Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głosowanie na najlepsze gry 2014 roku rozpoczęte!

35 postów w tym temacie

Szkoda, że pominięto gry z 3DSa takie jak Pokemony, Persona Q czy Fantasy Life. Dodatkowo TIL Mario Kart 8 i LittleBigPlanet 3 to gry dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Zagłosowałem. Jeszcze dużo czasu do wyników, ale już ciekawi mnie jaki będzie wynik tego plebiscytu :) Co gramowiczom się najbardziej podobało :) Może być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 13:50, Dared00 napisał:

Niepotrzebnie się produkowałeś, wystarczyło podrzucić link ;D

Musiałeś? ;d
Mogłeś mnie zostawić w nieświadomości. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem Roccat w tym zestawieniu, to prychnąłem śmiechem. Tylko Jankos się w tej drużynie do czegoś nadawał w zeszłym sezonie.

Jak zwykle plebiscyt robiony na kolanie, ale przedstawienie musi trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 14:56, luzac napisał:

Jak zobaczyłem Roccat w tym zestawieniu, to prychnąłem śmiechem. Tylko Jankos się w tej
drużynie do czegoś nadawał w zeszłym sezonie.

Jak zwykle plebiscyt robiony na kolanie, ale przedstawienie musi trwać.


Z tego co słyszałem to Vander też się wykazał. Ale reszta rzeczywiście niczym się nie wyróżnia/nie wyróżniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od ubiegłego roku nic się nie zmieniło. Ponownie muszę się wylogować na forum, przejść na główną, zalogować się, przejść na stronę głosowania i dopiero wtedy mogę głosować. Ale pamiętajcie, drodzy gramowicze, że Gram rozwija się dla Was, więc wyłączcie AdBlocka...

I czy ktoś może mi wyjaśnić, czemu w kategorii Najlepszy Dodatek (14/21) występują 3 pełne gry? Jedynymi wspomnianymi tam dodatkami są Warlords of Draenor i Reaper of Souls, pozostałe tytuły (BioShock Infinite, The Last of Us i Dark Souls II) to podstawki, a nie dodatki, nikt się nawet nie silił na to, by dopisać choćby "DLC do gry XYZ"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 13:23, Kadaj napisał:

I w sumie to bardziej plebiscyt na "najlepsze z nominowanych",
a nie "najlepsze w roku". ;p

to.

Zwłaszcza jak pewne nominacje są co najmniej dyskusyjne (choć przynajmniej nie ma tu szopki jak z TGA, gdzie nominowano gry, które jeszcze się nie ukazały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować