Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA Online: Heists będzie dostępne na początku 2015 roku

8 postów w tym temacie

To Będzie petarda nie mam pytań, ogólnie nie trawię online w GTA bo mnie nie jara tego typu multi ale koncechą podobna do tej z PayDay jest świetna sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To Będzie petarda nie mam pytań, ogólnie nie trawię online w GTA bo mnie nie jara tego
> typu multi ale koncechą podobna do tej z PayDay jest świetna sama w sobie.
Tylko w sumie dlaczego nie pograć po prostu w PayDaya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To Będzie petarda nie mam pytań, ogólnie nie trawię online w GTA bo mnie nie jara
> tego
> > typu multi ale koncechą podobna do tej z PayDay jest świetna sama w sobie.
> Tylko w sumie dlaczego nie pograć po prostu w PayDaya?
Bo Rockstar zrobi to zapewne w lepszym stylu? A dlaczego kupować 2 różne rtsy, fpsy, bijatyki? Przecież założenia te same... Posiadam obydwa Pay Day''e ale to Rockstar potrafi robić bardziej epickie misje, pokazał to w GTA IV i V. Czekam nieubłaganie na PC''ową wersję i siadam z kumplem do online''a. Zastanawia tylko czemu takich funkcji napadowych nie było od razu? Cała otoczka GTA V skupia się na napadach, a jednak to w głównej linii fabularnej mamy może 3-4 napady jak mnie pamięć nie myli, żadnych pobocznych napadów ( jedynie możliwość obrabowania sklepiku dla 300 baksów?!) i chyba ich dotychczasowy brak w multiplayerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo przyszło na to czekać, ale chyba warto :). 20 godzin zabawy opartej o ścisłą kooperację, to jest coś co z miejsca spowoduje powrót do trybu multi (który akurat w GTA V tak raczej średnio mi podszedł). Już na PC, bo wersja klockowa poleciała na allegro z pół roku temu. Wierzę w R*, w coopa RDR bawiłem się świetnie (najlepszy element w tej grze jeśli idzie o multi).

Do tego 12 levelu jakoś dobije, swojego gieroja można przenieść z past gena, więc ogarnę to w miarę szybko ;-). Trza tylko znajomych namówić na grę, żeby mieć dobrą ekipę, bo na "randomów" nie liczę - spodziewam się raczej tłumu cziterów ;/ Ale akurat "troje sprawiedliwych" nawet na PC da radę znaleźć ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować