Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

"Ciche Wzgórze" - Seria Silent Hill

284 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2005 o 21:47, Xqu napisał:

Tak jak zakończenie UFO. Jest w każdej części. Ale to tylko bajerki.

nie ma jego w sh4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 11:01, Indrid Cold napisał:

nie ma jego w sh4


Faktycznie. Są tam tylko 4 zakończenia. Swoją drogą dziwne. Może to sprawka UFO? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:48, Manni. napisał:

Widziałem zakończenie "Dog". Jest rozbrajające, ale w żadnym wypadku nie można go traktować na poważnie. A muzyczka przy napisach powala! :D

Jak dla mnie to zakończenie to porażka... Nie ma nic wspólnego z klimatem gry. Na szczęście grałem tak, że mogłem zobaczyć też zakończenie "Maria". Widziałem już wszystkie z wyjątkiem "UFO", ale pewnie nie warto tracić na nie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:10, WorldWar3PL napisał:

gralem tylko w 1 czesc na PSX no i cóż... w polowie mi sie znudzila ;p slyszalem ze 4 jest
fajna no ale coż, bogaty to ja nie jestem :>

mi się udało kupić w empiku za 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to czemu CDP nie wznawia Silentów? Czyżby zgrzyty w stosunkach z Konami? Widziałem kiedyś części 2-4 w Ultimie przecenione o 100zł (!), ale już dawno temu poszły :(. Nawet 4 znikła już z Gram.pl. Co to się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś części 2-4 w Ultimie przecenione o 100zł

noszkurde ja bym brał bez żadnego zastanawiania się
nawet MGS 2 na PC nie można kupić, po prostu tego nigdzie NIE MA
denerwuje mnie to i piszę już nie wiem którego posta z kolei że w sklepach pałno chłaamu a dobre gdy co? wykupione? nawet nie dane mi było widzieć ich na półkach sklepowych, trzeba je nabywać na aukcjach internetowych po kosmicznych cenach (właśnie schodzi MGS 2 za ponad 110 zł, może będzie jeszcze więcej-on jest używany jakby co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SH 2 chodzi na Allegro po średnio 60-80zł. Jakby taka cena była w sklepie - biorę bez zastanowienia! Ale używane i jeszcze niepewni sprzedawcy... raczej odpada. 3 i 4 można tylko cudem znaleźć. Jedyne wyjście - kupić konsolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mnie to wkurza! Zbieram kasę na PS2. W maju wychodzi Silent Hill Collection czyli części 2, 3 i 4 za cenę jednej gry! Wstyd przegapić taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 12:42, Uther_Lightbringer napisał:

Na PC też wychodzi? Powiedzcie że tak :)

Raczej wątpię. Za rok, może dwa... :D Konami niechętnie przenosi swoje hity na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:40, Xqu napisał:

> Na PC też wychodzi? Powiedzcie że tak :)
Raczej wątpię. Za rok, może dwa... :D Konami niechętnie przenosi swoje hity na PC.


Chetnie, niechetnie ale i Silent i PES sa juz na blaszakach :D A gdyby CDP pokusilo sie o wznowienie silenta to bym kupil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niekoniecznie. :P Mam zamiar kupić sobie PS2 Slim + Silent Hill Collection :D Jeszcze tylko 5 stów. :( Do wakacji uzbieram :) A potem świat SH i MGS stanie przede mną otworem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 00:03, Tepest napisał:

Tyle że Silenty na PC można sobie spolszczyć łatki są dostępne w internecie :-)

Ale po co? O wiele lepiej połączyć przyjemne granie z pożytecznym kontaktem z językiem obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować