Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku czytelników Gram.pl - najlepsza gra action adventure

14 postów w tym temacie

Brak Watch Dogs i Assassin''s Creed Unity w tej kategorii jest dla mnie niedopuszczalny. Rezygnuje z brania udziału w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 15:54, ozoqq napisał:

Brak Watch Dogs i Assassin''s Creed Unity w tej kategorii jest dla mnie niedopuszczalny.
Rezygnuje z brania udziału w tym.


Ani Watch Dogs ani Unity nie zasługują na to, by się tutaj ukazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 15:54, ozoqq napisał:

Brak Watch Dogs i Assassin''s Creed Unity w tej kategorii jest dla mnie niedopuszczalny.
Rezygnuje z brania udziału w tym.


Nikt cię do tego nie zmusza. Ja uważam, że to całkiem sensowne, że nie ma tutaj obu tych gier, gdyż dla mnie np. taki AC Unity to wciąż gra, na której premierę czekam i szacuję ją na czerwiec/lipiec (kiedy Ubi ogarnie wszystkie błędy, optymalizację i cenę). Bez urazy oczywiście, takie W_D posiadam i wcale złe nie było, ale tak czy inaczej, aby zdobywać nagrody w konkursach, trzeba najpierw na to zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dark Souls 2 oczywiscie...napewno nie nieumiejetnie probujacy go nasladowac Lords of
> Fallen.
A wiesz, że Lords of the Fallens nie miał naśladować Dark Souls i jest inna grą?Czy dalej nie dotarło?Wracając.Wybieram właśnie Lords of the Fallen, bo gra jest naprawdę świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 20:49, Kajmal napisał:

A wiesz, że Lords of the Fallens nie miał naśladować Dark Souls i jest inna grą?Czy
dalej nie dotarło?Wracając.Wybieram właśnie Lords of the Fallen, bo gra jest naprawdę
świetna!


Tym lepiej! Jak slyszalem ciagle jak sa te gry porownywane to az mnie krew zalewala bo Lords of The Fallen moze co najwyzej buty pastowac serii dark souls. Gra jest nudna, lokacje sa bardzo podobne do siebie, walka jest prosta i nie stanowi zadnego wyzwania, do tego gra prowadzi Cie za raczke jak 5 latka, a swiat sklada sie z waskich korytarzykow. Ot taka wlasnie gra dla kogos kto nie lubi zbytnio myslec i chce sie rozerwac wieczorem.

ps. Niestety nawet Tomasz Gop sam twierdzil ze gra w pewnych aspektach jest bardzo podobna do Dark Souls, no ale przeciez Ty wiesz lepiej od producenta wykonawczego gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 20:49, Kajmal napisał:

A wiesz, że Lords of the Fallens nie miał naśladować Dark Souls i jest inna grą?

A świstak siedzi i zawija je w sreberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 23:04, Cykada85 napisał:

walka jest prosta i nie stanowi zadnego wyzwania,


Bardzo mnie ciekawi ile czasu spedziles nad Lordsami, ile razy ten tytul ukonczyles i ile czasu zajmowali Ci poszczegolni bossowie. Serio, bez ironii, naprawde mnie to ciekawi. Ja w Lordsow przegralem w sumie grubo ponad 100 godzin (chyba w okolicach 150-170 powinienem byc), ukonczylem gre wszystkimi klasami, zdobylem wszystkie trofea i zakochalem sie w tej grze. To dla mnie chyba najlepszy tytul tego roku i jeden z lepszych w ostatnich latach. Gra jest na tyle trudna, by stanowic jakies wyzwanie i nie ograniczac sie do prostego tluczenia losowych przyciskow na padzie, a jednoczesnie na tyle latwa, by nie byc frustrujaca. Potrafi mocno wpienic (gdy ginie sie w momencie, gdy bossowi zostala resztka zycia), ale jednoczesnie nie zniecheca. Latwo jest porownywac te tytuly, ale rownie latwo jest zapomniec o tym, ze koszt reklamy DS2 w samym UK stanowil polowe CALEGO budzetu reklamowego LotF (Namco Bandai wydalo milion funtow na dzialania marketingowe w UK, podczas gdy budzet ogolnoswiatowego marketingu Lordsow to 10 milionow zlociszy). Jesli tak wyglada marketing, pomysl, jak wygladal budzet gry, jak musialy roznic sie studia... to troche tak, jakby porownac Chrome z Battlefieldem i narzekac, ze ten pierwszy nie dorownuje drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 23:27, Ring5 napisał:

> walka jest prosta i nie stanowi zadnego wyzwania,

Bardzo mnie ciekawi ile czasu spedziles nad Lordsami, ile razy ten tytul ukonczyles i
ile czasu zajmowali Ci poszczegolni bossowie. Serio, bez ironii, naprawde mnie to ciekawi ciach!


Na poczatku odrazu napisze ze Lordsy nie podobaly mi sie nie dlatego ze nie dorownywaly DS ale dlatego ze gra sama w sobie byla przecietna. Dla mnie stwierdzenie ze mam patrzec czy gra jest dobra pod wzgledem budzetu jakim dysponowala (a mimo to kosztuje tyle samo co drozsze produkcje) nie jest zadnym argumentem, w takim wypadku wolalbym zeby gra kompletnie sie nie ukazala. Kiedy rozwinales magie do konca gra przestawala byc jakimkolwiek wyzwaniem, ja w tej grze zginalem tylko na Bossie na cmentarzu i na ostatnim, czyli tak moze kolo 10 razy na cala rozgrywke. Gre ukonczylem raz, zmuszajac sie do tego praktycznie po czym ja oddalem. Pierwsze zniechecenie przyszlo kiedy sie okazalo ze musze wracac gdzies do srodka gry bo lordsy nie przewidzialy tego ze ktos moze isc wlasnymi scieszkami. Lokacje, wrogowie jak dla mnie bardzo nudni, dwie taktyki praktycznie dzialaly na wszystko a obszary wygladaly bardzo podobnie do siebie. Na plus zaliczyl bym walki z Bossami choc bylo ich zaledwie 10 o ile pamietam. Muzyka tez byla nienajgorsza. Kolejny argument typu ile spedzilem w grze tez do mnie nie przemawia, skoro bylem juz znudzony nia w polowie gry to przeciez nie bede gral w nia trzy krotnie zeby udowodnic sobie ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 08:24, Cykada85 napisał:

Dla mnie stwierdzenie ze mam patrzec czy gra jest dobra pod wzgledem budzetu


Eee... nie. Wydawalo mi sie, ze napisalem dosc wyraznie, iz POROWNYWANIE tych gier mija sie z celem ze wzgledu na budzet. I tyle. To po prostu dwie rozne klasy produktow.

Dnia 20.12.2014 o 08:24, Cykada85 napisał:

Kiedy rozwinales magie do konca gra przestawala byc jakimkolwiek wyzwaniem,


Chcesz wyzwania? Idz w Agility jako Rogue bez magii :) Bedziesz jak lasica (jak gajowy, jak Tommy Lee Jones w Sciganym), ale na pewno latwo nie bedzie.

Dnia 20.12.2014 o 08:24, Cykada85 napisał:

Gre ukonczylem raz, zmuszajac sie do tego


Widocznie po prostu nie jest to tytul dla Ciebie. Podejrzewam, ze ja moglbym powiedziec cos podobnego np. o FIFIE czy nowym StarCrafcie. Czy oznacza to, ze sa to zle gry, czy ze nie sa to gry dla mnie?

Dnia 20.12.2014 o 08:24, Cykada85 napisał:

lordsy nie przewidzialy tego ze ktos moze isc wlasnymi scieszkami.


Norma w przypadku skryptow. Dopoki nie wykonasz czynnosci A, postac B nie pojawi sie w miejscu C. Mialem dokladnie tak samo, bo postanowilem zwiedzic Katakumby przed swiatem Rhogarow :)

Dnia 20.12.2014 o 08:24, Cykada85 napisał:

Kolejny argument typu ile spedzilem w grze tez do mnie nie przemawia


Ale to nie mial byc argument, tylko zwykle pytanie. :) Po prostu ciekawilo mnie, czy jestes jedna z tych osob, ktore juz po obejrzeniu okladki wiedza, ze gra jest slaba, czy chociaz troche pograles. Nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Brak Watch Dogs i Assassin''s Creed Unity w tej kategorii jest dla mnie niedopuszczalny.
> Rezygnuje z brania udziału w tym.

Dokładnie, obydwie pokazują pazur tylko trzeba niestety dysponować mocnym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować