Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CI Games zapowiedziało nową część Sniper: Ghost Warrior

26 postów w tym temacie

> chyba dobrze, że nie porywają się z motyką na księżyc i współpracują z innymi studiami,
> chociaż pewnie ma to swoje plusy i minusy

skąd wnioskujesz, że współpracują z innymi studiami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wnioskuję, przeczytałem:) chociaż podwykonawcy wcale nie muszą oznaczać studia, tak mi się napisało;p
"CI Games poinformowało także o zmianie koncepcji tworzenia gier. Jak czytamy w informacji prasowej, studio nie będzie już typową "fabryką gier", w której realizuje się projekt od samego początku, aż przez wszystkie fazy produkcji do końcowego debiutu. Zamiast tego firma skupi się na działaniu typowo designerskim - a więc opracowaniu pomysłu i projektu gry, a następnie zlecenie wykonania wybranym przez siebie podwykonawcom, czuwając nad jakością i realizacją produktu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"czuwając nad jakością i realizacją produktu"

To raczej na odwrót powinno być. Ktoś inny powinien czuwać, żeby CI nie wypuściło takiego crapiszcza, jak Sniper 2 albo Enemy Front.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Jeszcze nie mają dosyć ? Nie mają szans się przebić z takimi grami. Jak chcą coś osiągnąć to niech zagadają do Activision. Oni najlepiej się znają na fabularnych shooterach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w poprzednim newsie odnośnie CI, niech zrobią go bardziej open-world, byleby to nie była ta "otwartość" z Enemy Front, popracują nad doszlifowaniem przed premierą i wtedy będzie cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 14:01, vegost napisał:

Tragedia. Jeszcze nie mają dosyć ? Nie mają szans się przebić z takimi grami. Jak chcą
coś osiągnąć to niech zagadają do Activision. Oni najlepiej się znają na fabularnych
shooterach.


Co ty opowiadasz, seria sniper sprzedała się w ponad 5Mln! I ma dużo fanów, którzy kupią część 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co ty opowiadasz, seria sniper sprzedała się w ponad 5Mln! I ma dużo fanów, którzy kupią
> część 3.

No tak. W końcu na pierwszą część wiele osób się napaliło, bo miała wnieść powiew" świeżości" do gier o strzelcach wyborowych. Niestety okazała się crapem.
Na dwójkę wiele osób się napaliło, ponieważ miała nie powtarzać błędów jedynki, a silnik gry to CryEngine. Niestety, również okazała się crapem. Teraz to tam w CI muszą stawać na głowach, by dorównać poziomem S:GW3 przynajmniej do Sniper Elite 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 14:12, DrakeBurn napisał:

Ja tak samo dobrze się bawiłem przy Sniperze 2, szkoda mi tylko, że gra nie była dłuższa.
Vegost jak zwykle trolluje, bo nic lepszego w życiu nie ma.


Sam trollujesz. CI przede wszystkim wciskało ludziom ciemnotę na temat poprawionych błędów względem pierwszej części i lepszym silnikiem graficznym. W obu przypadkach była to bzdura i mydlenie oczodołów. Owszem był tam Cry Engine 3, ale graficznie to tego silnika nie przypominało. Była paskudna, miejscami można było uwierzyć, że wygląda gorzej, niż z pierwszej części. Poza tym, trzeba mieć pomysł na grę. CI go nie miało. Chcieli zrobić snipera a zrobili pustego shootera. Życie snajpera to nie łatwy kawałek chleba. Tam tego nie pokazali a mogli by i byśmy mogli mieć przynajmniej fabułę z prawdziwego zdarzenia. Zmarnowany potencjał. 100x lepiej wyglądała misja snajperska z Price'm w MW, niż cały SGW2.

@wat25 - czy gra jest dobra czy nie, nie decyduje ilość sprzedanych kopii. A jakość samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo fajnie. Jak dla mnie Lords of the Fallen to jedna z najlepszych gier w jakie grałem w tym roku dlatego nie widzę powodu aby nie dać CI Games kredytu zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu robią coś w gatunku, który trafia do najszerszego grona odbiorców, niezależnie od jakości samej gry. Do tego dość agresywnie (z tego co pamiętam) walczyli ceną, szczególnie na konsolach. Pewnie znowu się uda. A o to przecież chodzi.

Być może tym razem zagram dłużej niż 20 min ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CI Games dzięki Lords of the Fallen zdobyło nareszcie uznanie graczy ale żeby pozbyć się balastu takich porażek jak Sniper 2 czy enemy Front należy zrobić Snipera 3 naparwdę profesjonalnie. Jeżeli to się uda to studio nareszcie zerwie z kioskową przeszłościa i będzie mogło stać ramię w ramię z Techlandem i CD Projekt RED czego im życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Snajper 3 będzie godny miana gry klasy AAA. Jeżeli tylko będą kontynuowali gry w kontekście wykonania takie jak Lords of the Fallen, która jest świetną grą bo myślę że Snajper będzie git. Tutaj czekam na jakieś konkretniejsze info na temat tego projektu, fajnie że prace nad grą już trwają bo to daje im większe szanse na ukończenie gry w 100%:) A przecież na taką grę czekamy. Wszystko się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 15:22, vegost napisał:

@wat25 - czy gra jest dobra czy nie, nie decyduje ilość sprzedanych kopii. A
jakość samej gry.

No tak, ale piszesz " Jeszcze nie mają dosyć ? Nie mają szans się przebić z takimi grami." A gry te, wbrew dosyć średnim ocenom, sprzedają się bardzo dobrze. Więc czego CI ma mieć dosyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 19:16, KrisN1 napisał:

CI Games dzięki Lords of the Fallen zdobyło nareszcie uznanie graczy


Duża w tym zasługa niemieckiej ekipy z Deck 13. :)

Dnia 16.12.2014 o 19:16, KrisN1 napisał:

Jeżeli to się uda to studio nareszcie zerwie z kioskową przeszłościa
i będzie mogło stać ramię w ramię z Techlandem i CD Projekt RED czego im życzę.


Też im tego życzę, ale bez zewnętrznej ekipy, sami tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na androida i iOSa, ale nie na Vitę. Nie czaję. Rynek smartfonowy łyka przede wszystkim tytuły, które można odpalić na kiblu, przejść jedną planszę i wyjść z kibla. To nie miejsce dla Lords of the Fallen. Na Vicie ludzie łakną od dawna tytułu AAA i są skoncentrowani na poważnym graniu. Może i sprzedadzą pare tysięcy kopii. Tak - jak Lords of the Fallen będzie w wyprzedaży za 0,99 dolara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować