Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Techland tworzy nowy symulator żużla

10 postów w tym temacie

Źródło Wiki: Żużel tzw. szlaka - produkt odpadowy procesów hutniczych metali, stop zawierający zanieczyszczenia rud (żużel wielkopiecowy, żużel stalowniczy, żużel szybowy), topniki i pewną ilość tlenków metali lub pozostałość po spaleniu np. węgla, koksu, stanowiąca masę szklistego spieczonego popiołu.

Takiego symulatora jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość, wszak Techland miał już do czynienia z wyścigami w postaci nawet niezłego Nail''d.
Swoją drogą początkowo omyłkowo tytuł przeczytałem jako "Techland tworzy nowy symulator żula".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 19:16, dzl2008 napisał:

Bardzo dobra wiadomość, wszak Techland miał już do czynienia z wyścigami w postaci nawet
niezłego Nail''d.


I kilku odsłon gier żużlowych;) Które najlepsze nie były (płynność animacji przy "łamaniu" się przy wchodzeniu w łuk, późniejsza możliwość jej przerwania, brak możliwości jazdy w dowolną stronę [ jestem z żużlowego miasta, wiem że jeździ się w lewo, ale to że są takie zasady w sporcie nie oznacza że zawodnik nie może zawrócić - nie miałby jak ustawić się pod taśmą], etc.). Jeżeli poprawią błędy kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bardzo dobra wiadomość, wszak Techland miał już do czynienia z wyścigami w postaci
> nawet
> > niezłego Nail''d.
>
> I kilku odsłon gier żużlowych;) Które najlepsze nie były (płynność animacji przy "łamaniu"
> się przy wchodzeniu w łuk, późniejsza możliwość jej przerwania, brak możliwości jazdy
> w dowolną stronę [ jestem z żużlowego miasta, wiem że jeździ się w lewo, ale to że są
> takie zasady w sporcie nie oznacza że zawodnik nie może zawrócić - nie miałby jak ustawić


Jest jeszcze coś takiego jak Hak, który uniemożliwia jazdę w dowolną stronę. Oczywiście zawrócić się da, ale tylko w lewo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2015 o 15:07, Speedway_gs napisał:

Jest jeszcze coś takiego jak Hak, który uniemożliwia jazdę w dowolną stronę. Oczywiście
zawrócić się da, ale tylko w lewo :P

Przecież wiem, ale w poprzednich grach Techlandu nie mogłeś się ustawić pod taśmą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować