Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kingdom Rush Origins - recenzja

8 postów w tym temacie

Zgadzam się w 95% z recenzją, gra posiada jednak jeden dość poważny mankament - każda kolejna część, jest do siebie podobna, wszystkie mechanizmy są identyczne - na szczęście różnią się wszystkim innym (nowe mapy, bohaterowie, wieże, umiejętności oraz drzewko rozwojowe), jednak, że rdzeń rozgrywki nie przechodzi prawie zmian, dlatego mnie seria już nieco znużyła, choć do pierwszej części byłem nastawiony równie entuzjastycznie co autor powyższej recenzji(zapraszam do przeczytania mojego tekstu: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=989368&n=4, i polecam zacząć od pierwszej części, zwłaszcza że kosztuje tyko 3 zł na gp. Frontiers można sobie odpuścić, bo jest wtórna, a Originis przynosi jednak całkiem dużo nowości, dlatego jego także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Origins dostało 9.5 to pierwszy Kingdom Rush powinien dostać 15 a Frontiers 13.
Imo najgorsza odsłona serii, nawet nie chciało mi się przejść całego, a jedynke uwielbiam i całkiem nie dawno przed premierą Origins wymasterowałem wszystkie lvle na medium, żeby sobie podkręcić hype na kolejną część, a tu takie chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować