Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

"Ciche Wzgórze" - Seria Silent Hill

284 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 22:12, BiShopKF napisał:

Czy to oby legalne - granie na emulatorze ??? ;P


Ale masz koleś problem. Nie o to się pytam ;)
A tak na serio to kiedyś w Komputer Świat Gry opisywano jak włączyć gry z PSX na kompie i nawet dołączono na CD odpowiednie programy (dok. Bleem! i ePSXe).
Jak ma się orginała grę to mozna. A ja mam :) od kumpla, tylko, że on jest uczulony na tą grę i jak mu np. porysuje to mnie zabije i do tego pożyczył mi tylko na 2 tyg., więc spieszy mi się z graniem.
Dlatego tak naciskam o odpowiedź. Aha. kumpla nie spytam bo pojechał na wycieczkę do Brazyli (burżuj) i jak wróci to mam mu grę oddać (sknera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:16, Xqu napisał:

> moglibyście dać jakiegoś jajnego scree?
A co masz na myśli mówiąc "jajnego"? :)


sorry,to znaczy fajnego daj zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale film był boski. Nie wiecie jakie to uczucie wyjść z takiego filmu o pierwszej w nocy i iść 50 metrów do parkingu, ciemną ulicą bez przechodniów (byłem w kinoplexie, w Bielsku Białej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:43, mallard napisał:

Ale film był boski. Nie wiecie jakie to uczucie wyjść z takiego filmu o pierwszej w nocy i
iść 50 metrów do parkingu, ciemną ulicą bez przechodniów (byłem w kinoplexie, w Bielsku Białej).

Film był boski? Czy ja wiem... taki tam. Wyższe stany średnie, że tak powiem. A emocje po wyjściu z kina po północy - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmie byłem, wkońcu jakiś porządny horror, ale ja byłem tak przejęty tym filmem że nic się nie bałem. Fabuła nawiązuje do pierwszej części gry, a jedno z ujęć kamer na początku filmu jest IDENTYCZNE z tym widzianym w grze. Ludzie grający w pierwszą część odnajdą wiele takich smaczków, i głównie po nie poszedłem do kina. A motyw zrywania skóry z pewnej kobiety przez piramidoigłowego jest bezbłędny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:59, mallard napisał:

Racja. Mógłbyś mi dać screen z piramidogłowym? I kto to w ogóle był?

Piramidogłowy to kat ze średniowiecza. Był ubrany w taki spiczasty kaptur. Skazaniec mógł wybrać czy chce zostać przebity włócznią, czy stracić głowę, która będzie ścięta wielkim mieczem :) Tak naprawdę nie wiadomo kim jest Piramide Head i jaką rolę odgrywa w mieście Silent Hill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 21:19, mallard napisał:

Hej! Moglibyście dać screen z tego momentu filmu, kiedy ta babka skradała się pomiędzy tymi
trupami, w korytarzu, pod ziemią?

Proszę bardzo: (sorry za kiepską jakość i to nie są trupy tylko "Bubble Head Nurse")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- otoz zainstalowalem EPsxE czy jak to sie pisze wersja 1.6 no i ustawiam te Video ,Sound wlaczam Silent Hill.iso i oglednie mowiac dzieje sie kupa. Ekran staje sie czarny na jakies 3 sekundy (jakby wlaczalo gre) a potem wraca do Pulpitu. Coz mam z tym zrobic. Pisze naturalnie o pierwszej czesci gry. Co robic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować