Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

"Ciche Wzgórze" - Seria Silent Hill

284 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2015 o 17:37, Andrzej15 napisał:

Mógłby wydawca wydać zbiorcze wydanie wszystkich części SH na PC. I to nawet nie musi
być odświeżone – ja takowe z chęcią bym kupił :)
Moja znajomość z SH kończy się na drugiej części. Pierwsza, według mnie, była świetna,
przy której autentycznie się bałem(a im dalej, tym strach był większy). Druga odsłona
też była bardzo dobra, tylko szkoda że pod koniec traciła nieco na klimacie. W resztę
niestety nie grałem :(

No powiem Ci że ja też bym takim zestawem nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 17:37, Andrzej15 napisał:

Mógłby wydawca wydać zbiorcze wydanie wszystkich części SH na PC. I to nawet nie musi
być odświeżone – ja takowe z chęcią bym kupił :)
Moja znajomość z SH kończy się na drugiej części. Pierwsza, według mnie, była świetna,
przy której autentycznie się bałem(a im dalej, tym strach był większy). Druga odsłona
też była bardzo dobra, tylko szkoda że pod koniec traciła nieco na klimacie. W resztę
niestety nie grałem :(

Ja też bym pograł :) ale pod warunkiem że 4 by tam nie dali :D . Co do jedynki to mimo że grałem w nią bardzo późno bo dopiero po przejściu odświeżonej 2 i 3 i to jeszcze grałem w 1 na emulatorze bawiłem się bardzo dobrze i powiem Ci że się bałem na dodatek jeszcze ta schizowa muzyka, niestety na emulatorze trochę zniekształcona :) Ale ogólnie stawiam ją na równi z dwójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co? Piszemy petycję? Zakładamy odpowiedni temat na odpowiednim forum? A może wyślemy im e-mail, by podsunąć im ten pomysł :P ?

>
>Ja też bym pograł :) ale pod warunkiem że 4 by tam nie dali :D
>

A ja z chęcią przyjmę czwórkę by zobaczyć, jak te drastyczne zmiany obniżyły poziom tej części. Poza tym, fabuła może być w niej ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś sie nudzi w to może sobie pograć w sławne demo silent hill P.T przeniesione przez fana na PC
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,18466957,niezalezny-tworca-przeniosl-p-t-na-pc-ciekawe-co-zrobi-mu.html
jak komuś nie działa link z artykułu to można tez stąd http://jedlondo.itch.io/punity/download/eyJleHBpcmVzIjoxNDM4Mzg2MDk3LCJpZCI6MzIwNjJ9.xGmvLdcncLkZVfLj%2f8lk0cYrkDs%3d

Tak napisałem juz taki sam post w innym dziale :P ale nie chciało mi się drugi raz pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować