Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telltale Games pracuje nad Minecraft: Story Mode

14 postów w tym temacie

Nie wyobrażam sobie osadzenia jakiejkolwiek fabuły w świecie Minecrafta :D.

Jednak wierzę w Telltale i myślę, że wykombinują coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej... Kiedy czytałem o tym na CDA myślałem że to tylko głupi dowcip...

Mimo że jestem wielkim fanem Minecrafta, muszę powiedzieć, że ten pomysł jest naprawdę tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Telltale rozmienia się na drobne, a ich nowe tytuły nie są nawet w połowie tak dobre, jak pierwszy sezon The Walking Dead. Wieszczę crapa i liczę na crapa, może wtedy się opamiętają i pójdą w jakość, a nie w ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 21:53, Gumisiek2 napisał:

Szkoda, że Telltale rozmienia się na drobne, a ich nowe tytuły nie są nawet w połowie
tak dobre, jak pierwszy sezon The Walking Dead. Wieszczę crapa i liczę na crapa, może
wtedy się opamiętają i pójdą w jakość, a nie w ilość.


Śmiem twierdzić, że Tales from the Borderlands jest równie dobre (a nawet i pod pewnymi względami lepsze) jak 1 sezon TWD, dzięki swojemu humorowi oraz ciekawym przedstawieniem fabuły.Takiego czegoś do tej pory w grach od Telltale nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że Telltale rozmienia się na drobne, a ich nowe tytuły nie są nawet w połowie
> tak dobre, jak pierwszy sezon The Walking Dead. Wieszczę crapa i liczę na crapa, może
> wtedy się opamiętają i pójdą w jakość, a nie w ilość.

Jak kolega wyżej ja również uważam, że jeśli chodzi o ich nowe tytuły to poprzeczka nie spadła tak diametralnie, lecz bądź co bądź zgadzam się, że pierwszemu sezonowi TWD ciężko jest dorównać oryginalnością, czy też przełamać schemat, którego to gracze po przejściu gry bardzo łatwo rozpracują. Jedynym gorszym produktem ich produkcji jest Gra o Tron, co wprawiło mnie w nie małe rozczarowanie. W każdym razie zobaczymy, czy nie będzie podobnie jak z filmem o klockach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich produkcję tracą na wartości i zaczynają być średnie. To pewnie przez tą falę zachwytu, która była mocna po pierwszym sezonie TWD. Robiąc teraz gry taśmowo zaczyna podupadać jakość ich produkcji. Zamieniają się w to samo bagno co EA, Ubisoft, Activision itp. Wyobrażałem sobie wszystko, ale zrobić grę na podstawię tej kupy to już no nie wiem. Musieli ostro posmarować, żeby się do tego zmusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że Telltale rozmienia się na drobne, a ich nowe tytuły nie są nawet w połowie
> tak dobre, jak pierwszy sezon The Walking Dead. Wieszczę crapa i liczę na crapa, może
> wtedy się opamiętają i pójdą w jakość, a nie w ilość.

Święte słowa. Ta sama formuła ciągle i teraz na ilość lecą a jakość spada na głowę i szyje. Taśmowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Taśmowe produkty.
Daj Boże więcej takich "taśmowych produktów" jak The Wolf Among Us albo Tales from the Borderlands.

Co do tematu to w Minecrafta nigdy nie grałem i raczej nie zamierzam, ale jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować