Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lubisz czytać gram.pl? Wyłącz Adblocka

181 postów w tym temacie

Chętnie wyłącze pod warunkiem, że nie będzie reklam, które wyskakują na całą stronę zaraz po załadowaniu strony. Człowiek już klika na interesujący go artykuł a tu nagle reklama i zamiast w link do artykułu klikam w reklame. Reklamy po bokach, na górze lub na dole strony nie przeszkadzają, ale jak jest taka ca całą stronę to i add block musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli poznaliśmy winnego tekstów w stylu tego koszmarka o tym jak RPGi z dużą ilością tekstu są złe - Addblock happend! ;)

osobiście nie używam, ale gram jest jedną z tych stron, które skutecznie zachęcają mnie do jego instalacji - wprawdzie teraz jest ciut lepiej, ale serio, nie bardzo mam ochotę oglądać reklamę co przejście między główną o foro. To że dacie przycisk nic tu nie zmienia, zresztą, i tak nikt ich nie ogląda.
Zresztą na niektóre rzeczy, to nawet adblock jest tutaj bezsilny - vide wspomniany koszmarek lub niektóre "tygodnie z".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale dopóki nie zmienicie formy reklam, Adblock pozostanie u mnie włączony i już. Dlaczego? Ponieważ macie bardzo złą formę "pokazywania" ich. Zamiast jakiegoś małego kwadracika gdzieś z boku, to praktycznie za każdym razem po wejściu na forum pojawia się okno z reklamą, które trzeba samodzielnie zamknąć. Mam respekt do tego miejsca, ale nie zamierzam ani nie mam ochoty się bawić w ten sposób. Aha, byłbym zapomniał: również mówię bardzo poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie Gram.pl swego czasu nakłonił do instalacji Adblocka, jak przy otwieraniu nowych wątków na forum 3 razy pod rząd pokazała się reklama na całą stronę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy o wyłączeniu Adblocka. Ten portal jest pełen złośliwych reklam, które mnie kompletnie nie interesują. Ciągle coś wyskakuję i to na pełen ekran. Często były akcje z BF. Nie powiem wkurzyłem się nie raz na maksa przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłaczyłem na chwilę, żeby zobaczyć, jak aktualnie u was te reklamy wyglądają - i oczywiście od razu bach banner na całą stronę. Cóż, jeżeli reklamy są mało inwazyjne to nie widzę w nich problemu, ale w tym przypadku nie liczcie na to, że przestanę na gram.pl używać adblocka.

Edit: No i jeśli chodzi o reklamy to zrobilibyście coś w końcu z tym gościem (botem?) "Od 8 lat..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 17:04, Xavier455 napisał:

Zawsze możesz szybko ją wyłączyć. Staramy się by reklamy były jak najmniej inwazyjne
:)

Wchodzę na forum - reklama na całą stronę. Zamykam reklame, wchodzę do tematu o piłce nożnej, wychodzę i...reklama na całą stronę.
Póki co nie ma nawet najmniejszej szansy żebym wyłączył ABP na gramie, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi szkoda Gramu bo moze rzeczywiscie bardzo przez tego adbloka cierpia. Ja go nie uzywam i jakos mi reklamy tutaj nie przeszkadzaja. Zastanowmy sie czy nie pogorszymy sytuacji gramu trzymaniem adbloka wlaczonego...
W koncu kazdy tutaj kocha gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, na próbę wyłączyłem. Odświeżyłem stronę - bach, reklama na całe okno. Faktycznie, nieinwazyjne. ;p Ale potem pochodziłem trochę po stronie i więcej się tego typu reklamy nie pojawiały. Więc okres próbny potrwa dalej.

Ogólnie myślę, że z Adblockami nie byłoby problemu gdyby własnie nie inwazyjność reklam. Nie mam nic do reklam w tle, na bokach strony, czy wplatanych gdzieś w layout. Ale jeśli ciągle ktoś mi wciska jakieś filmiki z dźwiękiem, na całe okno przeglądarki - mam dosyć. Dlatego zainstalowałem tę wtyczkę, mimo że przez wiele lat odkąd istnieje nawet o niej nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym serwisem, dla którego wyłączyłem Adblocka to Neogaf, bo tam jest cała dwie reklamy (u góry i nadole strony). Żadnych wyskakujących okienek, które mają mały link prowadzący do jej zamknięcia (jeszcze w wersji mobilnej, serio gram.pl?), reklamek z irytującą muzyczką czy najbardziej wrednych z ukrytym bądź uciekającym krzyżykiem...

Nie dziwcie się, że ludzie używają Adblocka, gdy obecny Internet to pod względem reklam jeden wielki syf, który tylko przeszkadza w odbiorze strony a nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komp, to 10-calowy tablet z windowsem 8. Podpięty do stacji dokującej z klawiaturą i dodatkowym dyskiem. 2 giga ram bez możliwości rozbudowy.

Odblokowanie reklam było, no cóż, traumatycznym przeżyciem.

A narzekanie na pieniądze to taki trochę żart.
Chyba po to macie sklep, żeby zarabiał na taką działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No dobra, dam Wam szansę i zobaczymy jak będzie. Zacząłem używać adblocka na gram.pl jak pojawiły się wielkie reklamy na cały ekran, których nie można było wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem AdBlocka tylko ze względu na Myszastego i Lucasa. Jeśli jednak zacznę dostawać po głowie reklamami na cały ekran to włączę go z powrotem. Nie ze złości tylko dla własnego komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adblocka używam od dawna, zrobiłem dla was wyjątek i włączyłem go, niestety wytrzymałem jakieś 5 minut :/ nawet mi do głowy nie przyszło, że strona wygląda tak fatalnie, normalnie jakbym FAKT przeglądał, katastrofa drodzy parafianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również wyłączyłem AdBlocka i niestety zgadzam się z większością - reklama, która zasłania całą stronę jakimś bzdurnym filmikiem PlayStation 4 jest wielce irytująca.
Na dodatek AdBlocka wielu użytkowników używa od wielu lat, a serwis jak stał tak stoi, więc ciekawe co Was nagle wzięło na takie prośby, przecież zarobki z reklam są minimalne i z tego na dłuższą metę nie da się utrzymać żadnego serwisu, poza tym prowadzicie również działalność handlową, z której na pewno macie spore zyski, toteż utrzymanie działalności redakcji nie powinno być problemem. No, chyba, że coś niedobrego się dzieje z waszymi finansami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować