Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontynuacja Red Dead Redemption? To kwestia odpowiednio wybranego momentu

24 postów w tym temacie

RDR to najlepsza wg mnie gra z otwartym światem, a wprowadzenie przez Rockstar dodatku z zombie stawia grę w pierwszej trójce mojego prywatnego rankingu. Poza tym jest to jedyna gra, którą chciało mi się przejść w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 12:37, Zgreed66 napisał:

> @ ShaunHastings a gdzie widziałeś, że była druga część red dead REDEMPTION?
http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Dead

RD: Revolver był najpierw. Red Dead Redemption to sequel. Ergo trzecia część to niekoniecznie RDR2, prędzej RD: Retribution/Reconquist/Replay/Re.... Wybierajcie do woli.

EDIT:

Chociaż biorąc pod uwagę zakończenie gry

Spoiler

(przeniesienie akcji do 1914 roku)

pasowałoby RD: Revolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak jakbym napisał książkę pt. "misie kolorowe" a później wydał książkę "zwierzątka futerkowe 2" niby można, ale logika i zdrowy rozsądek podpowiada mi, że jeśli mamy do czynienia z tym samym tytułem to numerujemy je kolejno, oczywiście byłaby to druga część uniwersum...
a czepiam się bo napisałeś RDR3, a lepiej by brzmiało 3 część serii Red dead i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a czepiam się bo napisałeś RDR3, a lepiej by brzmiało 3 część serii Red dead i tyle;)
Absolutnie nikt nie pisał RDR3, było RD 3 gwoli ścisłości. I tak, następna część będzie trzecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się nie śpieszą - mam sporo zaległości :) Właśnie staram się osiągnąć 100% w RDR - niesamowity gra, perła. Jeżeli Rockstar zapowie RD 3 lub L.A Noire 2 - biorę w ciemno. Chociaż podobno w 2015 ma się ukazać dodatek do GTA V, więc to pewnie na nim skupi się Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować