Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozkmina na weekend: poprawność polityczna w grach i nie tylko

95 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2014 o 23:17, Hubi_Koshi napisał:

ale z tego co się orientuję ich cywilizacja też w końcu została wdeptana w ziemię przez
Europejczyków i mamy teraz na bliskim wschodzie co mamy.

Na jakim świecie ty żyjesz. To Europa od zawsze jest najeżdżana przez Muzułmanów i traci coraz więcej ziem na ich rzecz.

@Zgred66
No, mieszkanie w chatkach z gówna i padanie licznych różnych chorób musi być cudowne. Że też jeszcze mieszkasz w tej zasyfoniej i przeoranej przez niszczycielskie ideologie Europie, skoro tam jest taki dziewiczy raj na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm istniał na równi z heteroseksualizmem od czasów, kiedy - tutaj podejrzenie - ludzie zaczęli zakładać osady. Na faktach - od czasów starożytnych, Grecja, Rzym, Macedonia. Aleksander Wielki, Sokrates, Platon, Achilles i Patroklos, mitologia grecka, rzymska. Homoseksualizm istniał od zawsze, po prostu w innej formie, jako miłość dwóch mężczyzn gotowych zrobić dla siebie wszystko - jednak w tamtych czasach miłość mężczyzny do kobiety nie polegała na czymś innym, wyłączając z tego seks.
To nie jest wynaturzenie, to kwestia wyboru i uwarunkowania genetycznego/społecznego. Ludzie, którzy myślą, że homoseksualizm to choroba to ludzie, którzy nie mają prawa mieć własnej opinii ze względu na zwykłą ignorancję.

EDIT: Jestem w pracy i nie, nie będę odsyłał do konkretnych książek, artykułów ani stron internetowych. Użyjcie google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 10:11, Kazak napisał:

No, mieszkanie w chatkach z gówna i padanie licznych różnych chorób musi być cudowne.

Bo w zagrzybiałych ruderach jakoś jest inaczej pewnie.

Dnia 15.12.2014 o 10:11, Kazak napisał:

Że też jeszcze mieszkasz w tej zasyfoniej i przeoranej przez niszczycielskie ideologie
Europie, skoro tam jest taki dziewiczy raj na ziemi.

No, powiedz to milionom które tego nie przetrwały, albo tym na Ukrainie, Jugosławii itd
Faktycznie progres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 09:53, Zgreed66 napisał:

A, że nie siedzą i nie marnują czasu na facebooku, albo na forach. Who cares? Przynajmniej
nie mają "Tuska".

Tak, bycie zwerbowanym do bojówki w wieku 12 lat i zmuszanym do mordowania ludzi jest zdecydowanie lepsze od smogu. Przynajmniej nie mają Tuska.

Problemy Afryki wynikają głównie z tego, że mimo wszystko, nadal pozostała w zacofanej plemiennej kulturze. Gdzie rządzi się za pomocą siły, brakuje norm społecznych i etycznych, a celem życia wielu jest ukraść krowę sąsiedniego plemienia i nie dać ukraść swojej. Jedyne co Europa tu zmieniła, to dostarczyła technologię.

Niestety, to nie jest coś, co może naprawić ktoś inny, niż Afrykanie. Europa potrzebowała tysiącleci by rozwinąć się z barbarzyńców. Ten proces każda społeczność musi przejść sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 10:13, Zgreed66 napisał:

Bo w zagrzybiałych ruderach jakoś jest inaczej pewnie.


Z tą różnicą, że w Europie w zagrzybiałych ruderach mieszkają ci, którym się nie udało. W Afryce mieszka każdy :)

Dnia 15.12.2014 o 10:13, Zgreed66 napisał:

No, powiedz to milionom które tego nie przetrwały, albo tym na Ukrainie, Jugosławii itd
Faktycznie progres.


Jestem ciekaw, czy wybraliby życie w Afryce. Jakoś nie widziałem masowego eksodusu Europejczyków do Afryki. W przeciwną stronę - jak najbardziej. Naprawdę uważasz, że Afryka, w której ludzie umierają na ulicach, jest lepszym miejscem do życia niż Europa? Kurcze, nie bądź hipokrytą, przeprowadź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

Tak, bycie zwerbowanym do bojówki w wieku 12 lat i zmuszanym do mordowania ludzi jest
zdecydowanie lepsze od smogu. Przynajmniej nie mają Tuska.

Bo nigdy nie zmuszaliśmy dzieciaków do wojowania. Mój dziadek pewnie nigdy z granatami w kieszeniach nie biegał :> Mały powstaniec też pewnie się wziął znikąd. Niemcy w 45 też pewnie nie. A i Ruscy też nie eksploatowali ludności.

Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

Problemy Afryki wynikają głównie z tego, że mimo wszystko, nadal pozostała w zacofanej
plemiennej kulturze.

Huehuehue. Europa taka zacofana. Yep, fajnie by było dać im atomówki.

Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

Gdzie rządzi się za pomocą siły, brakuje norm społecznych i etycznych,
a celem życia wielu jest ukraść krowę sąsiedniego plemienia i nie dać ukraść swojej.

Tak pisz o normach społecznych i etycznych w Polsce i Europie. Nie bądź hipokrytą.
W Polsce się nie kradnie krów sąsiadowi... pewnie tylko się nakłada od ***ja podatków i przepisów, aby zapłacił ktoś inny. Jasne, jest cudoffnie. nikt nikomu nie patrzy do kieszeni, każdy dba o swoje. W koncu nikt nie siada na publicznej kasie. Dobry żart.

Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

Jedyne co Europa tu zmieniła, to dostarczyła technologię.

No tak, tacy Tutsi i Hutu to sami z siebie zaczeli się naparzać. Nikt im nie pomagał w tym :>
Do Iraku, Libii, Afganistanu (i tam gdzie ZSRR się pakowało) to też pewnie "tubylców" wina ;)

Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

Niestety, to nie jest coś, co może naprawić ktoś inny, niż Afrykanie.

Europejczycy przynajmniej mogliby nie udawać hipokrytów jeżeli bawią się w dziel i rządź.

Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

Europa potrzebowała tysiącleci by rozwinąć się z barbarzyńców.

Dalej są takimi samymi barbarzyńcami.

Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

Z tą różnicą, że w Europie w zagrzybiałych ruderach mieszkają ci, którym się nie udało.

Ciekawe co się nie udało :>
Może uwłaszczyć? :D

Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

W Afryce mieszka każdy :)

Nie każdy, tak jak nie każdy u nas mieszka w willach.

Dnia 15.12.2014 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

Kurcze, nie bądź hipokrytą, przeprowadź się.

Hipokrytami to są "Europejczycy". Zarzucają komuś mieszkanie w dziurach, a reprezentują taką samą dziurę tyle, że z wyższą "technologią". Rzeczywiście jest się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że homoseksualiści żyli zawsze, nie jest dowodem na to, że jest to normalne. Kiedyś nie było o nich głośno, bo zdawali sobie sprawę ze swojej nienormalności. Natomiast dziś wszyscy chcą ugrać coś na szeroko pojętej tzw tolerancji i wyciągają coraz bezczelniej łapy po coś, co od zawsze zarezerwowane było dla zdrowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 12:19, Zgreed66 napisał:

Bo nigdy nie zmuszaliśmy dzieciaków do wojowania. Mój dziadek pewnie nigdy z granatami
w kieszeniach nie biegał :> Mały powstaniec też pewnie się wziął znikąd. Niemcy w
45 też pewnie nie. A i Ruscy też nie eksploatowali ludności.


Przeciwstawiasz pojedyncze przypadki z Europy temu, co jest codziennością w Afryce. Jakoś nie widzę by w Europie szalały bandy bojówkarzy wymordowując wioski, porywając dzieci i zmuszając je do mordowania innych.

Dnia 15.12.2014 o 12:19, Zgreed66 napisał:

Huehuehue. Europa taka zacofana. Yep, fajnie by było dać im atomówki.

A tu nie wiem co masz na myśli.

Dnia 15.12.2014 o 12:19, Zgreed66 napisał:

Tak pisz o normach społecznych i etycznych w Polsce i Europie. Nie bądź hipokrytą.
W Polsce się nie kradnie krów sąsiadowi... pewnie tylko się nakłada od ***ja podatków
i przepisów, aby zapłacił ktoś inny. Jasne, jest cudoffnie. nikt nikomu nie patrzy do
kieszeni, każdy dba o swoje. W koncu nikt nie siada na publicznej kasie. Dobry żart.

Piszesz tak nieskładnie, że znowu nie wiem o co chodzi. Gdzie kończy się sarkazm a gdzie zaczyna Twój ból tyłka. Nie wiem jak wygląda Twoje otoczenie - może rzeczywiście obracasz się w towarzystwie ludzi, którzy sprzedaliby matkę za 5 zł. Albo żyjesz w nieustającej paranoi, że wszyscy wkoło chcą Cię wydymać (a zwłaszcza zwolennicy Tuska). Podatki są potrzebne, i trudno mi sobie wyobrazić, że tego nie rozumiesz. Te podatki są wykorzystywane do utrzymania państwa i zapewnienia podstawowych usług, w stylu służba zdrowia, policja, straż pożarna, wymiar sprawiedliwości, szkolnictwo. Tu masz okazję popsioczyć na każdą z tych instytucji, ale nawet nie zwrócę na to uwagi.

Dnia 15.12.2014 o 12:19, Zgreed66 napisał:

No tak, tacy Tutsi i Hutu to sami z siebie zaczeli się naparzać. Nikt im nie pomagał
w tym :>
Do Iraku, Libii, Afganistanu (i tam gdzie ZSRR się pakowało) to też pewnie "tubylców"
wina ;)

Tak, sami z siebie. Afrykanie nie nauczyli się inaczej rozwiązywać problemów. Tak, jacyś europejczycy zrobili na tym biznes i przyłożyli do tego rękę. Ale to nie znaczy, że to Europejczycy są bezpośrednią przyczyną tego, że tysiące dzikusów postanowiło wymordować miliony innych dzikusów.

Dnia 15.12.2014 o 12:19, Zgreed66 napisał:

Europejczycy przynajmniej mogliby nie udawać hipokrytów jeżeli bawią się w dziel i rządź.


Mogliby

Dnia 15.12.2014 o 12:19, Zgreed66 napisał:

Dalej są takimi samymi barbarzyńcami.


Tzn. żyjącymi koczowniczo w namiotach rabującymi i gwałcącymi wszystko co się da? Jak teraz czyni to duża część mieszkańców Afryki? Naprawdę nie widzisz żadnych zmian w kulturze i normach społecznych, które zaszły w tym czasie?

Dnia 15.12.2014 o 12:19, Zgreed66 napisał:

Nie każdy, tak jak nie każdy u nas mieszka w willach.

Wow, jednak potrafisz rozpoznać niepotrzebne uogólnienie. Szkoda, że tylko u innych.

Dnia 15.12.2014 o 12:19, Zgreed66 napisał:

Hipokrytami to są "Europejczycy". Zarzucają komuś mieszkanie w dziurach, a reprezentują
taką samą dziurę tyle, że z wyższą "technologią". Rzeczywiście jest się czym chwalić.


Nie taką samą. Przeszliśmy już dawno przez, i odrzuciliśmy barbarzyńskie najazdy, niewolnictwo, podziały klasowe, wojny religijne. Już widzę jak zalewasz się krwią, ale poczekaj chwilę. Tak, te wszystkie zjawiska nadal występują i występowały od zawsze. Ale nie są powszechnie akceptowane. Są napiętnowane i zwalczane (tylko nie wyjeżdżaj mi z tu z pracą w biedronce albo prostytucją. Niemożliwe żebyś nie widział różnicy). Dzieciom od małego wpaja się, że te zjawiska są złe. A w Afryce? Azji mniejszej? Te zjawiska są na porządku dziennym i publicznie propagowane.

Koniec końców, z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że tak naprawdę nie wywyższasz Afryki, tylko po prostu musisz wylać wiadro żółci na Tuska i Europę i wykorzystałeś pierwszą lepszą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Jakoś nie widzę by w Europie szalały bandy bojówkarzy wymordowując wioski, porywając dzieci
i zmuszając je do mordowania innych.

Trzeba było popatrzeć na Jugosławię, a potem na Ukrainę. I wszędzie tam gdzie swoje mętne interesy pakują państwa zachodnie. To nie jest żadna kwestia "zacofania".

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Piszesz tak nieskładnie, że znowu nie wiem o co chodzi.

Składnie.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Gdzie kończy się sarkazm a gdzie zaczyna Twój ból tyłka.

Touche...

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Albo żyjesz w nieustającej paranoi, że wszyscy wkoło chcą Cię wydymać (a zwłaszcza zwolennicy Tuska).

No pewnie lepiej zamknąć oczka i powiedzieć nic nie widzę ;) Ostatnich afer też pewnie nie widziałeś? :>
Czy jak pewien dziennikarz uważasz, że wszystko jest w porządku dopóki afery nie powyskakują? :>
Tusk to był sarkazm na wszelkie "wina Tuska" i właśnie zwalanie winy na PO itp.
Ale przecież nie będę cię winić za nie złapanie czegoś. Tuska mam w dupui

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Podatki są potrzebne, i trudno mi sobie wyobrazić, że tego nie rozumiesz.

Ja sobie sam tego nie umiem wyobrazić.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Te podatki są wykorzystywane do utrzymania państwa i zapewnienia podstawowych usług, w stylu służba
zdrowia, policja, straż pożarna, wymiar sprawiedliwości, szkolnictwo.

I do tego, aby się ustawić. No jakoś nie umiem sobie wyobrazić, żebyś tego nie rozumiał :>

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Tu masz okazję popsioczyć na każdą z tych instytucji, ale nawet nie zwrócę na to uwagi.

No ja bym się zdziwił jakbyś zwrócił :P Ale jak napisałem lepiej być hipokrytą, nie?

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Tak, sami z siebie. Afrykanie nie nauczyli się inaczej rozwiązywać problemów. Tak, jacyś
europejczycy zrobili na tym biznes i przyłożyli do tego rękę.

Czyli jednak nie sami z siebie? Mamy jakieś rozdwojenie jaźni? :P
Albo inaczej. Ciekawe dlaczego władze państwa zachodniach nie pozwalają obywatelom trzymać broni?
Bo? "Dzikusy" Czy, żeby im w tym nie pomagać tzn. "nie przyłożyć do tego ręki"? :P

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Ale to nie znaczy, że to Europejczycy są bezpośrednią przyczyną tego, że tysiące dzikusów postanowiło
wymordować miliony innych dzikusów.

Bezpośrednio są. Bo w innym wypadku dzikusy nie miałyby środków do tego, aby to takich mordów doprowadzić. Nawet nie mieliby co myśleć, o samej próbie czegoś takiego. Fakt lepiej ręce umyć i powiedzieć to nie ja ;)

Swoją drogą miliona. Miliony to robota Europejczyków. Jakby nie było do takich rzeczy potrzeba wiedzy, technologii itd.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Tzn. żyjącymi koczowniczo w namiotach rabującymi i gwałcącymi wszystko co się da?

No może jest tego mniej bo mamy sprawniej działający system sprawiedliwości i ludziki faktycznie się powstrzymują. Ale nie.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Jak teraz czyni to duża część mieszkańców Afryki? Naprawdę nie widzisz żadnych zmian w kulturze
i normach społecznych, które zaszły w tym czasie?

Nie. Wręcz przeciwnie widzę, że nic się nei zmieniło.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Wow, jednak potrafisz rozpoznać niepotrzebne uogólnienie. Szkoda, że tylko u innych.

Uogólnienie potrafię rozpoznać, ale rozróżnić które jest potrzebne, a które nie?
Chyba zależy od miejsca siedzenia :)

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

i odrzuciliśmy barbarzyńskie najazdy

To sobie zobacz co jest za naszą wschodnią granicą. Co było w Jugosławii, Gruzji, Iraku, libii, Syrii itd.
Do tego operacje pod fałszywą flagą same się wymyśliły ;p

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

niewolnictwo

Jasne przerobiło się na obozy pracy jak np pare lat temu we Włoszech i innych takich przypadkach. Handlu ludźmi, w szczególnosci kobietami nie ma. Nikt nie robi z nich prostytutek.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

podziały klasowe

Dalej są. Szczególnie w Polsce.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

wojny religijne.

Zawsze mają podłoże polityczne. Religia to marne usprawiedliwienie.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Już widzę jak zalewasz się krwią, ale poczekaj chwilę.

Czyją? :> Inna sprawa, że każdego wieczoru kąpię się we krwi jakiejś dziewicy. /troll

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Tak, te wszystkie zjawiska nadal występują i występowały od zawsze.

WoW czyli jednak potwierdzasz, że nic się nie zmieniło? :>

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Ale nie są powszechnie akceptowane.

XD

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Są napiętnowane i zwalczane (tylko nie wyjeżdżaj mi z tu z pracą w biedronce
albo prostytucją.

Ponieważ nie pasuje do twojej teorii? :P

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Niemożliwe żebyś nie widział różnicy.

To mi ją wyjaśnij na czym polega różnica.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Dzieciom od małego wpaja się, że te zjawiska są złe. A w Afryce? Azji mniejszej?
Te zjawiska są na porządku dziennym i publicznie propagowane.

Jakie normy są "popierane". Nikt tego nie popiera. Inna sprawa to powody dla których one nie zostały zwalczone. Tak samo jak nikt normalny w Meksyku nie popiera karteli narkotykowych.
To jest wybór pomiędzy żyć, a nie żyć. To jest całkiem co innego.

Dnia 15.12.2014 o 13:04, One_of_the_Many napisał:

Koniec końców, z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że tak naprawdę nie wywyższasz Afryki,
tylko po prostu musisz wylać wiadro żółci na Tuska i Europę i wykorzystałeś pierwszą
lepszą okazję.

Pierwszą lepszą okazję.. huehuehue. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 12:28, kartofle napisał:

Fakt, że homoseksualiści żyli zawsze, nie jest dowodem na to, że jest to normalne. Kiedyś
nie było o nich głośno, bo zdawali sobie sprawę ze swojej nienormalności. Natomiast dziś
wszyscy chcą ugrać coś na szeroko pojętej tzw tolerancji i wyciągają coraz bezczelniej
łapy po coś, co od zawsze zarezerwowane było dla zdrowych ludzi.


Nie było o nich głośno, bo to nie było żadnym problemem. Ba! Było to szanowane i respektowane, zwłaszcza wśród starożytnych Greków. Z czasem stało się to jakąś dewiacją, bo komuś z wyższych sfer zaczęło to przeszkadzać i wyszło z norm społecznych i religijnych. Czy chcą ugrać? Nie wiem. Dla mnie to tez normalni ludzie, i też pośród nich znajdują się święci i Ci źli krzykacze, przez pryzmat których pewnie pojmujesz ich społeczeństwo.

To nie jest nienormalność - z tym można się urodzić, można też nabyć. Deal with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 23:17, Hubi_Koshi napisał:

A my z kolei byliśmy wypierdkami cywilizacyjnymi w porównaniu do takich Chin które dużych
i ciągłych wojen raczej nie prowadzili.


Tak, tak, byliśmy wypierdakmi. Tak, tak.

Tylko ci wypierdkowie w XIX wieku zrobili takie porządki w Chinach, że ci "wysokorozwinięci Chińczycy, nieprowadzący wojen", sami rozmontowali swoje "wysokorozwinięte państwo" i przebudowali na wzór europejski - najpierw reformy za Sun Yat-Sena (zachodni kapitalizm), potem za Mao (komunizm - też wytwór cywilizacji europejskiej). Na marginesie, w Japonii było podobnie. I taka Japonia dla przykładu to dla mnie wpasowuje się w typowe wysokorozwinięte państwo cywilizacji europejskiej, oczywiście z domieszką kultury japońskiej.

Fakt jest taki, że obecnie na świecie istnieje tylko jedna cywilizacja - europejska. Oczywiście weszła w syntezę z szeregiem kultur tworząc miejscowe odmiany, co nie zmienia faktu, że praktycznie wszelkie inne cywilizacje zostały wyrugowane, a ich szczątki są widoczne głównie w obyczajowości i kulturze. Ew. wątpliwości miałbym co do państwa arabskich, ze względu na wpływ szariatu na ład prawno-gospodarczy, ale trudno niezauważyć, iż też ichniejsze państwa są pełne typowo europejskich mechanizmów.


PS
Trochę przeczytałem niektórych komentarzy i niezmiernie mnie bawi, że niektórzy ludzie, którzy besztali mnie za moje poglądy x lat temu, dziś sami zaczynają takie prezentować. ;) Koniukturalizm? Być może.
Trochę jak z przepływem dawnych wyborców/zwolenników po i palikota do Korwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 16:06, Hoora napisał:

> 1. Żadnego lansowania homo i bi. Ostatnio zboczenia są "na topie", a lansowanie
ich jest
> takie modne (Conchita W. czy Robert B.). A mniejszości seksualne (czy raczej nazwijmy

> rzecz po imieniu - dewianci różnego rodzaju) podnoszą larum, jak tylko ktoś na nich
krzywo
> spojrzy.
> 2. Nie obchodzi mnie poprawność polityczna/rasowa/mniejszościowa/religijna czy jakakolwiek

> inna. Ja, jako biały, nie obrażę się (w przeciwieństwie do innych wrażliwych na
punkcie
> koloru swojej skóry), jeżeli w grze/filmie będą sami czarnoskórzy/azjaci czy Indianie.

> 3. I nie wysadzę nikogo w powietrze tylko dlatego, że jego Bóg ma inne imię.
> 4. Howgh, rzekłem.

Co do pierwszego punktu - kim jesteś by twierdzić, że coś niekrzywdzące innych jest zboczone?
Specjalnie mówię niekrzywdzące innych, bo pedofilię czy gwałt trzeba jednak zwalczać.
Taki homoseksualizm jest tym samym co heteroseksualizm, tylko wobec tej samej płci. Facet
kocha faceta. Dziewczyna kocha dziewczynę. Krzywda się nie dzieje.

A czemu w ogóle takie rzeczy są promowane? Tutaj jest to świetnie wytłumaczone: http://www.zombiesamurai.pl/2014/10/czy-bycie-gejem-to-powod-do-dumy/


Kim jestem? Jestem normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować