Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

"Ciche Wzgórze" - Seria Silent Hill

284 postów w tym temacie

Jak wybrałeś odpowiednio wysoki poziom trudności, to sam próbuj rozwiązać. Przeczytaj kilka razy wskazówkę. Jak dalej nie wiesz co robić, to zajrzyj do tej solucji, nic Ci się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 22:02, Xqu napisał:

Jak wybrałeś odpowiednio wysoki poziom trudności, to sam próbuj rozwiązać. Przeczytaj kilka
razy wskazówkę. Jak dalej nie wiesz co robić, to zajrzyj do tej solucji, nic Ci się nie stanie.


Heh, tylko właśnie zajrzałem do solucji i w niej pisze taka kolejność jaką w poprzednim poście napisałem. Jakby mi się udało to rozwiązać z solucją to bym nie pisał... próbowałem kilkanaście razy układać w podanej kolejności monety i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety (a może i dobrze :P) część zagadek generowana jest losowo. Niewiele można pomóc. Ostatecznie możesz zrobić screena z tekstem i go tu wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest też coś takiego w tej grze, że w zależności od tego jaki poziom zagadek wybierzesz, rozwiązania będą inne. Więc najlepiej - jak to mówił mój przedmówca - wrzuć kilka screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy sillent hill 4 the room . Jestem teraz w drugim levelu ( po metrze ) i nie wiem co zrobic obskoczyłem wszystkie wejścia i nic , a na cmentarzu jest taki kod w trumnie 11121 , i nie wiem co z nim zrobic . Proszę o pomoc .
Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:44, zapodaj napisał:

Pytanie dotyczy sillent hill 4 the room . Jestem teraz w drugim levelu ( po metrze ) i nie
wiem co zrobic obskoczyłem wszystkie wejścia i nic , a na cmentarzu jest taki kod w trumnie
11121 , i nie wiem co z nim zrobic . Proszę o pomoc .
Z góry dzięki .

Na nagrobku z nazwiskiem Waltera Sullivana? To tylko ciekawostka.
Naprawde to musisz znaleźć łopatkę, i koło drzewa, którego korzenie wyglądają jak ręce, wykopać klucz do WISH HOUSE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:14, deput666 napisał:

yyy a pomyśleć , ze ja go kupiłem w Czechach za 60 euro :D


deput, ja też przepłaciłem. Na wirtusie za 69 a ja na allegro wziąłem za 70 :P A gra świetna, chyba pierwsza która mnie naprawdę momentami straszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:40, tykus napisał:

> yyy a pomyśleć , ze ja go kupiłem w Czechach za 60 euro :D

deput, ja też przepłaciłem. Na wirtusie za 69 a ja na allegro wziąłem za 70 :P A gra świetna,
chyba pierwsza która mnie naprawdę momentami straszy :)

po wakacjach sobie chyba kupię praktycznie jakąś kolekcję:) głównie zależy mi na 3 i 4, aby złapać po korzystnej cenie, bo 2 to już ine problem, w wakacje jak będę miał jakieś wolne dni, to połażę po sklepach z grami w Anglii, może tam kupię, a jak nie to wrócę zarobiony, to może i uda mi sie w Polsce kupić:) tylko, że jakoś nie mam zaufania do Allegro:)... przez co gotowa zafoliowana civ 4 stoi nieśmiało na półce gotowa na sprzedaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:40, tykus napisał:

> yyy a pomyśleć , ze ja go kupiłem w Czechach za 60 euro :D

deput, ja też przepłaciłem. Na wirtusie za 69 a ja na allegro wziąłem za 70 :P A gra świetna,
chyba pierwsza która mnie naprawdę momentami straszy :)


TYLKO Cię straszy ? :D
Jeżeli mam szczerze powiedziec ,z decydowanie woplę 2 częsć od pierwszej - swoją drogą , ostatnio jak była u nas babcia , to ona mi jojczała nad łbem , bym coś jej poszedł do sklepu i kupił. Ja oczywiście grałem w pierwszego SH. i taki dialog :
- Krzysiek , idx kup mi mineralną
-n Babciu , nie moge , bo gram w Silent Hilla (samo mi się wyrwało)
- WYŁĄCZ TE SATANISTYCZNE PIERDOŁY !
Dodam, , zę babcia jest moherowym beretem (przyznaję się z bólem)...
Hey , guys , gdzieś psiali o silent hillu sotatnio w jakimś Fakcie lub Super Expressie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 07:32, deput666 napisał:

- WYŁĄCZ TE SATANISTYCZNE PIERDOŁY !


NO to niezła babcia :)
Zawsze znajdzie się ktoś komu się nie spodobają nasze zainteresowania.
U mnie np. to jest kuzyn (zawsze ktoś kto mnie wprawi w zły humor).
Kiedy tylko włączam 2, jego twarz przybiera wyraz, jakby ktoś go dźgał w kark łopatą. Śmieje się z każdego potwora jakiego spotka, oraz dosłownie leje na fabułę.
"Lepszy scenariusz był w "na Wspólnej"!"
Też takich ludzi znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:40, Rusty Mike napisał:

> - WYŁĄCZ TE SATANISTYCZNE PIERDOŁY !

NO to niezła babcia :)
Zawsze znajdzie się ktoś komu się nie spodobają nasze zainteresowania.
U mnie np. to jest kuzyn (zawsze ktoś kto mnie wprawi w zły humor).
Kiedy tylko włączam 2, jego twarz przybiera wyraz, jakby ktoś go dźgał w kark łopatą. Śmieje
się z każdego potwora jakiego spotka, oraz dosłownie leje na fabułę.
"Lepszy scenariusz był w "na Wspólnej"!"
Też takich ludzi znacie?


Ja znam dzieciaka , który mi spieprzył kompletnie "jedynkę". Grałem sobie u niego na PSX-ie , a ten (CENZURA) mówił mi , co się zaraz stanie ...
ja go za to opieprzyłem ,a on ? No co ? I TAK GRAFIKA JEST TU SŁABA ! Wysiadłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo takich ludzi jest na świecie, którzy żyją tylko po to, żeby wk(CENZURA)ć innych...
Zwłaszcza jeśli przeszkadzają w takich grach jak Silent Hill, których osobiście jestem wielkim fanem.
Naprawdę!
Dźwięki, tapeta, wygaszacz, ikony, kompozycja XP, kursory, czcionka, fanarty, książeczki o grze itp. itd.
Mógłbym o nim gadać bez końca.
A teraz idę do dziury co se w łazience wyrobiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:12, Rusty Mike napisał:

Dużo takich ludzi jest na świecie, którzy żyją tylko po to, żeby wk(CENZURA)ć innych...
Zwłaszcza jeśli przeszkadzają w takich grach jak Silent Hill, których osobiście jestem wielkim
fanem.
Naprawdę!
Dźwięki, tapeta, wygaszacz, ikony, kompozycja XP, kursory, czcionka, fanarty, książeczki o
grze itp. itd.
Mógłbym o nim gadać bez końca.
A teraz idę do dziury co se w łazience wyrobiłem :D


to ja aż taqk pieprznięty nie jestem na punkcie SH :D co prawda , mam skin gg , tapetę na komórce , dzwonek w telefonie , wygaszacz i tak dalej , ale dziura w scianie ?/ FUUUUUJ , to ty lubisz 4 część ? :P nie znam Cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą dziurą to była jedynie aluzja :)
4 trochę mnie rozczarowała. Klimat - mniej. Walk - więcej.
Ale fabuła jak zwykle jest ok.
A propos, jakiś koleś namalował sobie replikę tej dziury nad kompem...
Stąd wziąłem ten pomysł dziura + łazienka.
Alzuja do dziury jest taka, że jak nie mam co robić to własnie idę do kibla i tam zostaję na kilka godzin :D
No cóż. Hobby dobre jak każde inne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie ściągnąłem sobie wersje Silent Hilla na pc (to nie pirat) Właśnie się zakończyło, ściągneło mi się to do pliku "Silent Hill.exe" i nie mogę z tym plikiem nic zrobic, nie mam pojęcia jak odpalić instalke pomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 02:25, owczar4 napisał:

Mam problem a mianowicie ściągnąłem sobie wersje Silent Hilla na pc (to nie pirat) Właśnie
się zakończyło, ściągneło mi się to do pliku "Silent Hill.exe" i nie mogę z tym plikiem nic
zrobic, nie mam pojęcia jak odpalić instalke pomocyyy


Co to znaczy "nie pirat"? W jaki sposób? Skąd to ściągałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować