Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lubisz czytać gram.pl? Wyłącz Adblocka

181 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2014 o 22:00, OceanMachine napisał:

Taki abonament jest bez sensu, gdy ma się AdBlocka.


A Steam jest bez sensu, gdy ma się uTorrent ^^

Nie lubię reklam, jak każdy. Może nawet bardziej niż większość. Po prostu chciałbym znaleźc inny sposób utrzymania serwisu - bo ci ludzie przecież nie piszą tekstów, za które płacone jest w hejterskich komentarzach jakichś nieogarniętych młodzików. Raczej ciężko w sklepie zapłacić tym za chleb xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie używam AdBlocka, ale czasami się nad tym poważnie zastanawiam. Niekiedy reklamy są tak nachalne i delikatnie mówiąc - "podnoszące ciśnienie", że nie da się inaczej. Nie mówię tu jednak o gram.pl - Wasz serwis na razie nie atakuje mnie z każdej strony "pływającymi okienkami" bez możliwości ich zamknięcia itp. - tak więc jeżeli ktoś go używa, może Wasz serwis spokojnie dodać do wyjątków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasze reklamy SA INWAZYJNE, dlatego powinniście się cieszyć bo gdyby nie adblock mielibyście mniejszą poczytalność ! Serwisów takich jak wasz w sieci jest MULTUM. Sam korzystam z kilku, newsy się powielają, a recenzji nie czytam , wole obejrzeć wideo recenzje bo więcej z niej wniosków wyciągnę.

Innymi słowy , NIE MA MOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przedni dowcip:) podpisuję się pod zdaniem, że dopóki reklamy będą wyskakiwać na każdej podstronie, czasem nie od razu, tylko w środku lektury tekstu skutecznie uniemożliwiając czytanie, Adblock zostaje. swoją drogą, chciałem podziękować twórcom tej wspaniałej aplikacji, dzięki której możliwe jest przeglądanie zawartości internetu, a nie tonięcie w setkach bezwartościowych reklam.
a wracając jeszcze do reklam na Waszym portalu, często mają one skutek odwrotny do zamierzonego. nic nie zniechęca człowieka bardziej do kupna produktu jak obejrzenie kilka razy pod rząd, na każdej stronie tej samej reklamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z jakiegoś powodu chromolony Chrom wyłączył adblocka, muszę to investigate :P
Do Gramu mam za to prośbę: zmieńcie mobilną wersję strony, bo obecna jest pop.....na bardziej niż bilet do Krakowa. Za każdym razem gdy przeglądam "więcej newsów" każdy news zajmuje cały niemal ekran. Jak posortuję na mniej rozbabranym widoku(drugi wybór zdaje się) to po przeczytaniu newsa i powrocie do strony "więcej newsów" wszystko się resetuje i znów porozciągany każdy link na cały ekran. Nie ma znaczenia czy jestem zalogowany czy nie. Padaka totalna... Strona główna też tragedia. Zanim dojadę do newsów to muszę "pińcet" dupereli przescrollować, przycisk Forum też bogowie wiedzą gdzie jest, zamiast na górze jak w normalnej wersji.
Odpalenie "wersji komputerowej" nic nie zmienia, nie ma też na dole możliwości włączenia wersji niemobilnej. TRAGEDIA!! Ekran mam 5,5" a męczę się jak na Nokii 8210, nawet bardziej. Zróbcie coś z tym, bo już nie pamiętam kiedy przez telefon wchodziłem na gram.pl przez ten syf(sorry ale nie wiem jak inaczej to nazwać). Wystarczy możliwość odpalenia standardowej wersji przez telefon i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wyłączę dopóki nie zablokujecie możliwości brania udziału w konkursach/giveaway''ach nowo utworzonym kontom/multikontom (weryfikacja IP jest taka trudna? ew. sprawdzenie czy konto ma chociaż rok?) Ostatnio dawaliście 200 kluczy do nowej gry wargaming, a jak zwykle cebulaki wzięły po 10 kluczy. Dopóki tego nie będzie to nie będzie zarabiania na reklamach u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 10:36, Corvus92 napisał:

A ja nie wyłączę dopóki nie zablokujecie możliwości brania udziału w konkursach/giveaway''ach
nowo utworzonym kontom/multikontom (weryfikacja IP jest taka trudna? ew. sprawdzenie
czy konto ma chociaż rok?)

Z tym raczej nic nie zrobią ... dalej takie rzeczy będą się działy.

@Temat
Dziw bierze, że tego typu news wcześniej się nie pojawił. Widać to było nieuniknione. Twardo się trzymaliście.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 07:35, Trzebiat47 napisał:

NoScript wymiata i to jest podstawa i bije Adblocka na głowę, ale najlepiej mieć oba.
Na gram wykrywa u mnie i mam ustawione blokowanie:
- facebook.net
- doubleclick.net
- typekit.net
- google-analitycs.com
- googleadservices.com
- smartadserver.com
- facebook.com

Włączyłem stronę na Chrome gdzie nie mam żadnych wtyczek żeby sprawdzić jak to wygląda
i to jest masakra z tymi reklamami, nawet tło jest reklamą i weź teraz szukaj bezpiecznej
przestrzeni żeby kliknąć po to by np. odznaczyć zaznaczony tekst tak żeby nie otwierało
jakiejś nowej strony albo odznaczyć ramkę z filmem z YT żeby działało przełączanie kart
Ctrl+Tab.


Czteropak piwa dla tego Pana. Wszystko prawda. Ja mam w zwyczaju klikać scrollem na pustym tle, żeby przewinąć stronę - oczywiście na kilku stronach w przypadku braku blokady skryptów wiąże się to z natychmiastowym odpaleniem reklamy.
Przez telefon nie cierpię wchodzić na Wasz serwis, bo wyskakuje reklama na cały ekran, a przycisk ją wyłączający jest na tyle mały i przyczajony u góry, że problemem jest smyrnięcie go palcem.
Trochę chamówa, że prosicie swoich czytelników o poświęcenie własnego komfortu w przeglądaniu serwisu na rzecz Waszych interesów, no ale to moje widzimisię, bo nie jestem wielbicielem publikowanych przez Was treści, wchodzę głównie na forum. Bardziej oddanych fanów pewnie stać na takie wyrzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszą animowanych reklam. Czemu reklamy nie mogą być jak na łowcach gier, tylko musi się jakiś baner rozsuwać na całą stronę?
Wyłączyłem adblocka i to jest po prostu straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czemu reklama nie może być statyczną grafiką, umieszczoną w określonym miejscu i, na Boga, nie zastępującą tła strony?!
A, no tak, bo jest lepiej widoczn... oh, wait!

Tak, wiem, to zapewne także widzimisię reklamodawców. No cóż, może do nich też coś kiedyś dotrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę aż tak bardzo wam przeszkadzają te reklamy? Ja nigdy nie używałem adblocka i na razie go używać nie będę, nie przeszkadzają mi reklamy, dla mnie nawet strona fajnie wygląda jak jej tło się zmienia co jakiś czas, zawsze jakaś świeżość, a jak wyskakuje reklama na całą stronę to przecież można kliknąć na górze żeby ją pominąć. Może ktoś wkleić zdjęcie, jak wygląda strona, bez reklam, to jest aż tak drastyczna różnica, że uważacie że te reklamy wam się pchają na sam środek ekranu i przeszkadzają w normalnym przeglądaniu strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy gram przestanie wciskac pelnoekranowe reklamy, zacznie pisac newsy ktore nie beda spoznione srednio o 3 dni, zatrudni/doszkoli newsmanow by nauczyli sie pisac naglowki newsow ktore w 3/4 nie koncza sie pytajnikiem i ogolnie przestanie pisac newsy na poziomie faktu badz onetu to wtedy porozmawiamy.
Osobiscie gram przestal byc dlamnie glownym serwisem o grach juz ze 4-5 lat temu gdy poziom zaczal leciec na leb, od tamtego czasu jest tylko gorzej.
Szczerze mowiac od czasu gdy gram zostal sprzedany przez CD Projekt srednio mnie obchodzi jego lost, zagladam tu i tak ze dwa-trzy razy w tygodniu a moge i w ogole, newsy biore z wielu innych zrodel.
Uzywam i dalej bede uzywal adblocka, na liste wyjatkow trafiaja tylko strony ktore zasluguja na moja uwage i dodatkowe zarobki z reklam (tak serwisy duzych korporacji jak i fanowskie), gram do nich nie nalezy.
Wiem ze prawda w oczy kole ale jak sie czegos chce/oczekuje to jednak nalezy na to zasluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na komputerze na próbę wyłączyłem Adblock''a na wszystkich stronach gram.pl i od razu wyświetliła mi się jedna z tych wkurzających, pełnoekranowych reklam, ale to nie wszystko. Po wejściu na stronę główną zostałem osaczony ze wszystkich stron reklamami i jeszcze spowalniający sprzęt jakiś flashowy filmik. W związku z tym nawet zapomnijcie, że wyłączę Adblock''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować