Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz zwiastun nowego dodatku do Driveclub

11 postów w tym temacie

Gra jest genialna :) Mimo ciężkiego startu polecam dać jej drugą szansę :) Dla fanów samochodówek jest to pozycja obowiązkowa. Dawno nie było takiego racera w starym stylu z pięknymi trasami i mega emocjonującą walką zderzak w zderzak :) Jeśli mam być szczery wole takie podejście do samochodówek niż ostatni zalew "Open World" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest genialna :) Mimo ciężkiego startu polecam dać jej drugą szansę :) Dla fanów
> samochodówek jest to pozycja obowiązkowa. Dawno nie było takiego racera w starym stylu
> z pięknymi trasami i mega emocjonującą walką zderzak w zderzak :) Jeśli mam być szczery
> wole takie podejście do samochodówek niż ostatni zalew "Open World" ;)
Sorry ale ta gra ma fatalny model jazdy, samochody prowadzą się dziwnie, nie mówiąc już o zachowaniach przy tej walce zderzak zderzak. Mnie w ogóle nie ruszyła, wolę coś gdzie samochody prowadzą się jak samochody, czyli Forza 5. Może jest lepszy od GRID czy NFS-ów, ale mówić że dawno nie było lepszego racera jak w przeciągu roku wyszły FM5 i Forza HM2 jest niepoważne. Ta gra powinna być tak jak pierwotnie zapowiadano rozdawana za darmo, a dorabianie na DLC przy tylu niedoróbkach jest bezczelne. Szczególnie, że dodają samochody, które absolutnie powinny się znaleźć w standardowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sorry ale ta gra ma fatalny model jazdy, samochody prowadzą się dziwnie, nie mówiąc już
> o zachowaniach przy tej walce zderzak zderzak. Mnie w ogóle nie ruszyła, wolę coś gdzie
> samochody prowadzą się jak samochody, czyli Forza 5. Może jest lepszy od GRID czy NFS-ów,
> ale mówić że dawno nie było lepszego racera jak w przeciągu roku wyszły FM5 i Forza HM2
> jest niepoważne. Ta gra powinna być tak jak pierwotnie zapowiadano rozdawana za darmo,
> a dorabianie na DLC przy tylu niedoróbkach jest bezczelne. Szczególnie, że dodają samochody,
> które absolutnie powinny się znaleźć w standardowej wersji.

Sorry ale nie masz pojęcia o czym piszesz ;) Ta gra to duchowy spadkobierca takiego hitu jak Project Ghotam Racing. Jak nie odpowiada ci lekko zręcznościowy model jazdy to to po prostu nie jest gra dla Ciebie.

Reszty nie komentuje bo widać, że nie masz pojęcia co faktycznie było obiecane.

Forza 5 to dla mnie kastrat. Przy genialnej Forza 4 to nawet nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sorry ale ta gra ma fatalny model jazdy, samochody prowadzą się dziwnie, nie mówiąc już
> o zachowaniach przy tej walce zderzak zderzak. Mnie w ogóle nie ruszyła, wolę coś gdzie
> samochody prowadzą się jak samochody, czyli Forza 5. Może jest lepszy od GRID czy NFS-ów,
> ale mówić że dawno nie było lepszego racera jak w przeciągu roku wyszły FM5 i Forza HM2
> jest niepoważne. Ta gra powinna być tak jak pierwotnie zapowiadano rozdawana za darmo,
> a dorabianie na DLC przy tylu niedoróbkach jest bezczelne. Szczególnie, że dodają samochody,
> które absolutnie powinny się znaleźć w standardowej wersji.

Wrażenia z rozgrywki to rzecz czysto subiektywna, sam <mimo fatalnego startu DC> jestem pod wrażeniem tej gry. A muszę zaznaczyć, że samochodówki to nie mój "konik". Warunki pogodowe jak i model jazdy mi osobiście odpowiadają. Niepoważny jestem, nieprawdaż??

PS.Forza 5 też ideałem nie jest a ma swoje mikrotransakcje. Chyba nie powiesz mi, że jest jakaś różnica pomiędzy tym systemem a DLC''kami przy grze za którą płaci się około 250zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sorry ale nie masz pojęcia o czym piszesz ;)
>
> A Forza 5 to kastrat... Przy genialnej Forza 4 to nawet nie stało...

Otóż mam, a jeśli twierdzisz że można model jazdy i fizykę Driveclub stawiać obok Forzy to sam się ośmieszasz. Co do Forzy 5 to nawet będąc kastratem jest najlepszym racerem na konsolach w tym momencie. Poprawiono masę rzeczy względem FM4, a brak części aut niekoniecznie dla wszystkich był taki bolesny, FM5 to genialna gra, szczególne gdy ma się do niej dobrą kierownicę. Zresztą przyszłej jesieni wyjdzie FM6, która już konkretnie zamiecie wszystko do czasu wyjścia Gran Turismo 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Otóż mam, a jeśli twierdzisz że można model jazdy i fizykę Driveclub stawiać obok Forzy
> to sam się ośmieszasz. Co do Forzy 5 to nawet będąc kastratem jest najlepszym racerem
> na konsolach w tym momencie. Poprawiono masę rzeczy względem FM4, a brak części aut niekoniecznie
> dla wszystkich był taki bolesny, FM5 to genialna gra, szczególne gdy ma się do niej dobrą
> kierownicę. Zresztą przyszłej jesieni wyjdzie FM6, która już konkretnie zamiecie wszystko
> do czasu wyjścia Gran Turismo 7.

Cóż... ten post mnie przekonał, że jesteś fanboyem ;) Tyle w temacie. Podtrzymuje moje "nie masz pojęcia o czym piszesz". FM6 nawet nie pokazali a ty piszesz, że pozamiata wszystko ;)

A DriveClub porównuje do Project Ghotam Racing.

Ode mnie koniec tematu ;) DriveClub broni się sam, kto chce niech spróbuje zagra jak ma okazje i sam się przekona :) Nie będę dyskutował z osobą z góry nastawioną na walkę w imię "Forzy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest genialna :) Mimo ciężkiego startu polecam dać jej drugą szansę :) Dla fanów
> samochodówek jest to pozycja obowiązkowa. Dawno nie było takiego racera w starym stylu
> z pięknymi trasami i mega emocjonującą walką zderzak w zderzak :) Jeśli mam być szczery
> wole takie podejście do samochodówek niż ostatni zalew "Open World" ;)
Nic po za grafiką nie oferuje. Drętwe sterowanie, gra na 1 dzień jak dobrze przysiedzisz, model jazdy gorszy chyba od nfsowego jakbym kartonami sterował. Do tego zbugowane challenge. Wolałbym zainwestować w The Crew albo wychodzącego Project CARS który moim zdaniem będzie lepszy i moim zdaniem ma lepiej wykonaną grafikę i warunki pogodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic po za grafiką nie oferuje. Drętwe sterowanie, gra na 1 dzień jak dobrze przysiedzisz,
> model jazdy gorszy chyba od nfsowego jakbym kartonami sterował. Do tego zbugowane challenge.
> Wolałbym zainwestować w The Crew albo wychodzącego Project CARS który moim zdaniem będzie
> lepszy i moim zdaniem ma lepiej wykonaną grafikę i warunki pogodowe.

Widzisz a dla mnie oferuje. Wyzwania klubowe świetnie funkcjonują z paczką znajomych, i gra ma świetny model jazdy w stylu PGR (na pewno lepszy od The Crew... ) Nie musisz się zgadzać z moją opinią, ale warto ją uszanować. Zwłaszcza, że naprawdę wiele osób docenia DriveClub po tym jak ogarnęli wtopę z serwerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować