Zaloguj się, aby obserwować  
Kryszek

Dungeon Siege

124 postów w tym temacie

Pytanie w sprawie DS 2:Chodzi mi o to,gdy postać zginie(zginie(jak na portrecie pojawia się nagrobek),a nie straci przytomnośc,
jak ,,wyrzucić'''' go z drużyny?
I który według Was zwierzak którego można dołączyć do drużyny jest najlepszy?mMi się najbardziej podobał Żywiołak Lodu i jakkiś duch,później podam nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:17, dominik713 napisał:

Pytanie w sprawie DS 2:Chodzi mi o to,gdy postać zginie(zginie(jak na portrecie pojawia się
nagrobek),a nie straci przytomnośc,
jak ,,wyrzucić'''' go z drużyny?
I który według Was zwierzak którego można dołączyć do drużyny jest najlepszy?mMi się najbardziej
podobał Żywiołak Lodu i jakkiś duch,później podam nazwe.


To jest temat o DS, a nie jego sequelu. Odpowiedni topik masz chociażby tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=77&u=1731 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:44, lordfett napisał:

> Pytanie w sprawie DS 2:Chodzi mi o to,gdy postać zginie(zginie(jak na portrecie pojawia
się
> nagrobek),a nie straci przytomnośc,
> jak ,,wyrzucić'''' go z drużyny?
> I który według Was zwierzak którego można dołączyć do drużyny jest najlepszy?mMi się najbardziej

> podobał Żywiołak Lodu i jakkiś duch,później podam nazwe.

To jest temat o DS, a nie jego sequelu. Odpowiedni topik masz chociażby tutaj:



O,sorki,nie zuważyłem :)
Dzięki za link.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy to normalne, że w DS (podstawce) na początku rozdziału siódmego nie ma żadnego wprowadzenia wygłaszanego przez narratora (nie ma też wpisu w dzienniku)? Czy może to jakiś bug (pytanie kieruję do osób, które grały)?

20070718205231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 20:56, Blackhand napisał:

Mam takie pytanie - czy to normalne, że w DS (podstawce) na początku rozdziału siódmego nie
ma żadnego wprowadzenia wygłaszanego przez narratora (nie ma też wpisu w dzienniku)? Czy może
to jakiś bug (pytanie kieruję do osób, które grały)?


raczej jakis kwas
poszukaj screena z zadaniami
tam jest pokazane co powinno sie pojawic
ale moze przy pierwszym zadaniu wszystko wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś stronę z której mogę pobrać spolszczenie do Dungeon siege II , Próbowałem pobrać różne ale w tedy są nie wyraźne napisy a wyglądają tak...

20070719135441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozmawiałem z nim (nawiasem mówiąc, cienki bolek z niego, jest przynajmniej z pięć poziomów w walce wręcz za moimi "mięśniakami" - Gyornem i Gloernem) i ten "dialog" jest widoczny w dzienniku, podobnie jak wszystkie inne i wprowadzenia do pozostałych rozdziałów. Mam dziwne podejrzenia, że jeśli tak nie powinno być (przy filmiku wprowadzającym do rozdziału siódmego też nie pojawiły się żadne napisy ani wypowiedź narratora), to przyczyną może być fakt, że wymieniłem "swoją" postać na Sikrę (miała ze dwa lub trzy poziomy wyższy "współczynnik" magii bojowej, więc nie było się co zastanawiać :)). Tylko że w takim wypadku musiałbym się cofnąć do sejwa z Hall of Skulls (zaraz za fortecą Kroth), co mi się nieszczególnie uśmiecha :/.
Niepokoi mnie też to, że po wyjściu z jaskiń łączących Cliffs of Fire z "przedpolami" zamku Ehb gra kilka razy wysypała mi się do windowsa przy sejwowaniu (wcześniej ani raz mi się to nie zdarzyło).
Bifur
1. To jest temat o pierwszej części, "dwójka" ma osobny.
2. Coś mi się zdaje, że DSII został u nas wydany tylko po polsku - jeśli żaden z wydawców (pierwszy - CDP, obecny - Cenega) nie zamieścił na swojej stronie łatki polonizującej, to istnieją uzasadnione podejrzenia, że te nieoficjalne powstały w oparciu o wersję PL i tym samym są nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi problem z Kryptą Krwi.
Jak się do niej schodzi??
Przechodze obok mostu który jest spalony, idę do kamieni, wchodze na płaski okrągły kamień i zaczynaja się czerwone efekty świetlne.... i dalej nic... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest miejsce, w którym się można leczyć :). Zejście do krypty (o ile dobrze pamiętam, bo w tej chwili jestem już w podziemiach zamku Ehb) wygląda mniej-więcej jak zejście na niższy poziom lochów w Diablo. Zresztą podążaj wzdłuż ścieżki, ona zaprowadzi Cię we właściwe miejsce - w DS i tak nie można się zgubić, bo istnieje tylko jedna słuszna droga - wszelkie odnogi to ślepe zaułki, w których można się natknąć co najwyżej na potworki do ubicia i trochę fantów w skrzynkach itp.
PS Jak dotrzesz do jakiegoś sklepikarza, to nie radzę oszczędzać złota - jak ma lepszy sprzęt od tego, który aktualnie posiadasz, to śmiało rób zakupy (tylko inwestuj w rzeczy, których możesz używać, nie warto kupować "na zapas"). Ja tak nie robiłem i teraz muszę zostawiać złoto i różne dobra za sobą (dobiłem do limitu posiadanego złota przez swoje chomikowanie xD). Acha, runy (te na sprzedaż też) warto przechowywać w księgach - zajmują mniej miejsca w plecaku (w księdze się mieści coś koło 10, a zajmuje ona tylko 2 pola).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 23:19, TYHE napisał:

Głupi problem z Kryptą Krwi.
Jak się do niej schodzi??
Przechodze obok mostu który jest spalony, idę do kamieni, wchodze na płaski okrągły kamień
i zaczynaja się czerwone efekty świetlne.... i dalej nic... ????


Jak dobrze kojarzę, to cofnij się kawalątek (góra dwie długości automapy) i pójdź w lewo, patrząc w kierunku kapliczki z której właśnie wracasz :)
A prościej to cofnij się do rozstaju dróg i wybierz inną ścieżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie rzuca czar Wskrzeszenie?
Napisali kliknij na cel ale klikanie LPM ani PPM nie daje rezultatu.
I w ogole czy mozna ożywic znalezione martwe osoby? Bo znalazłam martwych minstreli... O_o Czy czar działa może tylko na drużyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 10:12, TYHE napisał:

Jak sie rzuca czar Wskrzeszenie?
Napisali kliknij na cel ale klikanie LPM ani PPM nie daje rezultatu.
I w ogole czy mozna ożywic znalezione martwe osoby? Bo znalazłam martwych minstreli... O_o
Czy czar działa może tylko na drużyne?


tylko na druzynie :)
a czy nie jest to tak ze czar wskrzeszenia zalezy od poziomu boh(a moze tylko od tego czy moze ten czar uzywac)
tzn im wyzszy poziom wskrzeszanego boh tym wiekszy poziom powinien miec ten co uzywa czaru :)
najlepiej rozdac wszystkim zwoje i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 11:37, ceSSar napisał:

a czy nie jest to tak ze czar wskrzeszenia zalezy od poziomu boh(a moze tylko od tego czy moze
ten czar uzywac)
tzn im wyzszy poziom wskrzeszanego boh tym wiekszy poziom powinien miec ten co uzywa czaru
:)
najlepiej rozdac wszystkim zwoje i po sprawie :)

Poziom magiczny rzucającego wpływa tyylko na to z iloma pktami życia zostanie wskrzeszona "ofiara" czaru.
Jeśli użytwamy zwojów jednorazowych, to nawet pierwszo levelowa postać może go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 12:53, PsychoMan napisał:

Jeśli użytwamy zwojów jednorazowych, to nawet pierwszo levelowa postać może go używać.


tożto o to wlasnie mnie chodzilo ;)
bezpiecznie jest miec chociaz po 1 zwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem grę Dungeon Siege : Legends of Aranna wersję z KK. Zawiera ona dwie kampanie, podstawową i tą z dodatku. Teraz moje pytanie, czy można z kampanii podstawowej przejść do kampanii z dodatku? Czy to są dwie różne rzeczy i przechodzić muszę oddzielnie i za każdym razem od 1 poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować