcze przed premierą. I póki co na żadnego zakupu nie traktuję w kategorii "hurr oszukano mnie >:U durr", bo dostałem dokładnie to czego oczekiwałem, za tyle ile uznałem, że nawet jak jednak mi się nie spodoba to mogę machnąć ręką.

Zresztą tak jakby gry kupione normalnie nie rozczarowywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować