Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - nowy pakiet dla trybu wieloosobowego już dostępny

16 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2014 o 20:52, DODO1992 napisał:

Wolałbym aby naprawili spadki fps''ów podczas rozmów czy scen, ale dobre i to :D.


Mi się wydaje że cutsceny w 30FPSach były zamierzone od początku, gdzieś chyba nawet słyszałem lub czytałem. Nie zmienia to faktu że gra ma problemy, nawet sporawo. Właśnie skończyłem i na razie czekam aż połatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale BS, wydałem 220zł na grę u nich w Oirign''ie a teraz taki człowiek który kupił klucz do zwykłej wersji za 120zł zapłaci troszkę więcej i będzie miał to samo.. eh, a zaczynałem odzyskiwać wiarę w EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To 30fps na cutscenkach to chyba jakaś pozostałość po konsolach (gra w ogóle sprawia wrażenie średnio udanego portu z konsol), do tego animacje niektórych pobocznych npc w takiej samej ilości klatek. Przydałoby się żeby połatali niektóre bugi związane z questami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale BS, wydałem 220zł na grę u nich w Oirign''ie a teraz taki człowiek który kupił klucz
> do zwykłej wersji za 120zł zapłaci troszkę więcej i będzie miał to samo.. eh, a zaczynałem
> odzyskiwać wiarę w EA.
Znasz powiedzenie, że należy uczyć się z przeszłości i wyciągać z niej wnioski?
Swoją drogą beznadziejny tok myślowy masz, taki cebulowy troszkę, ja mam, bo dałem więcej więc inni mieć nie mogą. Co Cię obchodzi co inni mają? Do szczęścia jest to potrzebne?
Po prostu złapałeś się na marketingowy haczyk i tyle. Pogódź się z tym. Można też powiedzieć, że zapłaciłeś po to by mieć dodatki na premierze, na nie później (które zresztą są khmm... no ja na nie pieniążków nie dam, bo w moim wyobrażeniu nie warto ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 22:20, Arcling napisał:

To 30fps na cutscenkach to chyba jakaś pozostałość po konsolach (gra w ogóle sprawia
wrażenie średnio udanego portu z konsol), do tego animacje niektórych pobocznych npc
w takiej samej ilości klatek. Przydałoby się żeby połatali niektóre bugi związane z questami.


Zgadzam się, ten tryb taktyczny który pokazuje mniej niż w Origins... Ja miałem mnóstwo bugów, ale żaden mi questa nie popsuł. Podasz przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Podasz przykład?

Lokacja: Zaziemie
Misja: Odprowadzenie krowy do zagrody
Bug: Zablokowała mi się krowa w sadzawce

Lokacja: Oaza gdzie jest światynia na mozaiki
Misja: Znalezienie klucza aby otworzyć drzwi w jaskini pająków
Bug: Kobieta, która powinna chodzic po mapie "przez przypadek" utkneła w ścianie. Musiałem wyjśc z lokacji i wejśc ponownie aby ją odblokować.

Mogę wymienić jeszcze kilka jeśli chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znasz powiedzenie, że należy uczyć się z przeszłości i wyciągać z niej wnioski?
> Swoją drogą beznadziejny tok myślowy masz, taki cebulowy troszkę, ja mam, bo dałem więcej
> więc inni mieć nie mogą. Co Cię obchodzi co inni mają? Do szczęścia jest to potrzebne?
> Po prostu złapałeś się na marketingowy haczyk i tyle. Pogódź się z tym. Można też powiedzieć,
> że zapłaciłeś po to by mieć dodatki na premierze, na nie później (które zresztą są khmm...
> no ja na nie pieniążków nie dam, bo w moim wyobrażeniu nie warto ;) )

Brawo za podejście :) Choć bądźmy szczerzy - każdy czuje gorycz i niesmak do siebie jak przepłaci. A że nie wszyscy są w stanie tego uczucia w sobie stłumić - pozostaje internet, który wielu ludzi uznaje za źródło ujścia dla goryczy i frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować