Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes - zapisy do bety dla subskrybentów Fileplanet

28 postów w tym temacie

Domek

[Uaktualniono] W serwisie Fileplanet wystartowały zapisy do wersji beta Company of Heroes - oczekiwanego RTS-a zespołu Relic (odpowiedzialnego za takie hity jak Homeworld, czy WH40K: Dawn of War). Ta możliwość nie jest wprawdzie otwarta dla wszystkich, ale kto wie - być może wkrótce się to zmieni.

Przeczytaj cały tekst "Company of Heroes - zapisy do bety dla subskrybentów Fileplanet" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:28, mike91 napisał:

Ciekawe jake wymagania ma company of Heroes ?

Na razie wymagania sprzętowe nie są znane... Twórcy gry zapewniają jednak, że silnik Company of Heroes będzie bardzo elastyczny (czyli gra będzie działała również na słabszych sprzętach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:21, tosz napisał:

szkoda że to strategia

Kup sobie Call of Duty 2:)

bardzo dobrze że startegia,bo tych o tematyce 2 wojny światowej coś ostatnio małe. (Panzers, Blitzkrieg, i chyba tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na razie wymagania sprzętowe nie są znane... Twórcy gry zapewniają jednak, że silnik Company of Heroes będzie bardzo elastyczny (czyli gra będzie działała również na słabszych sprzętach)."

DZIALALA na slabszych sprzetach? Dzialac to moze tez Half-Life 2 na procesorze 1,5ghz xP.

Chetnie bym przetestowal gierke...Ale po Becie heroes''ow 5, stwierdzam ze nie lubie takich wersji :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2006 o 13:06, Gofer31 napisał:

Chetnie bym przetestowal gierke...Ale po Becie heroes''ow 5, stwierdzam ze nie lubie takich
wersji :D.


Po wersji beta wyjdzie najprawdopodobniej polepszone demko,więc jakby coś się krzaczyło w Becie, to pograsz sobie w nie.

Tak samo było z Herosami 5. Zapisałem się na beta testy, i ledwo co mogłem grać. A demko? Śmigało aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą gre, z niecierpliwością. Po cichu licze że Company of Heroes zastąpi ,mocno już zalatującą naftaliną(ale i tak moja ulubioną) serię close combat. Bo na tych wszystkich blitzkriegach i codename panzerach się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

silnik pewnie będzie ten sam co w Warhammerze 40k więc nie powinno być problemu na starszych maszynach (uwaga starszych to mam na myśli min. 1.6 Ghz 512 Ram 128 MB karty graf.)! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"silnik pewnie będzie ten sam co w Warhammerze 40k więc nie powinno być problemu na starszych maszynach (uwaga starszych to mam na myśli min. 1.6 Ghz 512 Ram 128 MB karty graf.)! :D"

silnik jest zupełnie nowy więc nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo o to wymagania:>:P
MINIMUM (NOTE!! SOME OF THESE REQUIREMENTS WILL BE LOWER FOR THE FINAL GAME)

Windows(R) XP
DirectX(R) 9.0c (included on disc)
3.0 GHz Pentium IV or equivalent AMD Athlon XP processor
1 GB RAM
3 GB free hard drive space for installation
Nvidia GeForce 6600 and above with 128 MB Video Memory, or ATI x800 and above with 128 MB Video Memory
DirectX(R) 9.0c compatible 16-bit sound card
Keyboard, Mouse

RECOMMENDED
3.0 GHz+ Intel Pentium 4 or equivalent
2 GB System RAM
Nvidia Geforce 7600 with 256 MB or more Video Memory.

REQUIRED FOR MULTIPLAYER
Internet: Broadband, or 56k connection for online multiplayer play
Network: TCP/IP compliant network
zwrócic nalezy jednak uwage na pierwsze słowa na poczatku:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko procesor mi pasuje, ale ramu 2 gb, nawet nie mażyłem żeby tyle mieć, dla mnie magiczna bariera to było 1 gb, obecnie mam P4 3 Ghz 512 ram, i Radeon® 9550 series, a i tak gry mi sie potrafiąciąć na maksymalnych ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować