Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przełamanie! Xbox One wreszcie lepszy od PlayStation 4

66 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2014 o 16:04, Shinigami napisał:

Oceniasz po naszych zarobkach. Pewnie dlatego.

Zarobki nie mają tu znaczenia. Po co komuś dwie konsole które w znacznej większości oferują dokładnie te same gry ? Jak dla mnie bezsens. Może i ktoś się nabiera na tę marketingową świętą wojnę, ale czy ja odpalę Fifę czy GTA na jednym czy na drugim to będzie dokładnie ta sama gra. Oczywiście są jakieś exclusive`y ale czy są one warte nawet niech Ci będzie- tygodniówki :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 09:23, wolverine napisał:

Oczywiście są jakieś exclusive`y ale czy są one warte nawet niech Ci będzie- tygodniówki :) ?


Im więcej czasu upłynie, tym więcej gier będzie. W poprzedniej generacji skończyłem właśnie z dwoma konsolami, drugą kupiłem po ukazaniu się większości interesujących mnie gier. Trochę się ich przez lata uzbierało, a sam sprzęt kosztował tyle co karta graficzna ze średniej półki, więc tragedii nie było. To czy są tego warte? Wszystko zależy od gracza, nie mówiąc już o okazjach na serwisach aukcyjnych.

Planuję też kupić Wii U, bo kilka świetnych gier się uzbierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 17:17, Vojtas napisał:

No to już po PS4. :( A Sony tak chciało dobrze. ;(

Dlaczego tak sądzisz?To, że w jednym miesiącu XONE sprzedał się lepiej nie oznacza, że inne konsole nagle nie będą kupowane.

To, że XONE sprzedaję się lepiej jest dobrą informacją, ponieważ zmusi Sony do większego zaangażowania w kwestii zainteresowania klienta swoją konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł co najmniej żałosny. Xbox wreszcie lepszy od PS4... Przecież liczba sprzedanych egzemplarzy nie czyni konsoli lepszą. XONE ma co najwyżej lepsze wyniki w listopadzie.

I nie faworyzuję żadnej z platform, jestem tylko przeciwnikiem tak idiotycznych tytułów. Bo po tytule podziewałem się, że MS zmieniał coś w systemie - optymalizował go usuwając obciążenia generowane przez kinecta czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę MS próbował i oto co wyszło.
1. Usunięcie kinecta dało całe uwolniło całe 10 % mocy konsoli zajętej przez to badziewie

2. Wydali nowe SDK i DX12 dzięki któremy wydajność ESRAM wzrosła teoretycznie o 88% - albo inaczej dopiero teraz dali działające SDK.

3. Ale DRM jak był tak jest nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować