Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Banner Saga - zobacz nowy zwiastun gry

8 postów w tym temacie

Nie mogę się doczekać wersji na PS4. Fajnie będzie na dużym ekranie się rozsiąść i zanurzyć w ten świat. Ciekawi mnie tylko czy będą polskie napisy? Wersja PC nie miała ich co prawda na premierę, ale z czasem zaktualizowano grę i była już pięknie po polsku. Nie ukrywam, że angielski jest w tej grze dość zaawansowany co widać szczególnie w dialogach, a to właśnie na nich opiera się ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W grze wcielamy się w grupę wikingów" ..... ciekawe.

Gra wspaniała. Póki co wyprzedza mocno Wasteland 2 i Divinity. Możliwe, że i Dragon Age tego nie przebije, ale jeszcze nie miałem okazji pograć w Inkwizycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby wykazali rozsądek. Na androidzie ta gra jest teraz za 30 pare złotych. Jak wystartują z ceną 59 zł na Vitę to niech potem nie jęczą że się słabo sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie gdyby wykazali rozsądek. Na androidzie ta gra jest teraz za 30 pare złotych.
> Jak wystartują z ceną 59 zł na Vitę to niech potem nie jęczą że się słabo sprzedała.

Po pierwsze to akurat twórcom tej gry pieniądze się należą. Po drugie trzeba jeszcze pamiętać, że Sony będzie chciało cześć kwoty dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować