Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stwórz wymarzony fotel gracza - wyniki konkursu

16 postów w tym temacie

@5 - Podawanie wszystkich prac zazwyczaj kończy się mnóstwem wyrzutów i goryczy, bo ludzie mają różne gusta. I tylko zwycięzcy się robi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@6 Mimo wszystko GALERIE są w tym wszystkim najprzyjemniejsze, przynajmniej można pospekulować czy coś nie było kręcone. Tłumaczenie że "zwycięscy" będzie przykro jest bezsensowne skoro ma w tym przypadku fotel za taką kwotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @6 Mimo wszystko GALERIE są w tym wszystkim najprzyjemniejsze, przynajmniej można pospekulować
> czy coś nie było kręcone. Tłumaczenie że "zwycięscy" będzie przykro jest bezsensowne
> skoro ma w tym przypadku fotel za taką kwotę ;)
Wyczuwam wielki ból dupska...Wygrał to wygrał po co drążyć temat...Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 17:09, Squa napisał:

Omg dziękuję bardzo za wybranie mojej pracy :) Przemiła niespodzianka na święta!


No proszę, jak znalazł prezent pod choinkę. A raczej obok choinki bo pod się nie zmieści :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 23:58, Dishar napisał:

Wyczuwam wielki ból dupska...Wygrał to wygrał po co drążyć temat...Gratulacje!


Możliwe(ktoś musi mieć) bo nie widze nic specjalnego w tej pracy, poza skopiowaniem formy fotela z google przerobieniu na photoshopie czy corelu, zmiany kolorów i dodania jakiś bezsensownych komentarzy + miśka. ZERO własnej twórczości. Swoją drogą jestem specyficznie nastawiony czy wielmożny serwis "gram.pl" dałby komuś obcemu wygrać taki fotel. Za dobrze znam ten kraj, nic nie ma za darmo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 12:17, Donin napisał:

"[m-r]l" przebija wszystko..

Nie powinieneś podawać tego linka...

Co jest zabronione?
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików(...)


BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 12:10, Donin napisał:

> Wyczuwam wielki ból dupska...Wygrał to wygrał po co drążyć temat...Gratulacje!


Możliwe(ktoś musi mieć) bo nie widze nic specjalnego w tej pracy, poza skopiowaniem formy
fotela z google przerobieniu na photoshopie czy corelu, zmiany kolorów i dodania jakiś
bezsensownych komentarzy + miśka. ZERO własnej twórczości. Swoją drogą jestem specyficznie
nastawiony czy wielmożny serwis "gram.pl" dałby komuś obcemu wygrać taki fotel. Za dobrze
znam ten kraj, nic nie ma za darmo :) Pozdrawiam


Troszke mi przykro ze moj fotel Ci sie nie podoba ale kazdy ma swoje gusta :) Mnie Twoj nawet sie podoba tylko prezentacja troche kiepska. Ogólnie jesli masz ochote moge podeslac ci pliki zrodlowe mojej pracy i zobaczysz ze wszystko od zera bylo rysowane przeze mnie :) Lacznie z moim puchatym pandarenem ^^

Anyway nic wspolnego z gram.pl nie mam (no raz czy dwa gre kupilam zeby nie bylo :D) wiec pomimo iz zwykle tez troszke sie boje ze konkurs ustawiony to tutaj na prawde jestem miło zaskoczona, że wybrano moją prace. Na pewno będę serwis polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować