Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Order: 1886 – zobacz nowy zwiastun do gry

15 postów w tym temacie

Ledwie teaser jakiś. Poza tym co ja pisałem w podobnym temacie poprzednio? 1886 nie jest steampunkiem.


@elmartin

> growym malkontentom mówię NIE.

Wow, "hejterzy" muszą naprawdę burzyć ci światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ci się pomyliło.

To ty narzekasz pod każdym wątkiem.

Moje wpisy są pozytywne, ja jestem optymistą :)
Musisz się bardziej postarać ;)
Cieszę się i czekam na nadchodzące gry, na pewno w nie zagram, i będę się świetnie bawić.
Może kiedyś ktoś zrobi grę, która cię zadowoli.
Jak już ją ktoś zrobi, ja też w nią zagram, ale poczekam na nią grając w inne gry.

Dla jasności.
Gram na Xbox360, PS3 i PS4 nie gram na PC, od kilku lat odkąd kupiłem pierwszego Xbox360.
Wcześniej grałem tylko na PC a największy sentyment mam do całej serii Half-Life.
Zwłaszcza pierwszego H-L ze wszystkimi dodatkami na PC: Blue Shift, Opposing Force.
Prawdopodobnie jestem "dinozaurem", ale nie zmienia to faktu, że wiąż czerpię przyjemność z grania.
Platforma nie ma znaczenia.
Nie gram we wszystko i nie wszystko mi się podoba, ale wypowiadam się tylko w wątkach, które mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 13:12, elmartin napisał:

To ty narzekasz pod każdym wątkiem.


"Narzekaj w każdym wątku o 1886 na narzekaczy"

Dnia 16.12.2014 o 13:12, elmartin napisał:

Może kiedyś ktoś zrobi grę, która cię zadowoli.


O, właśnie o tym mówiłem. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, CGI jest na poziomie choć krótkie i bez fajerwerków jak w przypadku Blizza, ale Panie i Panowie powoli nadchodzą czasu w których cgi niezauważalnie przeistacza się w cut-scenkę na silniku gry i to jest dobre. Rozwój. Choć niestety jeśli w tej grze będzie się co 10 sekund klikać QTE bądź inne pierdoły to już to rozwojem nazwać nie można. Z chęcią pograłbym jarają mnie takie gry, znajomy na pewno kupi i pogram u niego. U mnie jak dotąd nowy PieC siedzi i troszkę mnie z zazdrości ściska, że takie cuda na czarnulkę lecą. :) A na X One? Forza Horizon 2 która jest piękna i z jajem. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby ten rozwój nie szedł w jakość oprawy, tylko w użycie technologii do stworzenia bardzo rozbudowanego, niesamowitego gameplayu, czegoś, co kiedyś nie było zbytnio możliwe, a dzisiaj już daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To ty narzekasz pod każdym wątkiem.
>
> "Narzekaj w każdym wątku o 1886 na narzekaczy"


O.K. Zwracam honor ;)
Wzrok już nie ten, wybacz "dinozaury" tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym chciał, żeby ten rozwój nie szedł w jakość oprawy, tylko w użycie technologii
> do stworzenia bardzo rozbudowanego, niesamowitego gameplayu, czegoś, co kiedyś nie było
> zbytnio możliwe, a dzisiaj już daje radę.

Niesamowity gameplay jest w teledysku.Californication gdzie praca kamery i różnorodność po prostu wprawia w osłupienie. Chyba każdy ten teledysk zna. Dlaczego by nie zrobić takiej gry w dodatku na pięknym silniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 11:16, OceanMachine napisał:

Ledwie teaser jakiś. Poza tym co ja pisałem w podobnym temacie poprzednio? 1886 nie jest
steampunkiem.


Czy mógłbyś rozwinąć czemu tego tytułu niemożna zaliczyć do steampunk-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy unikają tego słowa jak jasnej cholery, to raz, dwa - steampunk dzisiaj jest tak wyświechtany, że nie dziwię się, że próbują go unikać jak tylko się da, trzy - jeżeli tutaj nie ma technologii parowej, to sorry, jak może to być steampunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, że przecież w tym roku wyszło świetne Hearthstone: Heroes of Warcraft. Spędziłem przy tej grze bite dwa tygodnie i choć nie gram w nią już więcej to jednak uważam ten tytuł za Grę Roku 2014 i naprawdę świetną zabawę. A nie lubię karcianek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować