Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CI Games zapowiedziało nową część Sniper: Ghost Warrior

26 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2014 o 15:48, ozoqq napisał:

Na androida i iOSa, ale nie na Vitę. Nie czaję.


Nie Ty jeden. Pomimo faktu, ze zakochalem sie w Lordsach i gra mi sie w nich bardzo przyjemnie, wydanie tego tytulu na tablety czy smartfony to pomylka. W tej grze precyzyjne sterowanie jest podstawa sukcesu (szczegolnie podczas walki z bossami) i jakos nie wydaje mi sie, by bylo to mozliwe na tablecie. Pamietam jak sie meczylem z Vice City na Galaxy S3, a przeciez ta gra to proscizna w porownaniu z poziomem trudnosci Lordsow. Nie mam pojecia, jak oni sobie to wyobrazaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie Ty jeden. Pomimo faktu, ze zakochalem sie w Lordsach i gra mi sie w nich bardzo przyjemnie,
> wydanie tego tytulu na tablety czy smartfony to pomylka. W tej grze precyzyjne sterowanie
> jest podstawa sukcesu (szczegolnie podczas walki z bossami) i jakos nie wydaje mi sie,
> by bylo to mozliwe na tablecie. Pamietam jak sie meczylem z Vice City na Galaxy S3, a
> przeciez ta gra to proscizna w porownaniu z poziomem trudnosci Lordsow. Nie mam pojecia,
> jak oni sobie to wyobrazaja...

Dokładnie. Sterowanie dotykowe ok, ale do angry birdsów albo clash of heroes. Pograłem w takie gry akcji na smartfonie i niestety zupełnie to się nie sprawdza. Nie da się wygodnie i precyzyjnie biegać i celować na androidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 17:13, ozoqq napisał:

Dokładnie. Sterowanie dotykowe ok, ale do angry birdsów albo clash of heroes. Pograłem
w takie gry akcji na smartfonie i niestety zupełnie to się nie sprawdza. Nie da się wygodnie
i precyzyjnie biegać i celować na androidzie.

Ten aspekt zależy od czułości i precyzji ekranu dotykowego niestety. Na tablecie to idzie mi grać w takiego Dead Triggera 2 z klasycznym sterowaniem - to jest FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 23:55, Numenpl napisał:

Ten aspekt zależy od czułości i precyzji ekranu dotykowego niestety.


Tylko pamietaj, ze DT2 byl tworzony z mysla o urzadzeniach przenosnych i, jako taki, jest mocno uproszczony w stosunku do "normalnych" FPSow. Jesli podobnie nie uproszcza LotF, caly ekran bedzie zajety przez przyciski odpowiadajace za rozne czynnosci. Przeciez musi byc atak szybki, atak ciezki, w przypadku podwojnych broni (sztylety, krotkie mieczyki masz to samo dla lewej reki), garda, unik, czary, mikstury, zmiana sprzetu w lewej lapce (bron, rekawica, tarcza), zmiana sprzetu w prawej lapce (jesli ustawilismy sobie kilka ulubionych), wybor trybu rekawicy... gdzie to wszystko zmiescic na malutkim ekranie tak, by dalo sie grac? Czasem na padzie czlowiek potrafil sie zaplatac podczas intensywniejszych walk, a co dopiero na ekranie dotykowym...

Nie, jakos zupelnie tego nie widze. Sadze, ze lepszym pomyslem byloby zrobienie jakiegos spinoffa, uproszczonego pod wzgledem sterowania, np. erpega 2d, opowiadajacego historie Harkyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że nie poprzestaną tylko na Lords of the Fallen, i faktycznie kolejne projekty będą równie udane. Jak widać podział prac z Deck13 wyszedł im na dobre, więc to dobry kierunek. Należy się tego trzymać. A udział tych dwóch doświadczonych Panów, na pewno w tym nie przeszkodzi, a raczej bardzo się przyda. Czekam na więcej info o wersji mobilnej Lordów. W sumie to bardzo przyjemnie byłoby, zabrać Harkyna na przejażdżkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HE a wiecie że są takie gadżety jak pady do telefonów i tabletów:) Wygląda jak np: ten do ps4 tylko montuje się w nim Smartfona i lecisz po blutut:) Widziałem i grałem na takim padziku nie widzę problemów by takie coś dokupić. Urządzenia przenośne to jest kolejny zastrzyk gotówki do studia:). Choć teraz najbardziej to mnie ciekawi Snajper 3 na PC-ta bo w poprzednie części grało mi się super, fakt jedynka lepsza niż dwójka ale i tak grało się w obie części przyjemnie. A po tym jak teraz wykonali LotF to jestem aż podekscytowany że będzie trzecia odsłona Ghost Warrior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować