Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciri drugą grywalną postacią w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon

21 postów w tym temacie

"Lwiątkiem z Cintry pokierujemy w wybranych momentach gry."

Będą lwiątka?! YAY!


PS. Jakby ktoś coś ten tego, to taki żarcik, ot, głupawkowy humor o 1:30 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jedna. Gra ma być po prostu dobra i nie ważne, kto tam będzie występował. Taki hype jest niewskazany, bo znów przełożą premierę na późną jesień lub nawet na kolejne święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sylwester się zbliża. Będę grał w grę. Tomb Raider.
Wygrałeś internety ! ;p

Najważniejsze żeby dopracowali grę. Wydaje mi się, że ta cała obsuwa jest wynikiem słabej optymalizacji na konsole, ale cóż... mogę się mylić.

Co do Ciri to mam nadzieję, że jakoś fajnie wkomponują ją w fabułę. Myślę, że pomysł jak najbardziej ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To, że Ciri będzie tą drugą grywalną postacią było w sumie oczywiste. Jest ona obok Geralta drugą "centralną" postacią uniwersum.
Bardzo bym się zdziwił, gdyby CDPR w W3 stwierdziło, że inna postać bardziej na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm a to było można coś postawić :(?
> Jane było że chodzi o Ciri skoro ona ucieka przed Gonem.
Ciri ucieka przed Gonem? Wątek Ciri nie pojawił się przez całe 2 pierwsze cześć. Nie wiadomo, czy Geralt w ogóle ja pamięta. A przed Gonem wiał Białowłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam, żeby nie miała dokładnie identycznych ruchów i ataków jak Geralt! Niech animatorzy przyłożą się i jakoś urozmaicą zabawę Ciri. W W2 beznadziejnie sterowało się Serritem (czy tam Eganem), bo to była kopia tego, co robi Geralt. Jasne, że wiedźmini walczyli podobnie, ale nie trzeba tego kopiować toczka w toczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko błagam, żeby nie miała dokładnie identycznych ruchów i ataków jak Geralt! Niech
> animatorzy przyłożą się i jakoś urozmaicą zabawę Ciri. W W2 beznadziejnie sterowało się
> Serritem (czy tam Eganem), bo to była kopia tego, co robi Geralt. Jasne, że wiedźmini
> walczyli podobnie, ale nie trzeba tego kopiować toczka w toczkę.

Nie nie nie to byłby strzał w kolano, Ciri ucząc się u chłopaków z Kaer Morhen wypracowała własną szybkość, balans i spostrzegawczość, dalej było już tylko lepiej bo i bidulka dużo wycierpiała i doświadczenia nabyła :).

Powiedzcie mi w jakim może być wieku w grze? Tak jak w książkach czy jakoś inaczej? Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciri urodziła się w okolicach 1250-1252, a gra zaczyna się 1270-1273. Więc można uznać, że ma około 22-24 lat, wliczając czas trwania Wiedźmina 2. Dorosła kobieta, już nie dziecko.

I błagam, niech Ciri nie będzie wstępem do dalszych przygód w świecie Wiedźmina, oddałbym wiele, by zagrać własnym wiedźminem albo nawet najemnikiem w tym świecie. Coś w stylu Hawke''a albo Sheparda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 14:39, Leos8 napisał:

I błagam, niech Ciri nie będzie wstępem do dalszych przygód w świecie Wiedźmina, oddałbym
wiele, by zagrać własnym wiedźminem albo nawet najemnikiem w tym świecie. Coś w stylu
Hawke''a albo Sheparda.


Myślę, że Redzi właśnie po to wprowadzają nową postać i starają się tak to podkreślić.
A czy to dobry pomysł przekonamy się gdy dowiemy się trochę więcej o tej postaci bo jak na razie bardzo mało redzi dają informacji na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 14:39, Leos8 napisał:

I błagam, niech Ciri nie będzie wstępem do dalszych przygód w świecie Wiedźmina, oddałbym
wiele, by zagrać własnym wiedźminem albo nawet najemnikiem w tym świecie. Coś w stylu
Hawke''a albo Sheparda.


Stawiam szmaragdy przeciwko orzechom, że Ciri będzie główną bohaterką Wiedźmina 4 (lub pod innym tytułem). Kreator postaci ma mieć za to Cyberpunk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OH co za różnica jaką postacią się gra skoro grę przekładają co chwilę. Przecież to żenada, robią z gęby du.ę. To już drugi raz jak robią wałka a wy w ogóle nie reagujecie. Zasypują nas śmieciowymi informacjami zamiast zapodać konkretny termin. Czy oni kiedykolwiek dotrzymają jakiegoś terminu czy będą za każdym razem robić ludzi w ciu.a. Nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować