Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew - recenzja

38 postów w tym temacie

"Po pierwsze - świat. Przeogromny. Twórcy oddali graczom do dyspozycji całe terytorium Stanów Zjednoczonych. Pokonanie mapy z jednego na drugi koniec wymaga prawie godziny czasu."

Jak w godzinę to trochę małe te Stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na 6-7 niestety - fajny świat, fajne wozy, ale reszta wsadzona na siłę. Spodziewałem się czegoś lepszego, zwłaszcza po takim hype po E3. Przejechałem się na Ubi jak zwykle. Choć nie powiem, usiąść na wieczór i pograć, gra się fajnie. Gorzej, że w moim wypadku to nie jest gra na kilkadziesiąt godzin, a raczej na kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu mikrotranzakcje? [cenzura] you ubisoft.

Co to ma być? 200 zł za grę i jeszcze mam im płacić za NIE GRANIE w grę?! pff
Nie mogę się doczekać upadku ubisoftu. obecnie zniszczył lub zniszczy wszystkie swoje najlepsze marki, daje wszędzie mikrotranzakcje, wszystko robi z błędami, wiecznie nie potrafi ogarnąć serverów... pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się dobrze gra w nią w ekipie ;p. Model NFS''owy, jedyne co wkurza to ta dziwna kamera bujająca się.

Wojtula

Było wałkowane, ileż można, to nie UBISOFT robił tą grę, oni ją tylko wydawali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 14:58, Dracule-Mihawk napisał:

Wojtula
Było wałkowane, ileż można, to nie UBISOFT robił tą grę, oni ją tylko wydawali...

Takie studio zwane "Reflections: A Ubisoft Studio" w kółko chwali się, że mieli wielki udział w produkcji, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Aż mi się przypomina, jak po tym jednym genialnym trailerze, gracze stwierdzili chórem że The Crew zmiażdzy NfS Rivals...
Wydaje mi się że gdyby zapytać NfS Rivals, czy czuje się zmiażdzone, to odpowiedź byłaby przecząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 15:39, vegost napisał:

Słabiutka grafika, modele są dość brzydkie. Otoczenie już ładniejsze. To powinno być
f2p.

skoro o modelach mowa w niektórych przypadkach gracze zauważyli kwadratowe koła na nich(mowa o autach cywili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odpaliłem grę na X360 to masakra! świat (ulice) pusty, grafika pływa i wygląd nawet swojego samochodu to porażka, ale jak zagrałem na XO to już inna bajka :) świat żywy grafika już o wiele ładniejsza & zwierzyna na polach itp. ale nadal inne wozy mają ciemne szyby jak bym cofną się do lat 90" ale zwiedzanie tak dużego świata wynagradza nam to. Mam też nadzieję że co nie coś poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 16:06, Tom_pl napisał:

Jak odpaliłem grę na X360 to masakra! świat (ulice) pusty, grafika pływa i wygląd nawet
swojego samochodu to porażka, ale jak zagrałem na XO to już inna bajka :) świat żywy
grafika już o wiele ładniejsza & zwierzyna na polach itp. ale nadal inne wozy mają ciemne
szyby jak bym cofną się do lat 90" ale zwiedzanie tak dużego świata wynagradza nam to.
Mam też nadzieję że co nie coś poprawią.


Nie oczekuj od konsolowych wersji cudów na kiju. Są za słabe, żeby mieć wszystko :) Jeśli naprawdę chciałeś w to pograć to wersja PC była by najlepszym wyborem. Skoro są takiej jaja to już można ją porównać do Mordoru z xboxa360. Czyli totalnym spoliczkowaniem graczy z poprzednich konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że w żadnej recenzji nikt nie wspomina o jednej z największych wad The Crew - koszmarnie małej ilości wyścigów! Przy tej wielkości mapy powinny być ich setki (a jeszcze lepiej by było, gdyby był dostępny edytor wyścigów). Na chwilę obecną mapa jest po prostu pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować