Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lubisz czytać gram.pl? Wyłącz Adblocka

181 postów w tym temacie

Takiego wała, nic was nie powinno obchodzić czy mam włączoną wtyczkę przeciwko reklamom czy nie; powinniście być wdzięczni że ktoś jeszcze czyta wasze spóźnione posty; a jak mi jeszcze każecie reklamy oglądać to bez problemu mogę się czytać newsy w innym serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie te reklamy ani trochę nie denerwują, a adblocka już dawno nie używam. Są za to strony, które na prawdę nachalnie i po chamsku umieszczają reklamy gdzie popadnie. @Gohan1989 ty weź się ogarnij. Bulwersujesz się, jak stary dziad z kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wyłączył AdBlocka na gram.pl. Ale niestety reklamy są strasznie inwazyjne. Po co mi gigantyczny filmik i wyskakujące badziewie na głównej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam Adblocka, bo nie wiedzieć czemu używam Chrome, ale chętnie bym sobie tego Adblocka WŁĄCZYŁ.

No, ten news mnie wreszcie zmobilizował, by sobie zainstalować odpowiednią wtyczkę. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 17:00, Yezu napisał:

Chętnie bym wyłączył AdBlocka na gram.pl. Ale niestety reklamy są strasznie inwazyjne.
Po co mi gigantyczny filmik i wyskakujące badziewie na głównej stronie?


Zawsze możesz szybko ją wyłączyć. Staramy się by reklamy były jak najmniej inwazyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, adblock w dzisiejszych czasach to podstawa, rozumiem, że blokując pozbawiamy kogoś dochodu, jednak na stronach, gdzie reklamy są umiejscowione z głową, bez inwazyjnych wyskakujących okienek, dodatkowych ładowań i innych filmików wyskakujących znikąd - nie mam go odpalonego. Dodaje do listy wyjątków. Za to jak ktoś projektując stronę czy portal jaja sobie zrobił, to no cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Takiego wała, nic was nie powinno obchodzić czy mam włączoną wtyczkę przeciwko reklamom
> czy nie; powinniście być wdzięczni że ktoś jeszcze czyta wasze spóźnione posty; a jak
> mi jeszcze każecie reklamy oglądać to bez problemu mogę się czytać newsy w innym serwisie
>
Jak ja uwielbią taką roszczeniową postawę. Mi się wszystko należy, bo jestem Panem, a wy powinniście być wdzięczni, że w ogóle raczyłem się wami zainteresować i pozwoliłem wam sobie usługiwać. Ja żądam i wymagam, ale nie śmiejcie oczekiwać czegokolwiek w zamian.

Chciałbym, aby takie osoby zaczęły kiedyś prowadzić własną firmę i spotkały się z podobnymi reakcjami ze strony swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam adblocka ze względu że mam g*wnianego neta z limitem. Uwierzcie mi, że te głupawe, flashowe reklamy potrafią wpieprzać tego sporo :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 17:04, Xavier455 napisał:

Zawsze możesz szybko ją wyłączyć. Staramy się by reklamy były jak najmniej inwazyjne
:)


Właśnie zauważyłem... Nie mam nic do bannerów, ale za pełnoekranowe reklamy powinniście dostać porządnego kopa w zadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja używam adblocka ze względu że mam g*wnianego neta z limitem. Uwierzcie mi, że te głupawe,
> flashowe reklamy potrafią wpieprzać tego sporo :v
Janse rozumiemy, my staramy się nie używaż reklam fleshowych. Ale czasami się zdaża ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym, aby takie osoby zaczęły kiedyś prowadzić własną firmę i spotkały się z podobnymi reakcjami ze strony swoich klientów. >

Prowadzenie własnej działalności, uczy pokory :)
Właściciele własnych firm, nie piszę o korporacjach, tylko o małych przedsiębiorcach, zmieniają nieco sposób patrzenia, na niektóre "codzienne życiowe sprawy", nad którymi osoba zatrudniona bądź ucząca się, nie zastanawia się, lub nie zwraca na nie uwagi.
Nie życzę nikomu źle, ale poznanie życia od drugiej strony może być zaskakujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak wyłączy się Flasha, to AdBlock nie jest potrzeby. Nie przeszkadzają mi reklamy, tylko nachalne flashowe banery wyskakujące na całą stronę (nie mówię, że u Was, po prostu - ogólnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, chyba sobie żartujecie. Jak dla mnie, taka prośba ze strony gram.pl jest nie poważna. Serwis zapewne zarabia na siebie bez problemu, czy to przez sklep, artykuły sponsorowane bądź jakieś inne akcje promocyjne. Ad-block''a to ja mogę wyłączyć na stronie, którą prowadzi fan o xx tematyce i który nie czerpie bezpośrednich zysków ze sprzedaży (itp.) a nie na jednym z największych serwisów growych w Polsce.
Ode mnie wielki minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować