Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zapolować na dinozaury? theHunter: Primal traktuje właśnie o tym

9 postów w tym temacie

Boję się, że tutaj nie będzie symulacji ekosystemu, a dinozaury będą po prostu "patrolowały teren" jak w Carnivores. Ale projekt jest ciekawy, więc się nim zainteresuję i poczytam więcej, może akurat rozwieją moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy wyjdzie z tego taki sam scam, jak ze Stomping Land. Nawet art na głównej wygląda dziwnie znajomo ;)
Fascynujące, że Gram.pl postanawia pisać o takim chłamie, a np. o premierze Elite: Dangerous nie ma ani słowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 00:17, OceanMachine napisał:

Boję się, że tutaj nie będzie symulacji ekosystemu, a dinozaury będą po prostu "patrolowały
teren" jak w Carnivores. Ale projekt jest ciekawy, więc się nim zainteresuję i poczytam
więcej, może akurat rozwieją moje wątpliwości.


No właśnie i to mnie martwi. W takim wypadku po prostu dinusie to puste mięso, które chodzi z punktu A do B. One powinny żyć swoim życiem i już było by o wiele lepiej. Może będzie jakaś łata do tego. A to nie jest nic nowego, bo taka mechanika była już wprowadzana w grach od 2000 roku np Gothic. Tam wilki zjadały ścierwojady lub goniły krwiopijców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką mechanikę wprowadził już Trespasser w 1998. Tam dinozaur to dinozaur, a nie przeciwnik do ubicia. Owszem, były groźne (drapieżniki), ale można było je ominąć, nie ruszać ich albo napuścić jeden na drugiego. Co prawda nadal nie jest to super symulacja, gdzie dinozaury łażą po całej mapie, polują na siebie nawzajem, działają w stadach, pilnują młodych, mają gniazda i terytoria, ale lepsze to niż model z Carnivores. A byłoby przecież możliwe wprowadzenie takiej mechaniki bez żadnych problemów, skoro w byle tycoonie dało się takie coś zrobić (vide Jurassic Park: Operation Genesis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować