Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quantic Dream podzieli się nowymi, ważnymi informacjami już w przyszłym miesiącu

7 postów w tym temacie

Oby nie było to B:TS na PS4. Gra - choć fajna - nie była tak dobra jak Heavy Rain, więc przerabianie jej tylko po to, żeby zagrać na PS4 z lepszą grafikę to IMHO marnowanie zasobów QD i czasu graczy :)
Zdecydowanie wolę, aby pan Cage pokazał, że robi nową grę na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zdecydowanie wolę, aby pan Cage pokazał, że robi nową grę na PS4.

I ucieszyłbym się, gdyby wreszcie zatrudnili porządnego scenarzystę, bo to co chwilami robi sam Cage zmuszając do wciskania do scenariusza wszystkich swoich dziwnych pomysłów bardzo często nie ma najmniejszego sensu. (vide kosmici i SI w Fahrenheicie; tożsamość mordercy w HR czy cały koncept "duszka" z B: TS). Tylko tego im brakuje - spójnego scenariusza. Reszta, czyli świetna gra aktorska, trzymanie w napięciu i zaciekawienie gracza jest już dopiętę na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cage ma dziwne pomysły, jego spojrzenie na fantastykę czy sc-fi jest dość... egzotyczne. Taki Fahrenheit byłby dobry gdyby wyciąć tą całą SI oraz sceny walk rodem z Matrixa. Beyond: Two Souls jest złe już w samych założeniach, gdzie historia opowiadana jest niechronologicznie. Nie czujemy więc, że mamy jakikolwiek wpływ na to co się dzieje, tak jak w Heavy Rain. A o zakończeniu decydujemy na samiusieńkim końcu. Heavy Rain to najlepsza gra QD, choć i tam było kilka niekonsekwencji i niedopowiedzeń (choćby utraty pamięci Ethana).
Ciekaw jestem co teraz wymodzą. Mam nadzieję, że wreszcie wezmą się za prawdziwe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się cieszył gdyby chodziło o B:TS na PS4, w tej chwili mam X360 i zastanawiam się nad wyborem nowej konsoli, gdyby ogłosili reedycję, nie miałbym już tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować