Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew - przegląd ocen

15 postów w tym temacie

> Ubi sam się lubi :x
Dałbym nobla z literatury za ten tekst :D.

A co do tematu trochę szkoda myślałem, że będzie hit a okazuje się, że co najwyżej średniak . Pozostaje jeszcze sprawdzenie gry samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czułem w kościach, że tak będzie. Przy okazji premiery NFS: Rivals (o bardzo udanych recenzjach) wszyscy krzyczeli jak to The Crew zje go na śniadanie. Cóż... Wyszła beta wyszły na jaw beznadziejny model jazdy, pusta mapa i kretyńska fabuła. Do tego doszły mikropłatności, jak dla mnie gra kaszanka. Posiadacze konsol lepiej zrobią jak zagrają w DriveClub albo Forze Horizon 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Ta gra nie jest aż taka złą.. zejdzie do 100zł na PS4 to na bank zakupie i się świetnie będę bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się z tymi ocenami w ogóle nie zgodzę. Nie wiem ile czasu testowali grę recenzenci ani w jaki sposób ale jeśli przeszli tylko główne misje to powodzenia. Gra oferuję znacznie więcej. Są misje frakcyjne, pvp, misje na skill, główny wątek, znajdźki, miejscówki do zbadania. Mapa gry wcale nie jest pusta, wręcz przeciwnie. Jest masa rzeczy odwzorowanych dokładnie i np. podjeżdżając w dany punkt masz napisane, że to np. popularne miasto przy ulicy route 66. Takich rzeczy jest od groma. Ja gram od premiery i wciąż gra mnie wciąga. A tu wypowiadają się ludzie, którzy nawet gry na oczy nie widzieli. Jeśli przejdziesz już całą fabułę zawsze możesz grac online z innymi a takie wyścigi są już dużo bardziej emocjonujące. Dodam też, ze najfajniejsze wyścigi to te w terenie gdzie jeździsz po lesie, górach, piachu itd. Żeby nie było, że gra jest dla mnie oh i ah. Jako duży minus daje mikropłatności i Season Pass. Nie toleruje takiego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram, w dodatku solo, gra pochłonęła mi już wiele godzin i uważam, że jest bardzo dobra.Bardzo dobra a nie rewelacyjna ze względu na trzy minusy:
-resetujące się statystyki po każdym uruchomieniu gry,
-pojawiające się błędy w komunikacji z serwerem - szczególnie denerwujące gdy pojawiają się po godzinnej (lub dłuższej) misji - co potrafi skutkować nie naliczeniem gotówki,
-mikropłatności - niska ilość kasy zdobywanej w grze za misje i możliwość zakupu praktycznie wszystkiego za prawdziwą gotówkę. Było by to jeszcze do przeżycia, gdyby nie powyższy błąd.
Poza tym czytając niektóre (słabe) recenzje to wydaje mi się, że to "cicha zemsta" za słowa o nieprzekazaniu przedpremierowych egzemplarzy do recenzji, oraz wpisywanie się o taki nowy trend nagonki na Ubi (często zresztą zasłużonej).
Kto jednak lubi otwarte światy i samochody - powinien się zainteresować tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CodnameOutbreak już tłumacze jak wyglądają te mikropłatności. W grze masz dwie waluty. Kasę i tak zwane Crew Credits. Pierwsze rzecz jasna zdobywasz w misjach itd. Drugą walutę możesz sobie dokupić za prawdziwe pieniądze. Czyli w sumie najprostszy i perfidny system mikrotransakcji. Nie chce Ci się grać a kasy masz pod dostatkiem kup sobie Crew Credits i fury o jakich marzyłeś. Proste. Ja obecnie mieszkam w UK i cenowo wygląda to tak:

4 funty - 45 000 CC
8 funtów - 100 000 CC
16 funtów - 210 000 CC
24 funty - 340 000 CC

Funt stoi w polsce około 5 z hakiem no to mozna sobie obliczyć. Najtańszy zestaw CC kosztuje zatem około 20zł. Dodam, że koszt przepustki sezonowej to 20 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że praktycznie ubisoft wydał w tym roku 5 takich samych gier jeśli chodzi o założenia. Watch Dogs, AC:R, AC:U, FC4 i The Crew łączy ta sama już całkowicie wyeksploatowana mechanika z wieżami by odblokować rzeczy na mapie.

A samo The Crew to taki większy Test Drive Unlimited z na siłę dodaną fabułą.

Osobiście jeśli chodzi o ogólną rozgrywkę to chyba jedynie serie The Settlers i Anno nie zostały sknocone przez UBI. Jedyny ostatni z nimi problem to cholerny Uplay - I wiem o czym piszę bo posiadam The Settlers 7 oraz Anno 2070.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślałem że to jakoś lepiej wyjdzie, a tak na X360 kupiłem i się zawiodłem, graficznie porażka ;/ jadąc z kolegą trasą ma zupełnie czarne szyby jak w NFS z 1998r. zresztą wszystkie samochody jeżdżące ulicami też mają strasznie czarne szyby :) o grafice nie wspomnę, bo było wiadomo że to już troszku leciwa konsola, ale można było lepiej zrobić otoczenie. Co do grania online ciężko kogoś napotkać po drodze, a właściwie na 10 godzin jazdy 2 razy pokazało mi graczy, a później znikli ;) 3/10 za pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram od paru dni i świetnie się bawię. Jeśli ktoś lubi zwiedzać samochodem duże, otwarte i bogate światy, koniecznie musi zagrać w The Crew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować