Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy dodatek do Payday 2 wprowadza do gry kobietę

11 postów w tym temacie

Kurcze wydaję sporo kasy na dodatki , a tu dalej wychodzą, Gorzej w tym Payday''u jak z Borderlandsem z tymi DLC''kami. A weź nie kup... to ma cały czas myśl że nie masz pełnej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dobrze że twórcy dbają o rozwój swojej gry ale mogli by jakieś obszerniejsze te DLC wydawać. I cieszy mnie fakt, że newsy o nowych DLC do Payday 2 się pojawiają, ale czemu nie ma nic o jutrzejszej premierze MGS V:Ground Zeroes na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"twórcy wzięli sobie chyba do serca pojęcie równouprawnienia" Chyba jest dobrym słowem ponieważ nie wzięli sobie tego do serca. Mamy aktualnie 6 męskich postaci które zawsze były za friko, a teraz wypuszczają jedyną żeńską za eurasy. Rzeczywiście równouprawnienie, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 13:46, killer112 napisał:

Kurcze wydaję sporo kasy na dodatki , a tu dalej wychodzą, Gorzej w tym Payday''u jak
z Borderlandsem z tymi DLC''kami. A weź nie kup... to ma cały czas myśl że nie masz pełnej
gry...

gadasz głupoty. Grałem 750 godzin. Kupowałem prawie wszystkie DLC jako łowca achivków. We wszystkie misje można grać bez DLC (nie można tylko robić za nie achivków). Broń w wersji podstawowej jest lepsza od części tej z DLCków. a darmowych postaci jest obecnie 5 (Dallas, Chains, Wolf, Houston*, Hoxton**, John Wick***). Sporo tez rzeczy wychodzi za darmo.
*Houston to dawnej Hoxton z PD2 (grat Dallasa). zmienili mu na "Houston" po powrocie "starego" Hoxtona z pierwszej cześć
**stary Hoxton. Trzeba go odblokować przechodząc misję z nim związana.
***dodali w zwiazku z tym filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 14:40, Derneth napisał:

Hmmm, dobrze że twórcy dbają o rozwój swojej gry ale mogli by jakieś obszerniejsze te
DLC wydawać. I cieszy mnie fakt, że newsy o nowych DLC do Payday 2 się pojawiają, ale
czemu nie ma nic o jutrzejszej premierze MGS V:Ground Zeroes na PC.

No to trochę fakt. Kochany Steam sprawia, ze w Polsce DLC kosztuje 5 Euro nie $, a zawiera raptem 2 sztuki broni, 1 postać i 1 maskę (no jasne, bo każda postać ma swoją maske, poza Wickiem, który domyślnie używa zarezerwowanych dla niego okularów przeciwsłonecznych i jest 1. postacią, której maski nie mogą założyć inni - pozostałe można dropnąć w wersji Infamous i nosić jak się chce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dodać, że właśnie nie wszystkie DLC były płatne ale w tym przypadku mamy dwa DLC, pierwsze to skok po Diamenty, a drugie DLC to właśnie dodatkowa postać kobieca Clover (z dziadowską maską według mnie ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tutaj wszyscy mówią w liczbie mnogiej "Diamenty". Chodzi o TEN "DIAMENT". I w trailerze i w samym DLC chodzi tylko i wyłącznie o jeden diament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować