Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Wasz ulubiony lód

200 postów w tym temacie

Ja lubię głównie lody od algidy, pyszne są:) A najlepsze chyba dla mnie są Carte''dor, szczególnie bakaliowy i advocat hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pragnę napisać o smutnej rzeczy która spotkała lody Cortina. Otóż przedtem te lody produkował Shoeler. Miały dosyć grubą ciemną polewę czekoladową i gęste karmelowe wnętrze. Bardzo je lubiłem. Gdy Shoelera wykupiła Algida lód ten zszedł na psy. Polewa smakuje jak produkt czekolado-podobny, a wnętrze już nie jest takie gęstę i karmelowe jak wcześniej. Podsumowują: Algida to szmata - idzie na ilość, nie na jakość. [wszelakie podteksty seksualne przypadkowe ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 23:44, KannX napisał:

Ja pragnę napisać o smutnej rzeczy która spotkała lody Cortina. Otóż przedtem te lody produkował
Shoeler. Miały dosyć grubą ciemną polewę czekoladową i gęste karmelowe wnętrze. Bardzo je lubiłem.
Gdy Shoelera wykupiła Algida lód ten zszedł na psy. Polewa smakuje jak produkt czekolado-podobny,
a wnętrze już nie jest takie gęstę i karmelowe jak wcześniej. Podsumowują: Algida to szmata
- idzie na ilość, nie na jakość. [wszelakie podteksty seksualne przypadkowe ;) ]


Taak to szczera i okrutna prawda... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 23:11, awesome napisał:

Uwielbiam Koalusia. Sugerowana cena to 50gr. Hmmmm, uwielbiam lody wodne. A ten jest o smaku
Coli.

Też lubie, jeszcze lubie ale heca wodny smaki są brzoskwinia,jabłko i mieszany dwusmakowy z jakichś tropikalnych,również za 50gr najlepszy lód jaki jest. Nie lubie tych wszelkich drożyzn bo są zwyczajnie nie dobre typu Magnum czy Grand.Niezły jest jeszcze kaktus Schellera oraz Zapp algidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozki, to jest to! ]:-> Te od nestle najbardziej, ale nie pamietam nazwy :P dobre sa tez takie jakby kopce kreta xD w dwóch rodzajach kokosowym i czekoladowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jem tylko Magnum. Gruba czekolada, orzechy i śmietana w środku. Niebo w gębie. Tylko, że kosztuje coś w okolicach 4zł, więc za często to sobie nie pozwalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie takie coś jak "Ibiza" od Zielonej Budki bodajże? Rożki, w kilku smakach, za złotówkę, idealnie komponują się z tymbarkiem jabłkowo-miętowym;). To jest mój ulubiony wakacyjny zestaw:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:15, Baluk25 napisał:

Wszystkie Bigi i Nogger ;]


Ostatni raz Noggera jadłem 6 lat temu (karmel, czekolada, orzeszki na patyku). Od tamtego czasu nie mogę go nigdzie znaleźc :( To samo jest z Magnum miętowym. Kilka razy je dorwałem a potem posucha :| Obecnie jedyne jakie jadam to Carte d''or Advocat - rodzice czasem kupują, więc można pojeśc, ale prawdę mówiąc nie mam już takiej ochoty na lody jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten produkt, co podszywa się pod lody ;) Jak napisałem wyżej, zjadam tylko prawidziwe lody tradycyjne ;D Coś wspaniałego :D Jak będziesz kiedyś na Podhalu, wstąp do Nowego Targu na lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować