Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontynuacja Obcego: Izolacji poważnie rozważana przez Creative Assembly

10 postów w tym temacie

> Zamiast kontynuacji Alien: Isolation niech zrobią The Thing: Isolation :)

Pomysł ciekawy, jakoś "The Thing" bardziej pasuje pod tego typu grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczyna tasiemiec.

W końcu jakaś w miarę dobra gra z alienem wyszła to zamiast dalej probować coś zmieniać i wymyślać to teraz będzie kopiuj wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 12:48, Kafar napisał:

W końcu jakaś w miarę dobra gra z alienem wyszła to zamiast dalej probować coś zmieniać
i wymyślać to teraz będzie kopiuj wklej.


No przecież właśnie CA chciałoby coś zmienić i wymyślić, wyraźnie jest to napisane: "Gdybyśmy zrobili kontynuację, wolałbym się trzymać tego samego, wywołującego przerażenie podejścia, ale jednocześnie zrobić coś więcej ze środowiskiem i interakcją w jego obrębie."
Wiadomo, że głównego założenia uciekania przed nieobliczalnym Alienem nie zmienią bo to było sedno gry.
Ja bardzo chętnie powitam kolejną grę, która będzie przedstawiała sobą poziom taki jak A:I.
Mam nadzieję, że za jakieś pół roku oficjalnie ogłoszą rozpoczęcie produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałem zagrać w tą grę i w ogóle, ale po obejrzeniu wielu nudnych gameplay-ów stwierdziłem, że to jest nudne i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabule pociagnac dalej bardzo latwo.

Spoiler

Amanda pod koniec gry znalazla sie nieprzytomna w gniezdzie obcego. Starczy, ze zostala zainfekowana, potem po odnalezieniu w przestrzeni kosmicznej przebadana, alien wyciety (najlepiej krolowa) i zabawa od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niech kontynuują to zacne dzieło. Izolacja to najlepsza gra z Obcym jaka kiedykolwiek powstała.

Szara_Eminencja

Spoiler

Jakim cudem Amanda miała zostać zainfekowana skoro do samego końca gry za nami uganiały się Facehuggery? Logicznym jest, że zainfekowana osoba, nosiciel zarodka nie może zostać drugi raz zainfekowany, a same twarzołapy wyczuwają osoby zainfekowane od tych nie zainfekowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować