Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak Nintendo próbuje przekonać graczy do Wii U?

17 postów w tym temacie

Krzysztof Janicki

Nintendo Wii U radzi sobie bardzo słabo. To jednak nie zmienia faktu, że firma matka na różne sposoby próbuje zmienić ten stan rzeczy. Jeśli nie z uwagi na samą konsolę, to choćby dla ludzi, którzy już ją kupili, oraz z myślą o przyszłości swojego biznesu.

Przeczytaj cały tekst "Jak Nintendo próbuje przekonać graczy do Wii U?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, pogratulować artykułu. Pierwszy od dawna na gramie, który nie jest obliczony na tanie wywoływanie flejmu możliwie najbardziej kontrowersyjną tezą (pozdro "czemu wasteland jest przegadany i powinniście kupić kolejne ME"), ale faktycznie stanowi pewną analizę czy spojrzenie na problem. Tym bardziej ciekawe, że o nintendo, o którym zwykło się tutaj pisać źle lub wcale. Oby więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu artykułu mocno się zawiodłem. Nie, nie jego poziomem, bo ten był bardzo przyzwoity, lecz treścią. Dwie bijatyki mają być ratunkiem dla WiiU? Liczyłem na jakiegoś porządnego kopa, a tu taka trochę lipa :/ Co jeśli ktoś nie lubi bijatyk? Wtedy chyba pozostaje kupno PS4 albo Iksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii U już odżyło. Wystarczy spojrzeć na takie gry jak Bayonetta (1+2), Super Mario 3D World, Mario Kart 8, Super Smash Bros. czy jeszcze inne. Zbierają dużo nagród i są naprawdę niezłe. Nie ma ich też na żadnej innej platformie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wii U już odżyło. Wystarczy spojrzeć na takie gry jak Bayonetta (1+2), Super Mario 3D
> World, Mario Kart 8, Super Smash Bros. czy jeszcze inne. Zbierają dużo nagród i są naprawdę
> niezłe. Nie ma ich też na żadnej innej platformie

Mario, mario, mario i bayonetta 2 z wynikiem sprzedaży nie dającym żadnych perspektyw na przekonanie graczy spoza tradycyjnego grona Nintendo do zakupu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wii U już odżyło. Wystarczy spojrzeć na takie gry jak Bayonetta (1+2), Super Mario 3D
> World, Mario Kart 8, Super Smash Bros. czy jeszcze inne. Zbierają dużo nagród i są naprawdę
> niezłe. Nie ma ich też na żadnej innej platformie

Wii miał tytuły na starcie które mnie przyciągnęły ,ale WiiU jak już napomknął ozoqq to same pokemony zeldy i mario. Te gry nie kuszą. Pokken Tournament taki Dragon ball z pokemonami. Nintendo staneło w miejscu. Dla Bayonetty konsoli nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 20:38, Finger00 napisał:

Wii U już odżyło. Wystarczy spojrzeć na takie gry jak Bayonetta (1+2), Super Mario 3D
World, Mario Kart 8, Super Smash Bros. czy jeszcze inne. Zbierają dużo nagród i są naprawdę
niezłe. Nie ma ich też na żadnej innej platformie


Trzeba przyznać, że Mario Kart 8 wygląda imponująco.

Wii U dla mnie może być jedynie ciekawostką lub fajną zabawką, ale nic poza tym.Gdyby była jakaś konkretna promocja zastanowiłbym się nad zakupem, ale jak na razie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> cóż, pogratulować artykułu. Pierwszy od dawna na gramie, który nie jest obliczony na
> tanie wywoływanie flejmu możliwie najbardziej kontrowersyjną tezą (pozdro "czemu wasteland
> jest przegadany i powinniście kupić kolejne ME"), ale faktycznie stanowi pewną analizę
> czy spojrzenie na problem. Tym bardziej ciekawe, że o nintendo, o którym zwykło się tutaj
> pisać źle lub wcale. Oby więcej.

Dzięki, choć z tym "od dawna" się nie zgodzę :) Ale ale, polecam sprawdzić jakie recenzje ostatnio wchodziły na stronę. Zobaczymy jak długo uda się utrzymać ten trend, ale bardzo nie chciałbym dopuścić do sytuacji, w której olewamy Nintendo. To też są gry i to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii U = 4 - 6 gier w ciągu roku. Third party nie istnieje, a first party to obecnie głównie kopiuj i wklej gier z poprzednich generacji konsol. I sami goście w nintendo powinni przestać palić te swoje zioła i na odwyk by zobaczyć, że rynek gier nie stoi w latach 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyć komentarze ludzi, którzy nigdy nic z Nintendo nie mieli wspólnego, ale wiedzą, że to "konsola i gry dla dzieci" - bezcenne.

Nie, Wii U nie mam, fanbojem nie jestem, ale po prostu wypadałoby cokolwiek wiedzieć o grach czy konsoli, którą się krytykuje, bo inaczej samemu się ośmieszacie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczyć komentarze ludzi, którzy nigdy nic z Nintendo nie mieli wspólnego, ale wiedzą,
> że to "konsola i gry dla dzieci" - bezcenne.
>
> Nie, Wii U nie mam, fanbojem nie jestem, ale po prostu wypadałoby cokolwiek wiedzieć
> o grach czy konsoli, którą się krytykuje, bo inaczej samemu się ośmieszacie ludzie.

Miałem GameCuba i mam 3DS ,ale skoro twoim zdaniem tak my się tu ośmieszamy to chociaż uzasadnił byś swoja wypowiedź jakimś konkretnym zdaniem o WiiU bo konkretnie nic nie powiedziałeś o temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Ninny udało się przkonać i na początku przyszłego roku kupuję Wii U. Ale nie dzięki Mario, nie dzięki Smash Bros. ale dzięki Splatoon, które jest przefantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku stałem się posiadaczem WiiU i jestem z niego niezwykle zadowolony. 3rd party mogę ograć na PC, konsolę biorę dla exów, a na XO tak sobie, na PS4 bieda i dopiero co połatany DriveClub. Na WiiU nawet jak wyjdzie patch to waży śmiesznie mało. Wkładam płytkę i gram jak za dawnych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2014 o 23:06, Michal_Mielcarek napisał:

Dzięki, choć z tym "od dawna" się nie zgodzę :) Ale ale, polecam sprawdzić jakie recenzje
ostatnio wchodziły na stronę. Zobaczymy jak długo uda się utrzymać ten trend, ale bardzo
nie chciałbym dopuścić do sytuacji, w której olewamy Nintendo. To też są gry i to bardzo
ważne.

Tzn o tym ogólnie mówię - miło, że gram wreszcie dojrzał nintendo, bo faktycznie przez miesiąc napisano o większej ilości ich gier, niż przez całe ostatnie pięć lat. Ten artykuł wyrózniam bo po pierwsze, jest pewnym ukoronowaniem zmiany strategi (nie mówię, że nintendo nie robiło błędów, ale pisanie o nim albo źle albo wcale? I to w momencie, gdy aż do zmiany generacji to konkurencja musiała gonić Wii?), a po drugie, jest felietonem, a te są u was słabe. W tym też by można parę rzeczy poprawić (jak ktoś wspomniał, wieszczenie zmian przez pryzmat jednej bijatyki oraz domysły na temat drugiej jest dość odważne), ale zakładam optymistycznie, że pewnie inne dowody też by się znalazły, tylko zabrakło już miejsca a wogóle dalej będzie już tylko lepiej.

..tylko właśnie tę moją wiarę podminował kolejny felieton-potworek o DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 12:37, Numenpl napisał:

dobra Wii U jest już martwe nintendo oficjalnie już pracuje nad poprawną konsolą ósmej
generacji.

http://www.gamespot.com/articles/miyamoto-confirms-work-underway-on-new-nintendo-co/1100-6424313/

W skrócie następna wielka część Super Mario będzie na następną konsolę Nintendo.


Wii U będzie martwe w momencie gdy przestaną ukazywać się gry na nią.
Wii U to nie tylko "Mario", ale co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować