Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Wybory Gramowiczów 2014

212 postów w tym temacie

Będzie trzynaście wpisów, bo tak jak pisałem w zeszłym roku - grudniowy z 2013 się nie załapał (nawet z tego co kojarzę to Twój), więc powinien się w tej kategorii pojawić. Co do wpisu grudnia - mam nadzieję, że w piątek się pojawi i w tej kwestii raczej nic się zmienić nie powinno. Wszystko w tym momencie zależy nie tylko ode mnie (choć powiem szczerze - teraz zaczyna się dość dziwny okres na uczelni, nie tyle co sesja co dużo odrabiania i nie będę zawsze dostępny w stu procentach) ale mam nadzieję, że spokojnie 18.01 wszystkie nominacje się pojawią.

Chyba, że będzie ich faktycznie za mało, to będę musiał się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, faktycznie tam w pierwszym poście wkradł się błąd, ale też nie byłem do końca pewny czy z wpisami grudniowymi uda nam się wyrobić i z tego co widzę zapewne się uda. Dlatego też weźmiemy je wszystkie pod uwagę.

Co do nominacji to nie jestem do końca pewny, ale chyba jest ich tyle samo co w roku ubiegłym na razie jeśli chodzi o wysłane przez Was maile. Natomiast osób nominowanych samych w sobie jest nieco mniej. Możliwe, że związane jest to z tym, że niektórzy z community po prostu odeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem większego problemu z wybraniem swoich faworytów, wysłałem więc swoje nominacje. Co prawda nominowałem po jednym użytkowniku (właśnie w chwili pisania tego posta czytam regulamin i widzę, że można nominować trzech), ale przyszli mi oni do głowy bez większego gmerania w zakamarkach pamięci (gdybym miał nominować więcej osób, musiałbym już się trochę zastanowić), więc pozostanę przy jednej nominacji na kategorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jutro zamykamy nominacje, a w sobotę ogłosimy listę nominowanych przez Was użytkowników.

Aktualnie mamy 12 zgłoszeń. Nie równa się to liczbie oddanych głosów, ale czekamy na więcej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 11:55, Muradin_07 napisał:

Przypominam, że jutro zamykamy nominacje

Coś się nie zgadzają terminy z przypiętym postem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aw, pardon. Faktycznie teraz zerknąłem i w niedzielę będzie ogłoszenie. Nie wiem dlaczego mi się wzięło i wszystko pokręciło z tymi datami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym prawie miesiąc i dalej nie wiem, kogo nominować. :P
Może trzech bym kandydatów wydrapał na forumowicza roku, może z dwóch na fair play, a niestety zero na gramsajtowicza roku... Kwestia gramsajtowa nie była priorytetem na 2014 rok, więc nie bardzo się orientuję, kto zasługuje na nominacje. Zawsze mogę pominąć tą kategorię i już przy głosowaniu zapoznać się z profilami oficjalnych pretendentów i wybrać godnego. :P
Tak czy tak, do soboty moje zgłoszenie napłynie. Obiecuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 12:13, Muradin_07 napisał:

Aw, pardon. Faktycznie teraz zerknąłem i w niedzielę będzie ogłoszenie.


Wyników wyborów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... zapomniałem - wynik NOMINACJI będą dzisiaj i dzisiaj zaczyna się głosowanie już te główne. Doszedłem do wniosku, że startowanie tego w niedzielę to nie jest za dobry pomysł i lepiej to zacząć oficjalnie i zakończyć w poniedziałek za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 19:02, Ichibanboshi-kun napisał:

A ja totalnie straciłem poczucie czasu i klops, nie zdążyłem już ;(


Może w przyszłym roku zdążysz... O ile będą wybory. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 19:54, Kakarotto napisał:

Może w przyszłym roku zdążysz... O ile będą wybory. :P

I jak? Kogoś nominowałeś? :) Ja już z niecierpliwością czekam na wyniki nominacji, choć sam nawet się nie łudzę, że tam będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znowu nie pokonają mnie moduły ankietowe, bo właśnie to uczyniły.

Muszę z przykrością powiedzieć, że nominacje pojawią się jutro. Mam nadzieję, że gdzieś koło południa rozpoczniemy głosowanie jak uda mi się dowiedzieć co z tym fantem zrobić. Niestety - tam moja moc nie sięga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 20:09, Prince_Miki napisał:

I jak? Kogoś nominowałeś? :)


Tajemnica. ;D

Dnia 19.01.2015 o 20:09, Prince_Miki napisał:

Ja już z niecierpliwością czekam na wyniki nominacji, choć
sam nawet się nie łudzę, że tam będę...


Jeśli zgłosiłeś sam siebie, to będziesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 20:15, Muradin_07 napisał:

Jeśli znowu nie pokonają mnie moduły ankietowe, bo właśnie to uczyniły.
Muszę z przykrością powiedzieć, że nominacje pojawią się jutro. Mam nadzieję, że gdzieś
koło południa rozpoczniemy głosowanie jak uda mi się dowiedzieć co z tym fantem zrobić.
Niestety - tam moja moc nie sięga :/


Newsy jeszcze są publikowane, więc ktoś tam wyżej jeszcze żyje i chyba pomoże. Raczej ktoś tam żyje, o ile rządzi tym istota ludzka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś publikuje newsy nie oznacza, że jest to ktoś z programistów, a to właśnie do nich będę musiał uderzyć w tej sprawie ;]

Poza tym publikacja tekstów to całkiem inna rzecz. Tego wcale nie trzeba robić ręcznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 20:15, Muradin_07 napisał:

Jeśli znowu nie pokonają mnie moduły ankietowe, bo właśnie to uczyniły.

Muszę z przykrością powiedzieć, że nominacje pojawią się jutro. Mam nadzieję, że gdzieś
koło południa rozpoczniemy głosowanie jak uda mi się dowiedzieć co z tym fantem zrobić.
Niestety - tam moja moc nie sięga :/

A co z wpisem grudnia? Może warto opublikować już teraz odpowiedni news, jeśli jest już gotowy... Bo zakładam, że wybór jest już dokonany, skoro ten wpis ma też wziąć udział w plebiscycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do jutra, dobrze? ;)

Tak czy inaczej jeszcze jutro wyjaśnię co i jak, mam też nadzieję że będę mógł coś powiedzieć więcej na temat nagród, bo jeszcze do końca nie wiem jak będą ostatecznie się prezentowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak. Skoro zobowiązanie nie zostało spełnione, to może warto dać społeczności na już chociaż jego fragment, skoro można.
Poza tym, wydaje mi się, że może lepiej poznać ten wpis (i pozostałe wyróżnione w grudniu) przed wybuchem emocji związanych z wyborami [;)], bo więcej osób zwróci na to uwagę, niż w chwili gdy będą sobie przypominać nominowane wpisy z poprzednich miesięcy.
Ale pewnie masz jakieś mocne argumenty, żeby z tym poczekać. Tak czy siak, decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować