Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 4 do Assassin`s Creed Unity dostępny na PS4 i XOne

30 postów w tym temacie

Szkoda, że nie wypuścili skończonej gry. Wygląda, na to, że trzeba mieć w tych czasach niezłe jaja, by przesunąć na później zaplanowaną datę premiery. Widocznie zabrakło takich ludzi w Ubi, czego skutki teraz oglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mógłby ktoś napisać czy Ac:u po tych 3 dużych paczach na pc jest grywalne?

Jeżeli nie przeszkadzają ci ciągłe spadki fps-ów to jest w miarę grywalny. Większych problemów nie zauważyłem po za jednym błędem .exe, kiedy wspinałem się po budynkach w pobliżu Notre Dame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli nie przeszkadzają ci ciągłe spadki fps-ów to jest w miarę grywalny. Większych
> problemów nie zauważyłem po za jednym błędem .exe, kiedy wspinałem się po budynkach w
> pobliżu Notre Dame.

Jak to mówią da się żyć ale co to za życie i.możesz to analogicznie porównać do grania po 3 patchu. Czekam na czwarty, wtedy zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 spadki animacji praktycznie nie występowały po trzecim patchu. Czasem na samym początku rozgrywki gra wyrzucała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mógłby ktoś napisać czy Ac:u po tych 3 dużych paczach na pc jest grywalne?

Powiem Ci tak, ja musiałem wymienić monitor bo był za stary. Aktualnie gram na Ultra i nie mam jakiś rzucających się w oczy spadków. A jak są to bardzo rzadko i bardzo małe. Dużo większe problemy mam z aplikacją na telefon którą nie mogę połączyć z kontem bo uplay nie odpowiada. Co za tym idzie część skrzyń nie mogę otworzyć.... Ogólnie gra jest rewelacyjna, szczególnie COP. Więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu gdzieś 6 z 12 rozdziałów naprawdę zastanawiam się skąd się wzięły negatywne recenzje tego tytułu. To bez wątpienia najtrudniejszy asasyn jaki powstał (koniec bicia 5 lepszych przeciwników na raz, nie ma już auto-killa po zrobieniu kontry) i być może najlepszy asasyn w ogóle. Żywe miasto, przeplatające się side-questy z main questem (pójście w stronę rpg pod względem robienia questów), wprowadzenie trybu skradania, zadania poboczne w ramach zadania głównego). Zmian jest dużo i każda z nich jak na razie moim zdaniem pozytywnie wpłynęła na rozgrywkę. Co mogę zarzucić to lagujący i zbugowany coop (przed tym patchem) i zrezygnowania z deathmatchu, który dla mnie był jednym z najlepszych multi w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To bez wątpienia najtrudniejszy asasyn jaki powstał (koniec bicia
> 5 lepszych przeciwników na raz, nie ma już auto-killa po zrobieniu kontry) i być może
> najlepszy asasyn w ogóle. Żywe miasto, przeplatające się side-questy z main questem (pójście
> w stronę rpg pod względem robienia questów), wprowadzenie trybu skradania, zadania poboczne
> w ramach zadania głównego).

W ogóle misje główne są zdecydowanie NAJLEPSZE z całej serii - po raz pierwszy autentycznie czuć klimat bycia skrytobójcą, gdzie liczy się planowanie, poznanie okolicy, wybranie najlepszej opcji ucieczki, i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ozoqq, myślę że tu bardziej chodzi o techniczną warstwę nowego Assassyna, wściekłych ludzi którzy pod kontem optymalizacji i bugów oceniają całą grę. Technicznie ta gra to trup, ale rozgrywka sama w sobie, czy dopracowane miasto Paryża, stara się bronić ten tytuł.

Ja wciąż czekam żeby kupić na ps4, na komputerze miałem nie więcej niż 20 klatek, no i link którym zarzucił Henrar nie nastraja jakoś optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam tego newsa i przecieram oczy ze zdumienia, że pozwolili aby taka gra trafiła do sprzedaży. Ciekawe czy ktoś odpowiedzialny za ten bubel stracił pracę...
Tak trudno było poczekać, dopracować bardziej i wypuścić grę teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czytam tego newsa i przecieram oczy ze zdumienia, że pozwolili aby taka gra trafiła do
> sprzedaży. Ciekawe czy ktoś odpowiedzialny za ten bubel stracił pracę...
> Tak trudno było poczekać, dopracować bardziej i wypuścić grę teraz ?
Trudno jak nad tobą stoi banda zaślinionych udziałowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 23:52, Sadhu napisał:

Szkoda, że nie wypuścili skończonej gry. Wygląda, na to, że trzeba mieć w tych czasach
niezłe jaja, by przesunąć na później zaplanowaną datę premiery. Widocznie zabrakło takich
ludzi w Ubi, czego skutki teraz oglądamy.


Graczy nigdy nie zadowolisz. " Wiedźmin 3 " zaliczył już drugi poślizg i zaczął się hejt a nawet podejrzenia, że gra nie istnieje. Poza tym to nie twórcy gry decydują o jej premierze, a ci, którzy stoją nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 10:09, FallingStickman napisał:

Trudno jak nad tobą stoi banda zaślinionych udziałowców.


Od tego jest prezes zarządu żeby studzić tych udziałowców. I przekazywać informacje np o przesunięciu premiery. Tak jak zrobił CDP. A nie puszczać grę która może wygenerować spory zysk, ale spowodu błędów powoduję spadek o 8 % wartości akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie na PC tak że około 5 metrów przed wami już tekstury są brzydkie w postaciach tłumu? Przechadzanie się przez tłum to udręka dla oczu, idziesz i przed toba dosłownie poprawiają się tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować