Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz mieć dostęp do dema Final Fantasy XV? Nie ma rady, musisz kupić Final Fantasy Type-0 HD

7 postów w tym temacie

Chryste... Co za czasy - kiedyś dema były po prostu okazją, żeby zapoznać się z tytułem i wtedy można było powiedzieć świadomie "Tak, kupię" albo "Nie, nie kupię", dzięki demkom z Gamblerów, Resetów czy innych Actionów ograłem mnóstwo tytułów, które potem chętnie zakupiłem i dodałem do swojej biblioteczki.

A teraz? Demo to przywilej. Naprawdę? Naprawdę?! NAPRAWDĘ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może znajdą się jacyś no nie powiem, ale "idioci", którzy na to pójdą. Mam wrażenie, że mimo dobrych ostatnio gier od SE to i tak zaczyna im brakować parę kolumn pod kopułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Square jest jak diler, najpierw daje towar lepszy niż standardowy (Finale do 10), a potem zaczyna sprzedawać gówno, ale ofiara jest tak uzależniona że zrobi wszystko by go dostać i może sobie pozwolić na klonowanie i wymyślanie durnej fabuły w 13, a potem nawet z dema zrobić exclusiva, a jeszcze wcześniej wrzucić łaskawie porty starych Finali na PC, przy których GTAIV w dniu premiery jest kodem wszechczasów (bo tam przynajmniej na dobrym sprzęcie to jakoś działało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować