Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Wybory Gramowiczów 2014

212 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2015 o 10:31, Traitor napisał:

I właśnie to mnie najbardziej denerwuje przy "takich zabawach".


Ale widzisz, najpierw piszesz, ze to Cie denerwuje, chwile potem piszesz "wiecej luzu". W przyszlym roku proponuje uniemozliwic glosowanie wszystkim ponizej Brygadzisty, zeby takich cyrkow uniknac. A ja ide sobie zalozyc kolejne 20 kont, zeby byly gotowe na kolejna edycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 10:42, Ring5 napisał:

Ale widzisz, najpierw piszesz, ze to Cie denerwuje, chwile potem piszesz "wiecej luzu".

No...piszę, bo tak jest. Nie piszę jednak jak zapewne zauważyłeś, że to jest oszustwo. Gdyż tak na prawdę nie jest. Każdy głosuje na kogo chce, zarówno na forum jak i w życiu prywatnym. Po prostu jest tto denerwujące, ale nic z tym się nie da zrobić, więc po co się kłócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 10:42, Ring5 napisał:

W przyszlym roku proponuje uniemozliwic glosowanie wszystkim ponizej Brygadzisty, zeby
takich cyrkow uniknac.


To dość słabe rozwiązanie biorąc pod uwagę, że jest sporo aktywnych osób, których aktywność ogranicza się tylko do gramsajtów, a za to żadnych awansów nie ma. ;)
Poza tym podobne dyskusje pojawiają się co jakiś czas przy większych konkursach i nie przypominam sobie, aby ktoś jakieś ograniczenia kiedykolwiek wprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 12:10, rob006 napisał:

To dość słabe rozwiązanie biorąc pod uwagę,


Wiem, ale na gramie nie ma jeszcze oznaczen [ironia] [/ironia] :( Po prostu rozwala mnie to, ze do czegos, co wczesniej bylo zabawa, teraz dorabia sie jakies teorie spiskowe :/ to tylko psuje atmosfere, a i tak nic nie zmieni. Jak ktos bedzie chcial zalozyc 50 lipnych kont i z nich zaglosowac, to i tak to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 22:10, Chaotizz napisał:

Kto to w ogóle ten larkson? Przecież to jakiś swieżak na forumku, zresztą jak większosć
kandydatów.

Poprawiłeś mi humor tym postem....
Szkoda, że nikt Prince_Janka nie nominował co ? :>
Dopiero byś się zdziwił ale prędzej spodziewałbyś się ducha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 01:16, Braveheart napisał:

> Kto to w ogóle ten larkson? Przecież to jakiś swieżak na forumku, zresztą jak większosć

> kandydatów.
Poprawiłeś mi humor tym postem....
Szkoda, że nikt Prince_Janka nie nominował co ? :>
Dopiero byś się zdziwił ale prędzej spodziewałbyś się ducha!

Pewnie, że szkoda. Uważam, że Prince_Janek to wybitna postać, która wprowadziła społeczność gram.pl na wyższy poziom. Ale to tylko moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 16:43, ziptofaf napisał:

Nie wiem kto wybrał mnie na kandydata ale wprawiło mnie to w dobry humor ;)


Nominowałem cię choćby ja i zapewne jeszcze kilka osób. Nie ma się co dziwić. :P

To bynajmniej nie jest podejrzana nominacja i zebrane głosy. Pomogłeś wielu osobom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2015 o 17:08, Kakarotto napisał:

To bynajmniej nie jest podejrzana nominacja i zebrane głosy. Pomogłeś wielu osobom. :D

True, true, ode mnie też nominacja poszła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 16:43, ziptofaf napisał:

Nie wiem kto wybrał mnie na kandydata ale wprawiło mnie to w dobry humor ;)

A wiesz, że masz bardzo spore szanse na wygraną ? :>
Pomogłeś tylu osobom w kwestii komputerów czy innych podzespołów, że to się w głowie nie mieści.
Nawet mi osobiście jakieś 3 lata temu pomogłeś złożyć kompa. Ów komputer bangla do dziś i ma się bardzo dobrze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 16:43, ziptofaf napisał:

/.../ > Nie wiem kto wybrał mnie na kandydata ale wprawiło mnie to w dobry humor ;)

A co, nie należy Ci się? Akurat Ciebie nominowało chyba najwięcej osób i słusznie. Głosowałem na Ciebie i powinieneś mieć wygraną w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 14:31, KrzysztofMarek napisał:

A co, nie należy Ci się?

A nie wiem :P Wypowiadam się tylko w tematach typowo technicznych i PC-towych, w innych tematach za często się nie udzielam więc nawet nie spodziewałem się że ktoś na mnie zagłosuje.

Dnia 29.01.2015 o 14:31, KrzysztofMarek napisał:

Głosowałem na Ciebie i powinieneś mieć wygraną w kieszeni.

O, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 16:20, ziptofaf napisał:

> A co, nie należy Ci się?
A nie wiem :P /.../

"Potop" pewnie czytałeś? Tam Sienkiewicz wspomina, ze nawet najbardziej bezinteresowny człowiek rad widzi, ze jego działania docenione zostają. Faktem jest, że porad udzielałeś bezinteresownie. Mam nadzieję, że ta Twoja bezinteresowność zostanie doceniona, bo w mojej opinii konkurentów nie masz. cbdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, też przyznam się bez bicia - zapomniałem o to poprosić kogoś z Moderatorów. Może to dlatego, że na głownej to wisi i z głównej wchodzę sprawdzać ile osób już oddało głosy :/

Tak czy inaczej jeszcze raz przekleję go tutaj poniżej, aby można było go łatwiej przekleić do postu przypiętego. Jeśli ktoś z Moderatorów byłby tak dobry i go na koniec podrzucił to bardzo bym o to prosił ;)

Link do głosowania: http://www.gram.pl/news/2015/01/19/wybory-gra...owanie.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować