Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew - recenzja

38 postów w tym temacie

Już gdzieś to wspominałem, ale The Crew ma dwie wady:
-mikropłatności - ale da się je przeboleć, w szczególności jak ma się zamiar w grze spędzić setki godzin i zarobić kasę na wymarzone bryki (a ja tak właśnie zrobię :) na razie mam z jakieś 40-50 godzin gry i ani trochę mi się nie znudziła.
- znikające statystyki - ogromny błąd (jak dla mnie) który występuje na wszystkich platformach (ale chyba nie u wszystkich:). Gra nie zapisuje stanów licznika ilości odkryć punktów widokowych o części ukrytych pojazdów itd. itp. Dziwne jest to że w jednym miejscu nalicza (mapa, osiągnięcia) w innym nie (główne liczniki statystyk itp). Dla mnie w tego typu sandboxowej grze to dość ważne. Niestety do dziś z tym się w Ubi bawią i de facto zamiast naprawić problem to jeszcze go pogarszają.
W ogólnym rozrachunku miłośnikom FUEL czy TDU gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym roku Ubisoftowi się nie układa z nowymi ip (no i ze stałymi markami również).Najpierw niezbyt udane Watch Dogs, a teraz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nierówna oprawa wizualna" - Gre mam ustawioną na ultra i cały czas 60 fps. Żadnych zacinek
"mikrotransakcje" - Są, ale bez nich też można grać. Nie mam żadnej potrzeby kupowania części za realną kase. Wystarczy waluta z gry
Dla mnie gra jest dobra i trzeba w nią zagrać a nie oceniać po recenzji czy obrazkach !!
Ale każdy ma swoje zdanie :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu słabiutko Ubisoft. The Division będzie się roiło od mikropłatności przewiduję już po tych z The Crew. Do tego gra ofc nie będzie tak świetna, jak w zapowiedziach. Póki co synonimy nowej generacji sprzed roku, czyli W_D i Destiny zawiodły. The Division to chyba ostatni z nich. Wątpię żeby był tym jedynym, który spełni choć połowę oczekiwań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te gry samochodowe za często wychodzą. Kilka(naście) lat temu to co jakiś czas wiadomo było o premierze nowego NFS''a, a pozostałe ścigałki pojawiały się od przypadku do przypadku. W ogóle co to za pomysł robić płatne MMORPG i do tego traktujące o samochodach? Oczywiście Diablo 3 i pochodne to oczywista rzecz, tam to było wymagane i spisuje się nieźle, ale sieciowa ścigałka z otwartym światem i znikomym elementem jakiejś lekkiej chociaż symulacji się nie sprawdzi. Już lepiej sięgnąć po darmowy NFS World, niż te wypociny Ubisoftu. Oczywiście swoją opinię opieram na kilku godzinach spędzonych w wirtualnym USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 23:54, Nitro2050 napisał:

A np co mikrotransakcje? Bo chce dowiedzieć się


Możesz sobie wykupić grową walutę lub jakieś auta za prawdziwe pieniądze.Przez Ubisoft jest to nazywane ,,oszczędzaczami czasu'''', co samo w sobie jest głupotą.Kupujesz grę za 200zł i dają ci możliwość dopłacenia za to żeby sama się przechodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 16:22, vegost napisał:

Nie oczekuj od konsolowych wersji cudów na kiju. Są za słabe, żeby mieć wszystko :) Jeśli
naprawdę chciałeś w to pograć to wersja PC była by najlepszym wyborem. Skoro są takiej
jaja to już można ją porównać do Mordoru z xboxa360. Czyli totalnym spoliczkowaniem graczy
z poprzednich konsol.


Tu się z Tobą zgodzę :) na X360 lepiej mogli nie wydawać, ale na XONE jest na prawdę dobrze i jestem zadowolony z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 14:11, Kettger napisał:

Te sześć miast nazywacie dużą liczbą? Terytorium Stanów Zjednoczonych, dobre sobie. :P


Trzeba też wziąć pod uwagę tereny pomiędzy tymi miastami i jakieś mniejsze wioski itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te sześć miast nazywacie dużą liczbą? Terytorium Stanów Zjednoczonych, dobre sobie. :P
Z tego co wiem, jest nawet Sal Like City i Salem, więc te 6 miast to są tylko największe i najbardziej znane :) Co jak co, ale terytorium w tej grze jest naprawdę OGROMNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co wiem, jest nawet Sal Like City i Salem, więc te 6 miast to są tylko największe
> i najbardziej znane :) Co jak co, ale terytorium w tej grze jest naprawdę OGROMNE.

Terytorium to jest ogromne w F.U.E.L., tam godzina po prostu nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Terytorium to jest ogromne w F.U.E.L., tam godzina po prostu nie wystarczy.

Gdzie jest naprawdę dużo pustek, w przeciwieństwie do The Crew, gdzie pustek w porównaniu do F.U.E.L. jest naprawdę bardzo mało. Obecnie żadna z nowych gier z otwartym światem nie ma większego terytorium od The Crew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A mi się dobrze gra w nią w ekipie ;p. Model NFS''owy, jedyne co wkurza to ta dziwna
> kamera bujająca się.

A jaką kamera masz ustawioną za samochodem czy z wnętrza? Jak masz z wnętrza samochodu to: Opcje -> Sterowanie -> Animacja kamery w kabinie (suwak do zera) i nie powinno się już bujać.

Nie da się przejechać "całego obszaru gry" w godzinę. By odkryć całą mapę nie wystarczy godzina. Przejazd z jednego końca mapy na drugi owszem to może zająć godzinę nawet mniej. Nie czarujmy się w takich grach model jazdy jest typowo zręcznościowy. Lecz trzeba brać to pod uwagę że to jest gra MMO więc może się jeszcze dużo zmienić. Jak ktoś szuka symulacji to Project Cars i Assetto Corsa są dla niego, tylko że tam jeździć można tylko po torach wyścigowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować