Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Wybory Gramowiczów 2014

212 postów w tym temacie

A jak ktoś nie poda uzasadnień? Coś bardzo złego się stanie?
Bo zastanawiam się kogo zgłosić ale zawsze mam problem z jakimś sensownym uzasadnieniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też można, ale o wiele lepiej wygląda lista wybranych użytkowników z uzasadnieniem niż taka tylko z wymienionymi nominowanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 14:57, Isildur napisał:

Bo zastanawiam się kogo zgłosić ale zawsze mam problem z jakimś sensownym uzasadnieniem


Też problem. Nie wiesz co napisać? Dołącz do każdego nominowane pliczek z wyciągiem z forumowej kartoteki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 14:57, Isildur napisał:

Bo zastanawiam się kogo zgłosić ale zawsze mam problem z jakimś sensownym uzasadnieniem
xD

Nigdzie nie napisano, że uzasadnienia muszą być sensowne. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 19:22, Muradin_07 napisał:

jakie nagrody w tym
roku przewidujemy dla użytkowników, którzy zdobędą największą liczbę głosów w drugim
etapie :)

Może lepiej to podać dopiero po zakończeniu wysyłania nominacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też tak będzie, bo w trakcie okresu święta-sylwester-trzech króli to ciężko się do takich rzeczy zabrać. Więc akurat na wtedy wypadnie to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 18:07, Phelela napisał:

Proponuje dodać jeszcze ssacza roku :D

Nie łupiemy ostatnio w mafię, więc nawet tradycja ssania zdążyła niestety zaniknąć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 23:39, Paoro napisał:

Ja proponuje zagłosować na kogoś z poza układu :)

To wypadałoby zagłosować na zasłużonego "kata gram.forum" kNOTA. Taki tytuł gramowicza honoris causa ;)
P.S. Czy oby taki tytuł Gramowicza Roku, to nie tytuł spamera roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przesłałeś swoje nominacje?
News o możliwości nominowania zapewne zostanie powtórzony jeszcze przed końcem tego etapu. Reszta jest w rękach społeczności, ale wygląda na to, że mało komu chce się w to bawić. Temat jest przypięty, info podane... Cóż, na pewno kandydatów nie będziemy samodzielnie za Was uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 22:54, theZoSo napisał:

A przesłałeś swoje nominacje?

Nie przesłałem ale może wyślę. Zresztą jakie to ma znaczenie? Ja tylko zapytałem czy macie w kim wybierać, to tyle.
>Cóż, na pewno kandydatów nie będziemy samodzielnie

Dnia 02.01.2015 o 22:54, theZoSo napisał:

za Was uzupełniać.

A czy ktoś was o to prosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nikt nie prosi. Chodzi mi tylko o to, że tego typu inicjatywy społecznościowe z założenia do poprawnego działania potrzebują także wkładu społeczności. Chętnych tymczasem jak zwykle, zanim to się zaczęło było wielu, ale gdy już się zaczęło, to ostało się zaledwie kilku. Promowanie... okej. Jestem prawie w 100% pewien, że zmieniłoby to tyle, co w przypadku poprzednich wyborów lub też dawnych głosowań na wpisy tygodnia i miesiąca - praktycznie nic. Więc nie o faktyczne uzupełnienie kandydatur mi chodziło, a o to, że promowanie nic nie da, gdy na wśród Gramowiczów cisza i nikt nawet nie garnie się do jakichś akcji ze sztabami wyborczymi, etc. jak to bywało dawniej.

Aha - oczywiście, że nie mamy w kim wybierać. Ale to już jest chyba jasne.
Sorry, że akurat tutaj tak zamarudziłem, ale jakoś nie ogarniam tego, że nawet takie proste wybory są robione praktycznie dla nikogo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się nad napisaniem posta z informacją o wyborach w najbardziej "żywych" tematach na forum? Możliwe, że znaleźliby się tacy, co na forum się udzielają, ale na tematy z ogłoszeń nie zwracają uwagi, więc mogli tego nie zauważyć.

PS. Ja swoje nominacje wyślę za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować